מכירת קטנוע

• פותח הנושא K C
  • פורסם בתאריך

K C

New member
מכירת קטנוע

אהלן. אני רוצה למכור את הקטנוע, ועד עכשיו, כמעט 3 שבועות, שום דבר לא זז, תרתי משמע. מה, זו לא עונת הקטנועים? פרסמתי ב-winwin ו-יד שנייה, הורדתי 1300 מהמחירון, ועדיין דבר לא זז. יש לכם עצות?

צמי1502

New member
העצות שלי

1. פרסם ביד2.
2. תמונה
3. מחירון? לדעתי לא אקטואלי. למרות ש125 בד"כ קרובים למחירון, רד עוד...

kalorit35

New member
מהנסיון שלי לאחרונה

למוכרים שפגשתי היה קשה מאוד למכור קטנועים , למעט אלו שהורידו דרסטית .
יש כלים שהמחיר שלהם קפוא בתחתית .

נכון שזו עונת המכירות לפני האביב ,אבל ...מצב השוק המשומש מאוד מאוד גרוע וכלים לא מבוקשים בכלל לא ניתן להפתר מהם אלא במחיר סמלי .
תראה איזה הצע יש בדרום תל אביב ותבין לבד .

להערכתי המחיר יצנח עוד יותר למרות מחיר הדלק ,לכן תשקלל זאת בשיקול החשבון שלך ,אולי כדאי והוריד רציני ולמכור .

אתה קונה משהו אחר ?

K C

New member
אני רק מוכר

עד כמה רציני? לפי המחירון המחיר הוא 6,500. הפחתתי את בערך שליש מערך מחירון, וזה לאחר חלפים (מצבר, כבל ספידו, מאוורר). אני לא מחפש לעשות קופה, אסכים למחיר הגיוני. השאלה היא מהו מחיר הגיוני בשוק?

kalorit35

New member
תבדוק במחירון של לוי יצחק

יש כאלו הנוטים לקנות לפי מחירו ,מה המחיר אצלו ומהו במוטו ?

מלבד זאת המחירון לא כאן ולא כאן אינו משמש בסיס יציב לשוק ,אולי לשמאות כן אבל לא לשוק .
גם בענף הרכב אין משמעות למחירון הרכב,יד 2 הוא הקובע בשוק וגם הוא זול לעומת המחירון וגם את מחיר יד 2 לא נותנים אלא הרבה פחות .
כושר המיקוח והסבלנות של ציידי המציאות ויש הרבה כאלו הוא מעולה ,לכן קשה למכור ,לזה תוסיף את הביטוח היקר והכתבות סביב זה וקיבלת תשובה .
אולי בפסח ישתפר מצבך ותוכל לבשר לנו שהצלחת .

בהצלחה .

כמה עולה היום מצבר ?

Ayokin

New member
תנסה לגשת למוסכים (אולי בדרום ת"א)

ואולי אחד מהם יסכים לקנות ממך את הקטנוע

יש לי חבר שעשה את זה עם JYM

מעבר לכך : תנסה לפרסם בעוד מקומות..
אנחנו נכנסים לאביב\קיץ ,וזו בדיוק עונת קטיף הקטנועים.

K C

New member
תודה, אעשה

פרסמתי ב-win win ו-יד שנייה. אילו עוד מקומות יש?

Ayokin

New member
הומלס ,מדס ,יש גם את סוכנות טופ-גאן שמתעסקת

במשומש וחדש..
ועוד מוסכים שונים..

oferberman

New member
בקשר לסוכנויות, האם מומלץ לעשות טרייד-אין?

שלום אני גם עכשיו מתחיל לנסות למכור את הקטנוע שלי (גראנד דינק 250) כדי לקנות קטנוע מדגם חדיש יותר, האם מומלץ לעשות זאת דרך סוכנויות טרייד-אין או למכור בעצמי להימנע מגזירת קופון?

האם יש סוכנויות טרייד-אין \ סוחרים מומלצים פה בפורום שמישהו מכיר?

פרארי1

New member
פעם אחת מותר

אתה יכול לפרסם את הקטנוע פה בפורום, אבל בניגוד ללוחות, שם אתה יכול להקפיץ את המודעה כל פעם, כאן זה מוגבל לפעם אחת לכלי.
כמו כן, יש בפורום אופנועים שרשור מכירות קבוע בכל יום חמישי, שם אתה יכול לפרסם כל שבוע מחדש עד שתמכור.
בהצלחה.

צמי1502

New member
"פרסם עד שתמכור"

מאיפה זה מוכר לי????

למעלה