מכתב לבן שלי (אמא של עילאי)

מורני !

New member
מכתב לבן שלי (אמא של עילאי)

ילד שלי, עוללי. הפצעת בשמי חיי לפני חודשיים (פחות 3 ימים) והכל פתאום אחר, שונה,מצחיק, מסקרן והזוי לפעמים כאילו אני בכלל בסרט בכיכובם של אחרים. אני זוכרת כמעט כל רגע, כל יום כל שינוי התפתחותי שלך. זוכרת מתי סובבת את הראש מצד לצד מתי התהפכת מהגב אל הבטן , מתי פלטת בפעם הראשונה וכמה נבהלתי ורק את החיוך הראשון איני זוכרת מתי הוא התרחש מפני שדומה כי מאז שנולדת אתה מחייך מולי. נכון לומר שדברים טובים באים באריזות קטנות , כמה קטן וכמה גדול אתה. אתה איש קטן וכבר יש לך מאפיינים נכונים וטובים רק לך. אישיות עצמאית ככל הניתן בגיל כל כך צעיר ומצח מכווץ תדיר כשאתה חושב. אוף, כמה הייתי מוכנה לתת כדי לדעת מה מתחולל שם בראשך המכוסה שער בהיר ורך כמו משי. אני מסתפקת בשאיפות עמוקות של הריח התינוקי שלך אל תוכי ובחיבוקים ענקים. אני מתפללת בראש ובראשונה לבריאותך ואחר כך כל רצוני הוא להיות אמא הכי טובה שאפשר. ללכת איתך יד ביד ולכבד כל החלטה בדרך שלך לאושר. הזכרון הראשון שלי כילדה הוא מגיל שנה וחצי ומעולם לא שמעתי על זכרונות שמגיעים מרגע היציאה מהרחם המוגן אל העולם הזה. אני כותבת לך ילדי שלי, עילאי למזכרת- את המכתב הזה אדפיס ואשמור לך ביומן שלנו שנכתב עבורך. אמא שלך שיודעת שאתה הכי נפלא בעולם.

למעלה