מכשיר "פרוטנס"- תובנות מישהו?

חיה קרן

New member
מכשיר "פרוטנס"- תובנות מישהו?

המכשיר הוזמן היום בעקבות המלצה חמה של הפיזיוטרפיסטית במכון הנוירולוגי, ואני עדיין לא רגועה, יש להם מכשיר נוסף, עם הפרש במחיר [עוד 40 ש"ח, למכשיר שעולה 100..] התוספת שלו היא גם שיקום מוטורי-לבניית שריר. בגלל שהבעיות שלי נוסעות מרבדומיאלזיס- התפרקות השרירים בשוקיים, שקלתי ברצינות לקחת אותו, אבל מצד שני- יצאתי מנקודת הנחה שהפזיו יודעת מה ההציעה ולמה היצעה את הפרוטנס. אז... מי מכיר? מי משתמש? כמה? איך? אשמח לשמוע כל חוויה שהיא.. ועדכון לגבי השאלה למטה- התור לניורולוג המלאך מתקרב- פחות משבועיים, וטוב שכך.

נימ 1

New member
זה מז'אנר מכשירי ה TENS שמפרסמים ?

אני גם שמעתי , פרט לפרסומים - טובות על המכשירים האלה. בעצמי רכשתי לפני כמה חודשים מכשיר , שלדעתי פועל לגמרי אחרת - על 4 סוגים של קרני אור/אינפרא ... ביותר מ 1000 שקלים - לא עזר בכלום (לבעייה שלי לפחות) . אבל אם את מדברת על מכשיר ה TENS - אני חושב שהוא עובד על דברים אחרים... ואני יודע שאני אשמע נאיבי, (מאוד אפילו) ... אבל אני כן מאמין שבמאה ה 21 , מכשירים האלה שמיועדים לכאב - כן עושים משהו לטובה. נכון שמוכרים הרבה אשליות (מים קדושים מארץ הקודש) , אבל אני כן מאמין שטכנולוגיה שפותחה במיוחד ונמכרת במאות שקלים לא נועדה סתם לרמות אנשים, אלא כן עם כוונה לעזור עזרה ממשית , משהו היא כן עושה... נראה לי שה"חסרון" של המכשירים האלה - זה פשוט שהם דורשים סבלנות, במיוחד בכאבים של פיברו שהם בהרבה חלקים בגוף...צריך לאט לאט לכסות כל חלק בגוף (אם לפחות זה היה מסיר שיער תוך כדי
) ... זה דורש אורך רוח. בהצלחה בכל מקרה . נקווה שתדווחי דברים טובים .

למעלה