מכונת 3D

eranoz

New member
מכונת 3D

מה הם הנתונים המינימלים שדרושים למחשב מבחינת חמרה לעבודה סבירה עם תוכנות תלת מימד? מהי מכונת החלומות? על איזה סכומים אנחנו מדברים פה? האם שווה לחקות לתחילת הסמסטר? (נובמבר) רק אז התחיל תכלאס ללמוד תלת מימד בתודה מראש ערן הסטודנט התפרן שנאלץ לשדג באל כורחו? הראשון ולא האחרון שישאל אתכם את השאלה הזאת.

eldarinn

New member
הכל תלוי מאד אבל...

אתה בודאי לא הראשון.אחרון שישאל וקח בחשבון שת-מ-י-ד צריך לשדרג מערכות אלא אם באמת נוח לך והביצועים שלך מגיעים לרמה שאתה לא מתקדם ממנה. אני גם לא יודע באיזה תחום מדובר - ארכיטקטורה, עיצוב מוצר, הדמיות וכו`...לגבי הבסיס של הבסיס כלומר לקנות מחשב בשביל להתחיל עבודה בתלת מימד ישנם שלשה דברים עיקריים שצריך לקחת בחשבון בשביל לעבוד כמו בן אדם: - זכרון (ממליץ על- לפחות 256MB) - מעבד (ראיתי אנשים שעושים דברים נהדרים עם פנטיום 2 450 אבל בא נאמר מינימום מעבד אחד של פנטיום 3 500.) - כרטיס מסך תותח (תומך OPEN GL) מינימום 32 MB זכרון וכו`. אם אתה רוצה המלצות ספציפיות צור איתי קשר.

eranoz

New member
כשאמרתי הראשון ולא האחרון התכונתי ש

אני הראשון ששואל ת`שאלה הזאת במסגרת הפורום החדש הזה שזה עתה נפתח ואני מאחל לו הצלחה מכל ליבי לא שיש לי שגעון גדלות או משהו היה לי חשוב להבהיר את זה מעבר לזה תודה רבה eldarinn על המידע האלמנטרי והשימושי

למעלה