מלון דניאל בהרצליה???

edna12

New member
מחפשת ../images/Emo91.gif לקלאב בתורכיה עם תינוק

שלום לכולם, מחפשת המלצה לקלאב בתורכיה עם תינוק בן שנה - שיהיה ידידותי לעגלה, קרוב לחוף, ברכה לקטנים וכו'... תודה

../images/Emo32.gif../images/Emo206.gifמשלוח פרחים ברמת גן../images/Emo39.gif

לאחותי היום יש יומולדת ואני רוצה לשלוח לה פרחים למישהי יש המלצה על חנות פרחים ברמת גן או בסביבה ששולחים זרים יפים ומושקעים

אמא נחה

New member
מלון דניאל בהרצליה???

חמותי רוצה שנצא כל המשפחה המורחבת עם הנכדים לחופשה. היא הציעה את מלון דניאל בהרצליה. מישהי היתה שם ויולה להמליץ?? מה יש לעשות שם חוץ מים ובריכה??? יש איזה מלון אחר במרכז או בשרון שיותר מתאים? מדובר על ילדים בני 1-4

טופקאפי פאלאס

אחד הטובים שיש לדעתי . המון בריכות , מגלשות מים , חמאם , ספא , חוף ים צמוד 4 ארוחות ביום + כמה מסעדות . היינו לפני 3 שנים והיה פשוט תענוג !

as25

New member
חנות מומלצת לחלוטין

פרחי גילי- נמצא בביאליק טלפון- 6721228

שלחתי ../images/Emo39.gif מקוה שהיא תהיה מרוצה../images/Emo13.gif

פשוט מגיע לה את הזר הכי יפה בעולם

Tula1

New member
אני לא אוהבת אותם

אני אישית קיבלתי פעם זר יקר בטירוף וגדול שנבל אחרי פחות מיום (והוחזק בחדר קריר ובתוך אגרטל מים).

לצערי ממש לא ../images/Emo10.gif

פעם כבר שלחתי ושילמתי הרבה כסף (אספנו בעבודה למישהי שילדה) והזר שהגיע היה ממש עלוב

טוב אז זה כנראה תלוי בחנויות

כי שילדתי קיבלתי שני זרים מדהימים, אחד מרמת גן ואחד מנתניה שהיו מדהימיםםםםםםםם אני אשאל את אחותי

happy

New member
אני ממש לא אוהבת אותם

בכל הפעמים שעשיתי משלוח מהם התאכזבתי. הם שלחו פרחים לא טריים וזרים שממש אבל ממש לא שווים את הכסף שהם דורשים.

אביבוש23

New member
../images/Emo207.gifרעיון מה לעשות ביום הנישואים../images/Emo48.gif../images/Emo48.gif

מחר אנחנו חוגגים שנת נישואין ראשונה רעיונות יתקבלו בברכה אבללללללללל יש לנו מחר ארוע ואין לנו כ"כ זמן בלילה אז שזה יבוא בחשבון תודה :)

קלאב WOW בקאמר

מדהים, הייתי שם כשהייתי בהריון ורק דימיינתי איזה כיף יהיה לבוא עם הקטנה לשם , יש להם חוף פרטי מס' בריכות למגוון גילאים, מגלשות מים לגדולים יותר והרבה פעיחיות לנו חדר אוכל פתוח כח הזמן שזה טוב לילדים

edna12

New member
תודה! מה המרחק נסיעה

משדה התעופה? יש הרבה מדרגות או מעליות בכל מקום?

olgaer

New member
זה רק אני או יש עוד מישהו שדורי בן זאב

מעצבן אותו ברדיו???? אוף, למה הבן אדם לא סותם? הייתי מזמן מעבירה, אבל 99 היא תחנה היחידה שאפשר לקלוט אצלנו במשרד.

../images/Emo6.gif מה הוא עוד משדר../images/Emo12.gif

אצלנו שומעים רוב הזמן דיסקים או גלגל"צ בגלל המוסיקה

למעלה