מנגנון ניאגרה

alm985

Member
האם וכיצד ניתן לתקן נזילת מים מהניאגרה ראה צילום. לחיצה במרכז על 2 זה בסדר וגם על הימני לחיצה על השמאלי זורם כל הזמן מים מהניאגרה

קבצים מצורפים

• ניאגרה.jpg
    ניאגרה.jpg
    KB 34.8 · צפיות: 12

frankthe2

Active member
נשמע מסובך עבורי ..אם כך צריך לזכור לא ללחוץ בכפתור השמאלי
אם ההנחה של goldenetes נכונה - אז הבעיה לא תיפטר אלא תחריף אם הזמן, לרוב ממש לא מסובך להחליף את גומיית האיטום בתחתית הניאגרה. כדאי להחליף בזמן הקרוב, יכול להיות שיש גם בעיה אחרת במנגנון עצמו.

רוני1955

Active member
אני לא מזהה את המנגנון הזה. מצד שני, בעיה באטם והחלפתו, לא תעזור. אם הבעיה היתה באטם, המים היו ממשיכים לזרום ללא כל תלות על מה לחצת. יש איזו בעיה במנגנון.

alm985

Member
אסביר שוב.. רק בלחיצה על הלחצן השמאלי המים אכן יורדים אבל ממשיך לרדת מהניאגרה לאסלה ללא הפסק ( אגב בלחצן הימיני ושל שניהם יחדו שומעים כעין " פק...) בשמאלי לא נשמע ...במצב תמונה האם מישהו מתמצא ??

קבצים מצורפים

• ניאגרה 2.jpg
    ניאגרה 2.jpg
    KB 63.7 · צפיות: 12
  • ניאגרה 1.jpg
    ניאגרה 1.jpg
    KB 34.8 · צפיות: 12

GoldenEyes

Well-known member
אסביר שוב.. רק בלחיצה על הלחצן השמאלי המים אכן יורדים אבל ממשיך לרדת מהניאגרה לאסלה ללא הפסק ( אגב בלחצן הימיני ושל שניהם יחדו שומעים כעין " פק...) בשמאלי לא נשמע ...במצב תמונה האם מישהו מתמצא ??
שמע
החלודה כבר כיסתה את כל החלקים
תעשה כמוני , מחליפים ניאגרה

אני מסכים עם רוני. לא נראה לי שזו בעיית אטם אלא משהו מכני במנגנון.
מאחר שגם אני לא מכיר את המנגנון, לא יודע לכוון. אבל בד"כ מדובר בזרועות עם מצופים, שעולים/יורדים עם המים, וסוגרים את יציאת המים כאשר המפלס יורד מספיק ("מספיק" = לפי הכפתור שנלחץ). נשמע לי שהזרוע/המצוף הרלוונטי, נתקע ולא מצליח לרדת. אולי בגלל אבנית או גרגר חול. מציע להזיז את כל החלקים ידנית ולראות אם יש הפרעה. או פשוט להוריד את המים כשהמכסה פתוח, ולראות מה לא מצליח לזוז עד הסוף כשמפלס המים יורד.

alm985

Member
אני מסכים עם רוני. לא נראה לי שזו בעיית אטם אלא משהו מכני במנגנון.
מאחר שגם אני לא מכיר את המנגנון, לא יודע לכוון. אבל בד"כ מדובר בזרועות עם מצופים, שעולים/יורדים עם המים, וסוגרים את יציאת המים כאשר המפלס יורד מספיק ("מספיק" = לפי הכפתור שנלחץ). נשמע לי שהזרוע/המצוף הרלוונטי, נתקע ולא מצליח לרדת. אולי בגלל אבנית או גרגר חול. מציע להזיז את כל החלקים ידנית ולראות אם יש הפרעה. או פשוט להוריד את המים כשהמכסה פתוח, ולראות מה לא מצליח לזוז עד הסוף כשמפלס המים יורד.
אכן הבעיה נפתרה... פתחתי המכסה הזזתי את החלקים קצת ואין יותר נזילה... תודה על הסיוע

למעלה