מכירה מישהי שזקוקה למטפלת ברעננה? אם כן כנסי!

vaninit

New member
מכירה מישהי שזקוקה למטפלת ברעננה? אם כן כנסי!

שלום בנות, רציתי לספר לכן על חמותי, כן כן... כלה כותבת על חמותה... אז ככה, חמותי היא “אישה טובה”, זאת ההגדרה, היא מטפלת בילדים כבר שנים ונתונת את נשמתה, עד שנה שעברה היא עבדה בגן ילדים לתקופה של כשנתיים וחצי לפני העבודה בגן, היא עבדה כמטפלת פרטית יותר מעשר שנים. בהיותה בת שישים החליטה לפרוש מהגן בשל גילה, אז אמנם חמותי לא יכולה לטפל בעשרה זעטוטים קטנים במשך תשעה שעות ביום, שישה ימים בשבוע, אבל היא בהחלט יכולה לעבוד עם אחד, שניים (גג שלושה) מצויין!!!! חמישה ימים בשבוע לכ-שמונה שעות. היא משחקת איתם, מקריאה סיפורים, מאכילה (ואם צריך היא גם מבשלת..מהנשמה...) היא מרגיעה, מחבקת, מנשקת, היא מורידה אותם לגינה וכשצריך גם עוזרת להם לנמנם... בקיצור היא אישה מסורה מאוד...טובה מאוד ועם שימחת חיים ... ואני שלצערי הרב... בינתיים אין לי ילדים, חותמת לכן שאם היו לי ילדים לא הייתי מהססת לשניה והייתי לוקחת אותה בתור מטפלת.בביתי. חמותי גרה ברעננה ותשמח לעבוד במשפחה שגרה גם ברעננה, היא ארגנטינאית (דוברת ספרדית מעולה ועיברית סבבה... אפילו קצת מצחיק... אבל ילדים והורים מתים על זה!!) היא רוצה להתפרנס, לכן מחפשת עבודה במשרה מלאה, חמישה ימים בשבוע. בינתיים עד שהיא תמצא את הילדים המקסימים איתם היא תבלה אתהימים, היא פתוחה להצעות שונות, החלפת מטפלות חולות, שמירה על ילדים שחלו ונאלצים להשאר בבית... וכו' וכו' ) בקיצור אודה לכן מאוד אם יש לכן חברות שמחפשות את הקסם הזה , שתתקשרו אליה - קוראים לה סוזנה 050-6882123 או בביתה 077-7891230 או שאתן יכולות לכתוב לי מייל [email protected] תודה אילנית (כלתה)

למעלה