מכתב לאמא...שכנראה לעולם לא יגיע.

Pooph

New member
מכתב לאמא...שכנראה לעולם לא יגיע.

אמא, הלוואי והייתי באמת יודע מאיפה להתחיל ואיך לזרום עם המכתב הזה. יש כל כך הרבה דברים שרצים לי בראש שאין לי מושג איך להביע אותם, לא בכתב ועל אחת כמה וכמה לא בע"פ. ולכן למרות כל האורך ההיסטרי של המכתב הזה, אני גם אשים לך שיר http://www.youtube.com/watch?v=vZ5WKLRGoDgאמא "כל האור מזמן הלך לו, אל תלכי פתאום גם את. בואי אמא, בואי אמא, בואי שבי איתי מעט. בעצים מכה הרוח, וידייך כה חמות. אל תלכי, ספרי לי אמא איך באים החלומות." את כל כך חסרה לי אני כל כך מנותק ממך שזה כואב לי אני כותב עם דמעות בעיניים, כי מרוב משקעים אני מרגיש כאילו אני הולך להתפוצץ כאילו אני סופג וסופג וסופג ואני לא יכול לספוג עוד אני מרגיש כל כך לבד. אני רוצה לשבת, להתרכבל איתך ולדבר איתך על הכל.. להתעייץ ולייעץ, לצחוק ולבכות ולהתמודד איתך. קשה לי, אני מתמודד עם מציאות שילד בגילי לא בנוי להתמודד איתה מגיל 19 אני גר לבד, מרחק של שעתיים נסיעה ממך מתראים פעם בשבועיים במקרה הטוב, וגם זה למספר ימים ספורים אני רק בן 21 ועובד בסביבה שמי שהכי צעירה שם חוץ ממני, בת 32. אני עובד גם כעצמאי ונמצא בעומס עבודה שרק בזכותו אני מצליח להתמודד עם מה שמסביב בהתאם מתמודד עם עצמאות כלכלית עם כל הקשיים שיש בזה, לבד. אני אומנם מוקף בחברים, גם בוגרים וגם בני גילי. חברים מופלאים שיעשו הכל בשבילי ואעשה הכל בשבילם, אבל אף אחד מהם לא קרוב אלי כמו שרק אמא יכולה להיות. מטריפה אותי המחשבה שאני יודע שאת אוהבת אותי, מתגעגעת אלי וחושבת עלי בלי הפסקה אני יודע שהיית עושה הכל בשבילי, אבל הדבר היחיד שמפריד בנינו זה העובדה שאני הומו עובדה שלא יוצאת לך ולי מהראש לרגע כשאנחנו נמצאים אחד ליד השני הדבר הקטן הזה שבגללו אנחנו כל כך רחוקים אחד מהשני את גדלת בצורה מסויימת, יש לך צורת חשיבה מאוד ברורה על הנושא וקשה לך להתמודד עם העובדה הזאת כמו שלי היה כזה להתמודד עם זה כשגיליתי לקח לי שנים לקבל את עצמי ועוד כמה שנים כדי לממש את זה. גם היום קשה לי עם העובדה הזאת קשה לי עם זה שאני לא אוכל להקים משפחה כמו שתמיד חלמתי, וגם אם כן היא תהיה שונה ולא כמו שחונכתי שמשפחה צריכה להיות קשה לי בעיקר עם העובדה שאני צריך אהבה. מי כמוך יודעת שאני כולי טיפוס משפחתי, מי כמוך יודעת כמה יש לי להעניק וכמה אני צריך לקבל חום ואהבה. תמיד ידעת את זה, תמיד הענקת לי את זה עד שהתרחקתי, עד שהתרחקנו – בגלל אותה עובדה. הלוואי והייתי יכול לשבת ולספר לך הכל, על הדייטים המוצלחים והאלה שפחות, על הדחיות והאהבות הנכזבות, לשתף אותך ולהתמך בך כמו שיכולתי לעשות בעבר. כמו שי*** יכולה להשען עליך. "אם פתאום מלאך יופיע, אל חדרי יבוא בלאט, בואי אמא, בואי אמא, ותיראי אותו גם את." קשה לי לספר לך דברים כאלה כשאני יודע מה את חושבת על התופעה. אני מרגיש את מנסה לקבל, להבין, אבל את עדיין בדעתך – עדיין תמיד תנסי לגרום לי להיות עם נשים , לחשוב על נשים. בתקווה שאספר לך על מקרה שבו הייתי עם בת ותחשבי שעוד יש תקווה אני יודע שאת רוצה בטובתי אבל זה רק מכביד עלי את ההתמודדות זה שמבחינתך הדבר הכי טוב שיכול לקרות לי, זה למצוא מישהי שאוהב ותאהב איתי ולהקים איתה משפחה, זה לא בהכרח מה שבאמת טוב לי. הלוואי ויכולתי לגרום לך להבין ולחשוב אחרת. הלוואי. תחשבי כמה קשה מערכת יחסים לזוג הטרו-סקסואלים אז עכשיו תנסי להבין כמה זה קשה לי, כהומו. כשרוב בני גילי לא באותו ראש כמו שלי, רובם נמצאים בעולם כל כך רחוק מהעולם שלי, עם צורת חשיבה כל כך שונה משלי. על כל זה, למצוא קשר מונוגמי אמיתי וארוך טווח כשזו קהילה מינית שמופעלת ע"י יצירייה בחופשיות וללא רסן לדעת שאני ארצה לחיות עם מישהו לנצח, בלי הדברים ש"כובלים" זוג הטרו-סקסואלים כמו חתונה וילדים. אני מתמודד עם כל זה, ואני יכול גם להתמודד עם זה, רק דבר אחד חסר לי וזאת את, אם היית איתי הכל היה הרבה יותר קל אם הייתי יכול לדבר איתך על הכל, הייתי מרגיש יותר חזק החיים קצרים מידי בשביל להיות רחוקים. את אמא מדהימה, אני מאחל אמא כמוך לכל אחד. רק הלוואי והיית מבינה. נו, תמיד אמרת שאני ילד רגיש... הינה אני מוכיח את זה שוב. "לא, איני פוחד בחושך, ואיני רועד בכלל. בואי אמא, בואי אמא, שבי איתי עד שאגדל."

