מכיוון שאני מאד מאד קשורה לפורום

מכיוון שאני מאד מאד קשורה לפורום../images/Emo24.gif

מכיוון שראיתי שעוד אימהות (מוזר לי להגדיר את עצמי כאמא....) ממשיכות לפקוד אותו ומכיוון שאני לא אגיע למפגש החלטתי להמשיך ולכתוב פה לא רק תשובות להריוניות אלא גם לספר לכם על חוויותי כאמא טרייה, בתקווה ששאר האימהות יצטרפו אלי ואולי גם להריוניות יהיו שאלות.... אז כפתיח אני חייבת לספר לכן שכל מה ששמעתם עד כה בנוגע לחיוך של תינוק הוא נכון בהחלט, הדר התחיל לחייך ומכל חיוך שלו אני נמסה, הוא מחייך אלי בבוקר שכאני באה אליו, ומחייך לאבא שלו ששר לו באמבטייה וצוחק אלי (או עלי?)כשהוא משתין עלי בקשת אבל גם כשאני נוגעת לו בפה עם המוצץ וביום שישי הוא שפע חיוכים לאחותי שדומה לדמות המחייכת בשחור לבן שיש לו ליד המיטה.....

מצרפת עדכון תינוקות משלנו ../images/Emo95.gif

מיכל, נורא התאכזבתי שלא תבואי. קיוויתי נורא להיפגש איתך ועם הדר פנים אל פנים. אולי בהזדמנות אחרת. ובעניין התינוקות - עומר ויובל יהיו בני חודשיים ביום שלישי. שניהם כבר מחייכים יופי וגם מדברים עם הצעצועים שלהם, בעיקר עם המובייל. יובל אפילו צוחק (לא ממש, אבל זו ההתחלה) כשהוא מאוד מאושר, כמו באמבטיה. אצל עומר, לעומת זאת, אפשר לשמוע רק צווחות באמבטיה. הוא שונא להתרחץ. ואנחנו? אנחנו לא ישנים אבל מאוד מאוד מאושרים

גם אני קיוויתי לראות אותך,

ולכן אני אדאג להזדמנות נוספת.... גם הדר מאד אוהב אמבטייה, זה הזמן הפרטי שלו עם אבא שלו ששר לו באמבטייה ואפילו פעם הביא את הגיטרה כדי לנגן לו....

כבר אמא

New member
אני גם מצרפת עדכון על הקטנות

אופיר וקרן חגגו אתמול ששה שבועות וזה לווה בקפיצת גדילה שגרמה לי יומיים שלמים רק להתעסק בהנקה שלהן בלי לישון כמעט. בנוסף המסכנות הקטנות מנוזלות. אבל הן משמינות מתחילות לעקוב אחרינו במבטים ואפילו נדמה לי שראיתי חיוך רצוני
. וכיוון שכבר חלפו ששה שבועות מהלידה אני הולכת מחר לבדיקה אצל רופאת הנשים שלי - ולא להאמין אבל אני אבקש ממנה מרשם לגלולות! כבר שש שנים שאין לי מושג איך נראת חפיסת גלולות ואיזה בכלל יש בשוק
אבל החלטתי שלמרות שהסיכוי הוא אפסי להריון טבעי עם שלושה קטנים בבית אני לא יכולה לקחת צ´נסים.

כל מסדר בוקר מלווה בהצדעה ???

טוב, לא הייתי במחנה 80 אז לא יודע איך זה אצל בנות ובאמת נשמע סיכוי אפסי בייחוד כשמניקים אבל כרגיל אצל קבוצתנו האיכותית כשיש סיכוי לא קורה כלום וכשאין סיכוי אז קורה לפעמים זה מביא לניסים כמובן בשאר הזמן לפדיחות בהצדעה ובדום מתוח, ליאור

לכבר אמא - הן מקסימות והתמונה מאוד

מיוחדת. כל הכבוד לך על ההנקה ושאת עומדת בקפיצת הגדילה בכבוד
ולגבי הגלולות - אכן מוזר ומצחיק אבל עם 3 ילדים בבית באמת לא לוקחים צ´אנסים. גם אצלינו הסיכוי להריון טבעי אפזי ואני לא לוקחת גלולות כי מבחינתי זה רצוי להינס להריון שוב אבל גורנישט. שנה עוברת ואין כלום
אז כנראה שניסים קורים לאחרים
אז בהצלחה עם הרופא היום. קחי גלולות ותחזרי לחגוג עם הבעל
תהנו ונשיקות לכל הקטנטנים
שירלי.

כבר אמא

New member
תודה../images/Emo9.gif ושירלי לגבי

הגלולות גם אנחנו כיווינו אחרי הבן הראשון שאולי הטבע למד אצלנו מה עושים,וכידוע זה לא התרחש ,אני מקווה שאתם תהיו ה"אחרים" שאצלם ניסים כאלו כן מתרחשים.

איך שרץ לו הזמן ../images/Emo13.gif

את יודעת שאני מלאת הערצה אליך. גם מניקה מלא את התאומות, גם מגדלת עוד פצפון אחד בבית וגם וגם...

גם אני רוצה להשוויץ קצת עם תומר

תומר כבר בן שמונה חודשים ( איך הזמן טסססססססססססססס) הוא זוחל במרץ בכל הבית , נאחז ונעמד בכל דבר שהוא יכול לתפוס נושך בהנאה עם ארבעת השיניים שלו מקשקש כל היום ומחייך בלי הפסקה אנחנו מאוהבים בייצור הקטן והמושלם הזה וכבר מתחילים לחשוב על להביא לו אחות..

יונית ש

New member
הוא מדהים ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

מקסים, ומשגע תמשיכו להנות ממנו אוהבת יונית

למעלה