מלונית איכילוב - התלבטות

מלונית איכילוב - התלבטות

שלום בנות, האם מישהי ילדה לאחרונה ויודעת לומר מה המצב במלונית באיכילוב?
אני לקראת לידה שנייה, ומאד מתלבטת אם לשריין מראש מלונית. בלידה הראשונה המלונית הייתה הדבר הכי טוב שקרה לי (אחרי התינוק חחח). אבל הפעם יש עוד ילד בן שנתיים בבית. יש לי סידור בשבילו (סבא וסבתא שהוא מת עליהם ואוהב ללון אצלם), אבל לא יודעת מראש איך ארגיש אחרי הלידה. אולי מאד יבוא לי הביתה, אולי ארצה מלונית.
הם רוצים מחיר של לילה כדי לשריין מקום. האם אתן יודעות מה מצב התפוסה שם? ונשים שילדו כשהיה ילד בבית - האם לקחתן מלונית?
תודה רבה רבה לעונות.

mykal

New member
לא יודעת מה ההתלבטות.

מעולם לא הלכתי למלונית (לא היו בזמנו).
גם בנותי וכלותי לא הלכו למלונית.
את טוענת שלך היא היתה מעולה. אז דוקא אחרי לידה שניה,
תוכלי לנוח, שלמי בעד לילה אחד. תראי אם טוב לך ומתאים לך, תוסיפי עוד,
ואם תתגעגעי הביתה, או תרגישי שזה לא מה שחשבת תסגרי אחרי היום הזה.
ההפדש בהחלטה עוד לילה הוא לא קריטי.

mykal

New member
אישיית לא הייתי מתחייבת,

ואם אחרי הלידה תראי שאת עיפה ורוצה פינוק,
של מלונית, בטוחה שתוכלי להגיע על בסיס מקום פנוי.
ואם לא יהיה מקום, תחזרי הביתה, תיעזרי בסבא/סבתא,
וקחי עזרה מבחוץ לדברים אחרים.
קודם כל תימנעי מההתלבטות, תלכי ללידה בנחת.
וההחלטות לפי מה שיקרה במציאות.
מאחלת לך לידה קלה. וילד בריא ושלם.

michal@gal

Active member
מנהל
אני לא הייתי מתחייבת מראש

כשכבר יש ילד גדול בבית, העדפתי לחזור הביתה כמה שיותר מוקדם.
&nbsp
שריון מקום מראש נראה לי מיותר. במילא את לא יכולה להתחייב על תאריך מדוייק.

leeronm1

New member
מלונית בייבי ליס

נתקלתי בהתלבטות שלך ואני חייבת לציין שילדתי לפני פחות משנה את הילד השני. מבחינתי אין בכלל התלבטות - ברור שהמלונית היא גן עדן ליולדות (וכן אני יודעת שזה עולה לא מעט אבל שווה כל שקל!) גם בלידה הראשונה הייתי במלונית ונהנתי מכל רגע... אבל ואבל גדול... דווקא בלידה השנייה זה עזר לי בהחלמה הרבה יותר. התארחתי במלונית יומיים ואם היה לי את היכולת הייתי נשארת שם עוד שבוע לפחות. נתן לי זמן איכות עם הבייבי החדש (למרות שהגדול יכל לישון איתנו בחדר), כי בכל זאת תינוק שרק נולד צריך את אמא שלו. כל הבלאגן של אורחים שמגיעים הבייתה ישר אחרי הלידה הסתיים במלונית ולא הרגשתי צורך לארח בבית. נתן לי את האפשרות לישון שני לילות שלמים שמאז הלידה הראשונה אני לא חושבת שישנתי לילה שלם.... אגרתי כוחות, אכלתי טוב והתחזקתי.
אגב, מאז הלידה הראשונה עשו שיפורים במלונית- האוכל מעולה, טרי ובריא. יש סדנאות חדשות שעולות בחוץ לא מעט כסף שלא לדבר על יועצות ההנקה וגם קיבלנו המון מתנות והטבות.
כדאי לבדוק החזרים מקופות החולים- אני פשוט לא זוכרת בדיוק כמה החזירו אבל בוודאות החזירו כמה מאות שקלים.
בחישוב קל ובהתחשב בנסיבות של לחזור הבייתה יומיים אחרי הלידה מבית החולים אין שום ספק שדווקא בלידה השנייה או השלישית חשוב לאמא להיות שם כמה שהיא יכולה. זו דעתי ואני באמת מליצה על המלונית ועל הצוות הייתה לי חוויה נפלאה.

וואו, איך שאת מתארת את זה

בא לי ללדת שוב רק כדי ללכת למלונית
(לא הייתי אף פעם, אלא כמבקרת).
לגבי השואלת, גם אני חושבת שאם בלידה הראשונה המלונית הייתה מוצלחת מבחינתה, אז כדאי לה ללכת גם הפעם, דווקא כי הפעם יש גם עוד ילד בבית.
אצלי לא הייתי במלונית אבל תמיד נשארתי בבית החולים עצמו מספר ימים כי ילדתי בקיסרי - הילדות היו אצל הסבים ונהנו מכך, ואני קיבלתי קצת מנוחה, שקט ופרטיות (בקיסרי בארץ לרוב יש רק עוד יולדת אחת איתך בחדר, ובלידה בחו"ל כל אחת קיבלה חדר משלה).

למעלה