בוקר טוב Pooph

איזה מכתב מרגש ....כשאתה מצליח להעביר את הכאב, הגעגוע, הכמיהה ובעיקר את האהבה ... "מכתב לאמא...שכנראה לעולם לא יגיע"... אני מאמינה שדברים שנאמרים / נכתבים מהלב חודרים אל הלב... והמכתב הזה 'שם את הלב על מגש'... אולי כדאי לחשוב מחדש האם לשלוח את המכתב? אולי המכתב יכול להיות פתח לשינוי בקשר ? כבר מגיל 19 אתה מתמודד עם חיים עצמאיים וכל הכבוד... לגלות את הכוחות שלך בכל יום מחדש ... למרות ש "שזו קהילה מינית שמופעלת ע"י יצירייה בחופשיות וללא רסן" בתוך הקהילה ישנם זוגות שחיים יחד כתא זוגי ומשפחתי... זה קיים וקורה... כשתמצא את האהבה הקשר יוכל לתת סוג של מענה לגעגוע... בזוגיות אנחנו מעבירים את האנרגיה הנפשית לתוך היחסים כחלק מההתפתחות והנפרדות מהאם... ליום נפלא... ממני יעל הרפז

Pooph

New member
תודה יקירה

תודה על שקראת ושאת תומכת אני לא דואג בנושא האהבה, זה יגיע.. זה לוקח יותר זמן וזה טיפה יותר קשה, אבל זה יגיע אבל כמו שכולנו יודעים "אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא" ואמא זה הכתף הכי רכה והכי חמה שאפשר לבקש אחת שלא משנה מה, תהיה שם בשבילך. אני חושב שלשלוח את המכתב הזה לא יהיה צעד נכון צריך לגרום לה לפקוח עיניים בצורה אחרת, ואמצא אותה.. מתישהו שוב תודה לך!

