ממתי זאב כותב שירים ביחד עם אחרים

Robur

New member
ממתי זאב כותב שירים ביחד עם אחרים

ולמה דווקא עם השמאלן הזה ???

ghony

New member
מה הבעיה?

אולי באלבום החדש מתוכננים עוד שיתופי פעולה עם אמנים אחרים מה גם שאתניקס ובייחוד זאב נחמה ותמיר קליסקי שיתפו פעולה עם הרבה אמנים ופרוייקטים, ואתניקס זאת להקה שאוהבת להתנסות וטובה בהרבה ז'אנרים שיתוף פעולה עם אחרים זה טבעי, למרות שוואלה זה נדיר שמישהו שהוא לא זאב נחמה כותב..

מה שמפתיע פה, זה רק שלראשונה מזה 20 ומשהו שנה

זאב לא כותב לבד. עם מי הוא כתב, זה פחות מפריע לי. העיקר, שזה ל-ה-י-ט

אם כבר, בדברים 'מוזרים' עסקינן:

'יש אלוהים', יצא רשמית כסינגל לתחנות הרדיו - אבל ויש פה אבל גדול - זה לא זכה לאזכור באף אחד מהאתרים הגדולים, כגון: YNET, WALLA, שירונט, MAKO ו-NRG ( פה, זה פחות מפתיע כי במעריב אתניX לא מפורגנים בכלל, משום-מה ). לעומת זאת, באתרים קצת פחות מוכרים, הוצאת הסינגל כן זכתה לסיקור. זה בהחלט יותר מוזר ואף מפתיע מאשר הדבר השני בו ניסינו לדון באשכול הזה..

yosi x

New member
השיר החדש

עם פוטינציאל להיות להיט יש הרבה דברים מעבר לשיר כדי שהוא יהיה להיט תלוי כמה ישמיעו אותו ואיך השיר ייקלט לאנשים באוזן זה מאוד קשה אחרי "מתי לחזור" כי כל אחד שאני משמיע לו את השיר החדש ישר אומר שמתי לחזור יותר יפה וזה צפוי. עוד דבר אם אפשר בבקשה לינקים לסיקורים שהזכרת. תודה מראש ליוסי מיוסי.

shifo

New member
כנראה בגלל סגנון ההיפ הופ

גם ב"חיילי הנקמה" הם השתתפו בכתיבת המילים, ואגב, גם כששלמה ארצי שר עם מוקי את "החיים" - המילים נכתבו ע"י שניהם.

shifo

New member
שאני אבין.. מוקי רק השתתף בכתיבת המילים?

לא שמעתי אותו שר...

למעלה