:'( מכתב פרידה:'(

:'( מכתב פרידה:'(

לא מאמין שזה קרה לא מאמין שאת הינך איתי כאן המכתב זה מוקדש שבילך סתיו ז"ל 2009-1979 יהי זכרה ברוך לא יודע אם אבל רבים ממכם מכירים אותה משוטטת לה כאן בבלוגים בניק המלכה של ליאן בחורה מקסימה אחות לנפש והמכתב הזה בשבילה חיים שלייייי אני עדיין לא מעקל את הבום שנפל עליי:( איך באו ואמרו לי שזהו היא כבר אינה כאן איתנו שהיא הלכה ולא תחזור אמרתי לעצמי מה לא יכול להיות מה למה :'( אותו לילה לא יכולתי בקושי לישון רק מסתכל על תמונתך ועל הקליפ שעשית לי ולך ועל הקליפ שלחת לי שעשו לך וכולי דמעות וגרוני נחנק מרוב צער וכאב סתיו אני יודע שאני לא יסלח לעצמייי לעולםםםםם על זה שלא הצלחתי להגשים לך את החלום שאת כ"כ רצית לא יסלח לעולםם על זה שלא הצלחתיי כולם יגידו אתה לא אשםם אבל בתוכי אני כן שלא הצלחתי להגשים לך אותו אחרי שבסרו לי את הבשורה הזאת שאת כבר לא כאן קבלתי שוק שזה כבר לא יכול להיות כול השנים שעברנו יחד כול הסודות כול הריגושים בימים עצובים והשמחים כבר לא יהיה לי עם מי לחלוק את כול זה אני כבר מתגעגע אלייך נורא ולא יכול יותר כולי מלא דמעות וחנק בגרוני סתיווו אני יודע שאת רוצה שאני ימשיך אלה אבל לא יכול לא מסוגל את כ"כ חסר לי כאן אחות יפה שלי כאן אני מפסיק את המכתב הפרידה שלך כי אני לא מסוגל יותר לרשום שכולי בוכה :'( אוהב ותמיד אוהב וים של געגועים אלייך נשמה שלייי מלאך יפה שאלוקים לי לקח סתיו שרף ז"ל 2009-1979 יהיה זכרך ברוך ונשמתך בגן עדן אמןןן הזכור ותמיד אזכור אותך אוהב אותך נורא ומתגעגע אח שלך הקטן דודו

שאלה

יש מצב אתה שם פה תמונה שלה? או כל דבר המקשר אל הניק שנבין על מה אתה מדבר? כי לי יש גרסה אחרת למה שרשמת.

למעלה