ממי הוא לומד את זה?

mAmA MiSiSiPi

New member
ממי הוא לומד את זה?

1 להפוך את הקופסא של האוכל של סנופקין כדי לעלות עליה בשביל להגיע לשיש במטבח. 2 לפתוח את הסנדוויץ לשניים וללקק מה שבאמצע. 3 להחביא אוכל מתחת לישבן שאני אחשוב שהוא סיים לאכול. 4 להצביע על סנופקין שלקח לו עוגיה בשביל לקבל עוד אחת. מאיפה באים לו הרעיונות ויש לו עוד הרבה שאני כרגע לא זוכרת.

רגע מה? זה לא היה באוייקטיביות מחולטת?../images/Emo2.gif

זה הייתרון שלנו כאמהות- מותר לנו להיות הכי לא אובייקטיביות שבעולם בכל הנוגע לפשושים שלנו ולצאת לא רברבניות מקסימום מוסיפים איזה
בסוף

mAmA MiSiSiPi

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

מלח מים ריבת בצל לחם שום ותה כמון.............בתאבון.

הממזריות היא כנראה תכונה מולדת ../images/Emo3.gif

מידי פעם יש להם יציאות שאנחנו לא מבינות מאיפה זה בא להם ואיפה הם למדו את זה. במיוחד שזה מגיע לעוגיות

ואצלנו...

יום שני 17:30,שקט בבית,אני תוהה מה עמית מעולל... זולחת בזחילה אינדיאנית לחדר ומה אני רואה? עמית עומד בחדר מול המראה,על הכסא הקטן שלו ...ומתאפר... הפושטק לקח כיסא קטן מחדר המשחקים,הדליק את האור,לקח את הכסא והניח אותו מול המראה,לקח לי את הרימל,פתח אותו והתחיל להתאפר... אני שואלת אותו:מה אתה עושה? אומר לי:כמו אמא...

../images/Emo6.gif והפושטקית שלי שמה על עצמה קרם גוף בכל

אבל בכל מקום אצלה וגם על אחותה הגדולה והטובה שנתנה לה ככה לעשות.. אני לפי ריח הקרם (שמאוד יקר) הגעתי לחדר שלי ושם גיליתי 2 בנות לבנות ומריחות מאוד נעים כולל בשיערות.. אין על הקטנים האלו..

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif איזה מוצק - זה כמו שמיטב לוקחת את

המכונת גילוח של אבא שלה ומעבירה על הפנים ועושה "בזזזזזזזזזזזזזז" איזה מצחיקים א\הפ לפעמים אין הם קולטים הכללללללל ולא יעזור לנו

אכדית

New member
הלוואי והיא הייתה מטפסת על קופסת אוכל

אצלי יש לה אחלה מדרגות לשיש - הידיות של המגירות
יש לה מלא המצאות אבל אני לפחות יכולה להאשים את הגן

mAmA MiSiSiPi

New member
הוא עשה משהו דומה

הוא פתח את המגירות של המטבח שיהיו כמו מדרגות וניסה לטפס מזל שתפסתי אותו בזמן.

tiger mom

New member
תקשיבי גברת

כשלילד יש שער בלונדי חלק מלאכי, עיניים גדולות מלאכיות- ברור שהוא יהיה בסוף ממזר כזה
אלא שנראים הכי תמימים הם בסוף הכי מתוחכמים. לא יודעת מאיפה הם לומדים דברים. דברים רעים- אני מאשימה את הגן. דברים טובים- אני אומרת שזה בגלל הגנים המוצלחים שלי.

למעלה