מכירה / קניה / העסקת עובדים זרים בלהקה

Bonbon1948

New member
מבחר מצילות למכירה:

לפי התמונה מימין לשמאל: China - Wuhan 16'' - Sold. Crash - Buzin Custom Heavy Metal Bebop 16'' - 500. Ride - Bosphorus Gold Series 22'' - 800. Crash - Turkish Rock Beat 16'' - 400. Splash - Zildjian A 12'' - 200. China - Alchemy Proffesional 14'' - 400. Splash - Bosphorus Tradisional Series 8'' - Sold. Crash - Alchemy Proffesional 17'' - 550. Splash - Zildjian K 8'' - Sold. Splash - Bosphorus Tradisional Series 10'' - Sold. Hi-Hat - Paiste 203 14'' - 350. איזור חדרה. 052-2790200, משה.

tamamron

New member
אז ככה יש לי 2 סנרים להחלפה...

סנר אחד של סונור פיל רודס סיגנצ'ור גודל 14/5.5 והסנר השני זה של גרטש קטלינה בירץ גם אותו גודל.. שניהם חדשים במצב מעולה..מחפש להחלפה בסנר אחר.. אני עם ראש פתוח אז תציעו מה שבא לכם..

uncle creepy

New member
סקרן לשמוע את הסונור

יש לי פרמייר ג'ניסטה בירץ' משנות השמונים - 14x5.5...

tamamron

New member
אמממ יצא לי פעם לנגן על סנר כזה ואני מחפש

משהו אחר... אבל אתה מוזמן בלי קשר לבוא לשמוע אותו!

tamamron

New member
אני לא מצליח להעלות אותם אבל אם אתה רוצה שלח

לי את המייל שלך ואני ישלח לך תמונות... ברגע שאני יצליח להקטין אותם אני יעלה סבבה...

Vdrums

New member
הקטנת תמונות

תפתח אותן בPAINT, תלחץ CTRL+W תוריד ל50% גובה ורוחב ותשמור.

megahertz

New member
למשתמשי ווינדוס שבינכם, יש פתרון יותר פשוט

Image Resizer XP Win7 קליק ימני על תמונה, "Resize", וסיימתם. יש העדפות לגודל מסוים, האם לדרוס את התמונה המקורית או ליצור העתק, וכו'.. תהנו

megahertz

New member
‫למסירה: עורות ישנים ומקלות משומשים

עורות 12-13-16-22 + סנר 14 עליונים ותחתונים. העורות ישנים ומשומשים, אבל אם למישהו אין זה עדיף על כלום. עדיפות למקלטים/חדרי חזרות שזקוקים למשהו. (פעם היה פה מישהו שחיפש בשביל חדר לילדים באיזור נזקק, פניתי אליו והוא לא חזר אלי) לגבי המקלות - חלק במצב טוב ולא במשקל שאני אוהב, אבל הרוב לא במצב אידאלי, רובם לא בזוגות תואמים, אבל שוב, למי שאין זה בטוח עדיף על כלום.

סנר בראס של WORLDMAX

14 על 5.5 עם "חישוקי וינטאג" (עם CLAWS כמו בבייסדראם). סנרים ברמות הגבוהות שעולים הרבה פחות מהשמות המפוצצים.

למעלה