מכתב גלוי למאהבת

מכתב גלוי למאהבת

איני יודע אם את מסוגלת לאהוב אותי כמו שאני. איני יודע עדיין הרבה דברים עלייך: כמה מאהבים היו לך, כמה נסיון יש לך, מה עבר עלייך עם המאהבים - היה טוב או רע או משהו ביניהם, היה חסר דבר או לא גם המניעים שגרמו לך להחליט על צעד זה - למצוא מאהב לא חקרתי לעומק אך למרות כל זה אני מבטיח לך שאהיה כאן תמיד בשבילך, בהקשבה, בשיחה נעימה ולפעמים רק להיות לצידך ללא מילים. אם יש דבר שאת רוצה לשתף אותי, להתייעץ עימי או לשאול לדעתי. אם את מחפשת מגע, חום ואהבה ברגש מעמקי הלב - תמצאי אותה אצלי ללא תלות בדבר, בדיסקרטיות מלאה. אהובתי המקסימה, בשבילך אעשה הכל. העיקר שיהיה לך טוב - בכל המובנים. נכון, אלה שעות גנובות, ונכון אני לא עשיר באופן חומרני, אך בליבי יש המון אהבה שנחנק לזמן רב מידי והוא מחכה רק לך. הגשמת חלום עבורי הוא להעניק לך כחבר, כידיד נפש וכמאהב מושלם. כל מה שעושה לך טוב מעניין אותי, כל דבר בסקס ש"עושה לך את זה" אגלה. יחד נעוף רחוק לגבהים שלא תיארת שניתן להגיע. רק בקשה אחת לי אלייך: תני לי צ'אנס כי אני שר מהלב. אהובך המתגעגע

כנ"ל...מקסים!../images/Emo42.gif

יש תקווה עדיין, אה בנות? יש עדיין גברים שחושבים כך

מאחלת לך

שהיא תעריך את כנותך ותזכה לאהבתך אבל יש בי צורך להגיד לך: להיזהר. אתה שר מהלב. חשיפת לב מנסיון אישי זה מסוכן. שווה כל רגע. אבל שוב- מסוכן. בכל אופן.....בהצלחה.

מסכים ... שמור על ה - ../images/Emo23.gif

לא שאני יודע איך עושים את זה ב 100% ... כי גם אני ניסחפתי מעט לאחרונה אבל נסה

סקסיית

New member
כל כך מרגש ועדין../images/Emo140.gif

אבל שכחת לרשום שאתה לא שלמה ארצי, לא גידי גוב....
ואכן יפה לה לאותה אחת שזה נכתב עבורה

סקסיית

New member
../images/Emo6.gif אם קוראים רק את תגובתך הראשית

בלי ההודעה שלו... המשמעות מדהימה...
סתם הצחיק אותי

למעלה