מלגה לדוקטורנטים??

ארנט

New member
מלגה לדוקטורנטים??

בהודעה הקודמת נכתבו סכומים של 3000+ לחודש. כדוקטורנטית מתחילה (עוד לא הגשתי הצעת מחקר לאישור) היכן ניתן להגיש בקשה למלגה הזו????

kers

New member
החוגים הם אלה שמחלקים את המלגות

מומלץ לברר במזכירות החוג שלך. אגב, כפי שכבר צוין בהודעה קודמת, הסכום של 3000 ש"ח לחודש הוא הסכום של 100% מלגה, ולא כל החוגים בכלל מחלקים מלגות בגובה 100%. כאמור, המקום לברר מה אפשר ואי אפשר לקבל הוא מזכירות החוג.

ארנט

New member
שכר לימוד בדוקטורט../images/Emo35.gif

פתאום אני מסתובבת עם תחושה שאני היחידה שלא מקבלת מלגה.... קיבלתי עכשיו תשלום ראשון בסך 4000 ש"ח. נשמע לכם הגיוני? כמה משלמים סך הכל לשנה? אז לא רק שאין מלגה ואין עבודה אני גם צריכה להתחיל לשלם. אם למישהו כאן יש מידע על מלגות אפשריות - אנא שתפו. כל הצעה/ רעיון יתקבל בברכה

kers

New member
מתוך תקנות שכ"ל של האוניברסיטה

תלמיד מחקר שלב א’ ישלם שכר –לימוד בגובה 25% מדי שנה עד להגשת הצעת המחקר וקבלתו כתלמיד מחקר שלב ב'. אם התקבל ללימודים מסמסטר ב’ או מסמסטר קיץ, ישלם שכר –לימוד בגובה 12.5% עבור אותה שנה, בשנה שלאחריה יחוייב בשכר –לימוד בשיעור 25%. תלמיד מחקר שלב ב’ ישלם מינימום שכר –לימוד מצטבר לתואר בגובה של 80%. התלמיד ישלם שכר –לימוד בגובה 40% בכל אחת מהשנתיים הראשונות ללימודיו. החל מהשנה השלישית ישלם שכר –לימוד בגובה 10%. התשלום קבוע ואינו קשור למספר שעות הלימוד.אם התקבל כתלמיד מחקר שלב ב’ מסמסטר ב‘ או מסמסטר קיץ, ישלם 20% משכר הלימוד השנתי, עבור אותה שנה. בשנה שלאחריה יחוייב ב – 40%. אז כן, הסכום שציינת נשמע הגיוני. לצערי אין לי רעיונות מקוריים להשגת מלגות נוספות מעבר למה שהאוניברסיטה (לא) מציעה.

ארנט

New member
ומאיזה שכר לימוד מחושבים האחוזים?

כלומר- מהו שכר הלימוד המלא שממנו מחושבים אחוזים? שכר לימוד תואר ראשון? יותר? פחות?

kers

New member
את מוזמנת לבדוק בעצמך את תקנות שכ"ל

של האוניברסיטה בקישור המצורף

למעלה