ממשיך ושואל

Hand Cream

New member
טזה לא נורא הרבה

דברים לדאוג להם במהלך רומן ? אגב איכפת לך לפרש מה זאת אהבה לא אגואיסטית ?

ואגב, אם זה לא בא לך טבעי אז זה

באמת יותר מידיי דברים "לדאוג להם" במהלך הרומן. אבל אם זה אתה, וזה האופי שלך אז זה נהיה פשוט, אתה לא חושב על זה, אתה חי את זה.

Hand Cream

New member
אני תוהה

לא על מה שהצד השני נותן אלא על איך נמנעים מלהיסחף יתר על המידה ואל תגידי לי שזה בא טבעי

מה פתאום לא התכוונתי לזה../images/Emo27.gif

על זה באמת קשה לשלוט. התכוונתי בקטע האגואיסטי, לפעמים כשאוהבים מישהו מתחילים להיות אגואיסטים לגביו, דורשים ממנו יותר פגישות, טלפונים, מיילים וכו'. אני מאוד לא בעד זה, אני לא כזאת. אני אוהבת שהכל בא בכייף מהצד השני וככה אני יודעת שכל מה שהוא עושה עבורי בא ממנו באמת
ולא מתוך חשש כלשהו לגביי הקשר שלנו. ועל זה כן אפשר לשלוט. אני לא צריכה לשלוט על זה כי כזאת אני וזה בא לי טבעי.

Hand Cream

New member
אוקי

ומה אם את חשה שזה מעט מדי? או יותר מדי? מה את עושה אז ?

אם זה יותר מידיי אני אגיד לו

למרות שכשאני אוהבת מישהו אני לא רואה איך זה יכול להיות "יותר מידיי". מקסימום זה לא יסתדר עם הימים והשעות כי גם אני נשואה, ואז אני אעדכן אותו. אם זה מעט מידיי ואני רואה שזה על בסיס קבוע, אני מסיימת את הקשר. אני לא אשאר ואתעמת איתו כי במילא אם זה לא בא ממנו סימן שהוא לא רוצה את זה מספיק.

Hand Cream

New member
הנה הגענו לאגואיזם

כי בכל מקרה את מסתכלת על עצמך ובוחנת אותו לפי הסטנדרטים שלך

לא מסכימה../images/Emo31.gif תראה, היה לי קשר עם

מישהו שהסתיים לפני כחודשיים. היה מאוד רומנטי ומחזר נפלא, אבל היה עסוק מעל הראש. הוא עבר בשתי עבודות והיו לו המון התחיבויות והיה יוצא שהיינו נפגשים בערך פעם בשבועיים. כל המטרה של הבגידה שלי היא חוסר בבית, אז מן הסתם לא אראה להיות בקשר עם מישהו שגם איתו זה בקושי קורה, כי אז מה הטעם בבגידה?! ובכל זאת, בגלל אי האגואיסטיות שבי נתתי לזה להימשך חודשיים שלמים לפני שסיימתי את זה כי חשבתי שאולי הוא עובר תקופה לחוצה והמצב ישתפר בהמשך. כשראיתי שזה לא קורה, רק אז סיימתי את זה ובצורה יפה ומכובדת.

Hand Cream

New member
לא דיברתי על הצורה

דיברתי על התוכן לו היה ממש רגש שם (ורגש לא אגואיסטי כפי שטענת) אז פילוסופית שום דבר שקשור לנתינה או אי הנתינה של אותו מאהב לא היה אמור לשנות את הסטטוס בינכם שלא תביני לא נכון - אני חושב שנהגת נכון -אך זה לא מתיישב עם דברים אחרים שאמרת בקיצור - אנחנו קודם כל מסתכלים על הצרכים האישיים שלנו - ואחר כך על אלו של האחרים

משהו מצחיק

זה לא באמת מצחיק. אבל מצחיק אותי שהמילים אלו יכתבו כדעתי. נו טוב, זו דעתי לאחרים. אצלי תמיד הכל חייב להיות ההפך. ואחרי ההקדמה רק רציתי להגיד: יש להציב גבולות מראש ולהתרחק מהקצה כמו מאש. אם נכנסתם לקשר של סקס בלבד ואחד הצדדים מתאהב.עדיף לחתוך וכמה שיותר מהר. אם נכנסתם לקשר סוחף מלא אהבה ואחד הצדדים מתקרר. עדיף לחתוך וכמה שיותר מהר. אם לא תקשיבו לי כמו שאני נוהגת לעשות לעצמי: הפגיעה רק תלך ותתעצם ועלולה להגיע למימדים הרסניים. אחד הדברים הכי חשובים בקשר הוא ערוץ תקשורת פתוח ואצבע על הדופק של בן הזוג.....הכי חשוב בעיניי הוא להכנס לקשר במחשבה טהורה ורק רצון לעשות טוב. ברגע שמתחילים להכאיב צריך לדעת לנתק ולהתנתק מתוך אהבה או מינימום איכפתיות.

ס י ל א ן

New member
כל החיים במחשבה טהורה ורצון טוב

לא רק בקשר.... בכל מקרה את ממש צודקת שיהיה יום נפלא !!!!!!

אהבה?

כן אהבתי ובעוצמה הכי גדולה שיבולה להיות.. מתגעגעת לזה כן! (מסייגת..בכל מקרה זה לא יבוא על חשבון המשפחה שלי!) לא..לא רוצה סטוצים סתם! לאאאאאאאאאאא

מסייגת?

את באמת מאמינה שבאהבה גדולה מצליחים לזכור משהו או מישהו? מאמינה שהעוצמות שחווית הן רק תזכורת שעוצמות כאלו קיימות בך ותוכלי להמשיך ולחוות אותן בכל קשר אפילו בבית. זה מתוכך. זה בך. זה לא תלוי באף אחד חיצוני. תחזרי לזיכרון ואולי תמצאי את הדרך להעצים את הבית באור אהבתך שלך.

סקסיית

New member
וואו איזה שאלה הנדי....

אחרי שחוויתי אהבה גדולה עם מאהב (בעצם אהבה מחודשת...) זה מאוד קשה למצוא את זה שוב ומפחיד להיפתח שוב לפגיעות הזו שקשה מאוד להסביר אותה או לשפוך אותה על מישהו אחר... אבל הייתי שמחה לצ'אנס נוסף...

למעלה