חולפת2

New member
pooph , הצלחת לרגש אותי ברמות מטורפות.

קודם כל הכתיבה שלך מדהימה. היא נוגעת וחודרת למקומות הכי עמוקים,ולא פוסחת על שום נקודת רגש בדרך. אני (אבל זו רק אני) הייתי שולחת את המכתב ממש כך,כלשונו ,לאמא. אם אתה מרגיש שזה לא הזמן, או לא מתאים,אז אתה לבטח צודק,אתה זה המכיר את הנפשות הפועלות. מה שאני כן יכולה לייעץ לך, זה שתמשיך לכתוב. אפילו לעצמך, למגירה,ביומן,כל דבר. זו תראפיה מעולה,זה מזכך את הנפש,זה כזה כמו לדבר עם מישהו,שיקבל כל דבר. וחוץ מזה-שתהיה לך שנה טובה,שנה של התחלות טובות,שיהיה לך רק טוב, אתה ראוי לו!

Pooph

New member
תודה לך

את מקסימה, עוזר לשמוע את הדברים האלה

חולפת2

New member
תודה לך,בבואה ../images/Emo140.gif

אגב, שמת לב שיש איזה מכנה משותף בניקים שלנו. בבואה... חולפת.. שניהם מרמזים על משהו מעורפל, מרומז. אשמח להשאר, הרי כולנו בעלי אותו עניין. קצת חבל לי שהפורום רדום, אני ממש בטוחה שסך האנשים הקוראים בפורום הוא פי כמה מאלו שכותבים בו. אולי אפשר לעשות בו כל מיני "פינות" כאלו שבועיות,יומיות, שיגרום לאיזה רצף של כתיבה. מה אתם אומרים. מישהו מרים את הכפפה?
מגלגלת אליכם את הכדור...

הי

יופי... הניק שלי הוא ערכת קלפי בבואה קלפים שכתבתי על הדמויות המקראיות אותן אפשר לראות באתר... ואני כל כך מזוהה עם העשייה הזו.... אכן הפורום רדום...כנראה שגם חם ונעים שם 'בארון'... הנושא לא פשוט ורגיש ונקווה ש'הטיפטוף' יהפך לזרם של תמיכה וקבלה... בהחלט הפורום פתוח לכל 'פינה' שקשורה לנושא של ההתמודדות עם הידיעה שיש לנו ילדים מיוחדים במינם. תודה ממני יעל הרפז

Pooph

New member
ילדים מיוחדים במינם...

מרגיש כמו חלום לדמיין אמא אומרת את זה

ברצון...

לא סתם המילה סבלנות מכילה את המילה סבל... בחרת בביטוי 'לפקוח עיניים'... אמך בשלב שהיא באמת בוחרת ב'עיוורון' שמאפשר לה לא להתמודד. מאחלת לך למצוא את הדרך הכי נכונה עבורך כדי לקיים את סוג הקשר שאתה רוצה עם אמך. מוזמן לשתף ולהתייעץ... ממני יעל הרפז

raro1

New member
למצוא את הדרך לאמא

כאם לבן הומו אני מבינה את הכאב של האמא שלך כמו גם את הכאב שלך שברגישות כל כך רבה תארת במכתב. ברור שאתה כל כך זקוק לאהבתה ולקבלה של אמך ואתה מנסה למצוא את הדרך אליה. מתוך ניסיון שלי ושל רבים אחרים, כדאי לך לעזור לאמך בכך שתהציע לה להצטרף לאחת מקבוצות תהל"ה באזור מגוריה. כמי שהשתתפה שלקחה חלק באחת הקבוצות אני יכולה להעיד שמפגש עם הורים נוספים שמתמודדים עם הכאב של היציאה מהארון של ילדם, מחזק את הנשמה, מרחיב את הדעת ונותן כלים להתמודדות. מאחלת לך רק טוב.

למעלה