מכירת דירה שכורה

מכירת דירה שכורה

שלום
רציתי להתייעץ , אני משכירה דירה עם חוזה מפורט עם כל הסעיפים . החלטתי למכור דירה , הודעתי לשוכרים 4 חודשים מראש בכתב, שאני מבקשת מהם לפנות דירה בתום שנת שכירות עקב מכירת דירה.
ביקשתי מהם לתת לי אפשרות להביא קונים לדירה פעם בשבוע שעה אחת - אמרו לי לא מסכימים !!! בחוזה שכירות רשום במפורט שהם צריכים לאפשר לקונים להיכנס לדירה . מה כידאי לעשות למקרה עם אצתרך לתבוע אותם ,כי הם ממש בעיתיים , אולי לשלוח להם בקשה לאפשר לי להכניס קונים בכתב בדואר רשום ? תודה רבה על העזרה.

עד גמר החוזה

הדירה בבעלותם . והם רשאים לעשות מה שבא להם .
זה בעייה שלך . לא יתכן שכול יומיים תביאי אנשים , שיחטטו בדירה . הדירה לא שלך עד גמר החוזה .
יש אנשים שלא אכפת להם . שמיסתובבים אנשים זרים בבית . בהצלחה

הטכנאי קרמר

פשוט מזל שבמדינה הזאת עדיין יש חוקים וחוזים, אחרת כל אחד הייה עושה מה שבא לו . אם אתה לא יודע על החוק, אל תענה על השאלה סתם .בהצלחה !

im mitzi

New member
לא מסכימה עם קודמי

את צריכה להפנות אותם לסעיף בחוזה שאומר שהם צריכים לאפשר לך להראות את הדירה, זה נכון למקרה של מציאת דיירים אחרים במקומם או קונים לדירה.
במידה וזה לא יעבוד אז לשלוח להם הודעה מסודרת, מאחר ומדובר על מכירת דירה הייתי מפעילה עו"ד שינסח מכתב כזה

Nemesis001

New member
צריך להוציא להם מכתב רשום

עם הפניה לסעיף בחוזה המתיר לכם להציג את הדירה לרוכשים פוטנציאלים. צריך לסכם איתם מועדים מוסכמים (הם לא מסכימים בכלל, או לא מסכימים לימים / שעות שאתם ביקשתם?)
לגבי הפינוי בתום שנת השכירות, אין להם אופציה בחוזה? החוזה וכל האופציות מסתיימים בתאריך שרשמת?

למעלה