מכינה לעיצוב תעשייתי

Finding Absolem

New member
מכינה לעיצוב תעשייתי

שלום לכולם
מתענין לגבי מכינה לעיצוב תעשייתי ואשמח לדעת מכאלה שעשו את זה איפה מקומות עושים מכינה כזו (תיק עבודות )ומה המחירים +-
האם יש מקומות פרטיים שהמוסדות מכללות יקבלו תיק עבודות כזה
אני מתענין לגבי מכון hit וגם להם יש מכינה שמתחילה בסוף דצמבר.
יש עוד נושא שאשמח לשמוע מכם יש להם מבחן פסיכוטכני בתחילת מרץ וחודש לאחריו יש פגישה שצריך להגיש תיק עבודות
ולאחכ מכן תרגיל מעשי בעיצוב
כל עוד עברתי את המבחן הפסיכוטכני אני רשאי להמשיך להגיש תיק עבודות ותרגיל מעשי
מה אתם מציעים לי לעשות
זה יצריך ממני לעשות 2 דברים במקביל מכינה לעיצוב כבר בזמן הקרוב וגם להתחיל להתכונן למבחן הפסיכוטכני
חיפשתי בגוגל דברים על מבחן פסיכטכני לעיצוב תעשייתי ויש אפילו כזה שנועד ל מכון הנל hit נסיתי לפתור קצת אין לי מושג באיזה רמה השאלות שהוצגו לדוגמא אבל מתוך 10 שאלות בפעם הראשונה הצלחתי לענות נכון על 4 שאלות וממש התעצבנתי מרמת הקושי הצורות השאלות.
אני מבין שעלי להרשם לאחד המכונים לתרגל וכבר בררתי למשל עם מכון נועם והדס לגבי עלות ומה כוללת ההכנה.
בכל מקרה אשמח לשמוע מכם מה מציעים על מנת להצליח כבר במועד הזה.
(דוגמא למשל אחי התכונן לאחרונה לתאוריה הוא רכש דיסק הכנה מחברה אחת שבאתי לבקר אותם ראיתי מה הוא לומד והדיסק ממש לא היה ידידותי אפילו מרגיז להבנה בצורה נוחה הצעתי שירכוש דיסק אחר של חברה נוספת שהוא יותר ידידותי ונוח למשתמש ואכן הוא שמע לי ועבר מייד )
ככה שאני קצת חושש מכשלון כי זה ישאיר אותי עם מכינה ביד ואפשרות לגשת רק מועד הבא שנה אוק 2016 כמעט שנתיים מהיום.
ואז בחשיבה הגיוניות יש לי רק בגרות במתמטיקה ועם אני עושה מכינה לבגרות גם באותו מכון hit או באחד המכונים הפרטים יקח לי סדר גודל של אותו הזמן גג שנתיים כ 3-4 סמסטר.
עינין של זמן והשקעה בדרך של למידה.
מה מציעים כאלו שהיו באותו מצב
תודה רבה

שלום לך , אז מה השאלה בעצם? אתה יכול לתמצת זאת?

כי אני רואה שבאותה נשימה אתה שואל ומשיב.

naama1987

New member
מכינה לעיצוב

חוץ מההמלצה שלי על מכינה לעיצוב, אני רוצה לייעץ לך לא לפעול מתוך לחץ של זמן,
עדיף לבוא מוכן גם נסיונית וגם אישית לאחר מכינה ולא לקחת את הזמן כפקטור משפיע.

למעלה