מנהלת הפורום מחוקת הודעות וזו הסיבה

kuponkup

New member
מנהלת הפורום מחוקת הודעות וזו הסיבה

זו הודעתה וזו תשובתי לאחר שמחקה התיחסויות עיניניות לגביש אלות של אנשים הפורום לא שייך לך אין לך שום זכות למחוק הודעות עיניניות אבל נראה שאת עדיין לא מבינה מה את עושה כאן בכלל מ ד ו ע מחקת תשובות עיוניות ועינייניות כי רמת ההבנה שלך בקבלה שוווה ל אפש לצערינו אני מקווהש לא גנבת את כל החומר שהעלתי כדי להשתמש בו בעתיד כתשובותיך שלך עדיין אני בדעתי שאת בורה בקבלה הודעה מ: ה ס ג ו ל ה אל: kuponkup תאריך: 15/01/2003, שעה: 8:40:46 אורח יקר, אודה לך מאוד אם תמנע מלעשות 2 מעשים בפורום שבהנהלתי: 1. לא להעליב אף אחד, כולל את הנהלת הפורום. אם אתה רוצה לשאול איפה למדתי ומה אני יודעת תשאל, אבל לא בצורה שכזאת. 2. השאלות מופנות למנהל הפורום אז משפטים כמו: "אשמח לענות על כל שאלה" אמורים להיות משפטים מפי מנהל הפורום ולא מפיך. תודה רבה ואשמח לראות אותך באתר שוב בדיונים סוערים אחרים... הסגולה תשובתה אלי להארות שלי אליה לא יואמן כי יסופר נראה שעוד לא ממש יודעת מי את בכלל נתנו לך תינוק לאגו החלש שלך את מחפשת בתייחסות צעצעוע חדש? את וקבלה זה שני הדברים הרחוקים ביותר מלהתחבר את ילדה טיפשה ומפונקת אני לא מעלה על דעתי שאת תנהלי פורום בנושא כלכ כך מכובד וכן לא תשיבי על שאלות הפרום לא שלך הוא של בעיקר השואךלים והעונים כמדומני אם אני לא טועה אתתתת מנהלת פורום לקבלה ומחקת הודעות מעיד על רמה של גן ילדים בעיקר בתשובות עניניות לא קנו לך תעעצויםם שהיית קטנה אין לך שום זכות למחוק הודעות ואם את משתשמת בה זה מעיד על אגו ששווה לפח בעצם אם יש להתווכח עם טיפשה גמורה תמשיכי לחגוג בצעצוע החדש שלך ולמכור לאנשים את העוותים הפסיכולוגיים שאת לומדת ומדקלמת שוטה חסידה שוטה אני מאמין שאת השעור האמיתי בקבלה את תלמדי דרך הפורום הזה קבלה לא מלמדים " שאלות שואלים אותי" ענית לי ושוב מי את בכלל??? מה השכלתך? את חייבת לענות כי אחרת הסמכוץ המוסרית שלך שווה לפח עדיין איני מכיר אותך אל א על פי תשובותיך ועל כן אני מרשה לעצמי לאמר לך את טיפה בהבנת הקבלה ==========================================

התייחסויות כשלך ימחקו בכל פורום.

עברת על תקנון הפורומים של תפוז: "אין להשתמש בשפה בוטה, גסה או מעליבה; הודעות שמטרתן העלבה אישית יוסרו על ידי הנהלת הפורום.... ...יש לשמור על כללים אלו: א. להימנע מלשלוח מסת הודעות בענין זהה. ב. אסור בכל תוקף הפצת דואר זבל. ג. אין להעלות לפורומים תכנים שמטרתם לפגוע או לשבש מטרת הפורום או משתתפיו..." ---- לגבי טענתך: טענת: שמנהלת הפורום לא מתאימה לתפקידה. עניתי לך: שפורום נועד לשמוע דעות של אחרים, וסביר שפורום בנושא מסויים ימשוך אנשים שמסוגלים לענות על שאלות בנושא, לכן אין צורך שרב מקובל גדול ינהל בעצמו פורום (מה שלא סביר שיקרה, בכל אופן). תפקיד של מנהל פורום מסוג כזה, כולל להפנות שאלות למקורות המוסמכים. סביר שזה מה שעושה "הסגולה".

kuponkup

New member
אם כך איך ניתן להסביר מחיקת

הודעת עינינות שנכבתו ??? שנית אין לי שום עניין אישי עם מנהלת הפורום לא מכיר אותה לא יודע מיהיא כל מה שכתבתי היה על סמך תשובותיה ה חלשותת וחוסר ההבנה בקבלה אלאל אם כן הפורום הוא של ארגון הרב ליטמן אז תכתבו שזה פורןם של אגודה ----- וכו אל תרמו את האנשים כצידי נשמות טועות בעיקר שאין לכם כל עניין אמיתי בקבלה וגם הרב ליטמן וגרסאתו שנוייה במחלוקת והוא אינו מהווה שום סמכות בחקר הקבלה

L e s t a t

New member
עם איך שאתה כותב, מה הפלא?

אני רק מתפלא שעוד לא הגבילו אותך מהפורום. במקום לנהל דיון תרבותי אתה קופץ ועושה מסע צלב נגד הפורום. יש לך משהו נגדו? משהו לא נראה לך פה? שב ותכתוב הודעה אחת עם כל מה שאתה רוצה לומר על הפורום, בצורה מתורבתת ונדבר על זה.

אורח יקר

שלום לך שוב, אין לי שום כוונות לענות לשום הודעה שלך שלא בענייני קבלה או בענייני שאלות או הבעת דעה. אם בא לך להשפיל , ולהזיק ולצעוק ולקשקש אתה מוזמן לעשות את זה עד שתתיאש. אם אתה כל כך למדן וחכם, למה אתה מתעסק בכתיבת הערות ארוכות מעיקות וחסרות כל תוכן? הייתי מציעה לך לנהל את זמנך בצורה מועילה יותר. שיהיה לך רק טוב. הסגולה

מה שענייני - נשאר

לא מחקתי שום הודעות שהן ענייניות ויש להן מטרה או דעה. אם אתה כאן בכדי להציק לפחות תדבוק בעובדות. הודעות שממש היה לך מה להגיד בהן, אפילו אם הם לטעמי או לא - הם כאן. תודה הסגולה

kuponkup

New member
שקר היא הגרועה מכולםמחקת הכל

את בורה בעיניני קבלה אין בזה שום העלבה אישית זו ציון עובדה וכדאי שתצאי מהראש שנכסת אליו מנהלת פורום וכו הבנתך בקבלה רעה מאוד עובדה את כן מחק הודעות שלמות שלחומר עיוני יש לך אפשרות תחזחרי אליהן ותקראי אולי תלמדי משהו מי את בכלל במובןש ל סמכות לענות בתחום הקבלה? זה לא העלבה זזו שאלה לגיטימית לעניין הפורום

דבר אחרון

הדרך בה אתה מתבטא לא נראית לי ושום תשובה לא תקבל שתפנה ככה אליי ובכלל. אתה מתבקש בנימוס להפסיק ולהטריד, את אף אחד זה לא מעניין. תודה הסגולה

kuponkup

New member
כשאדם הוא כלי נבוב אז יש תירוצים של

לא נראה לי ולא מצא חן בעיני הסגנון בפועל לא ענית לעניין מי את מה השכלתך מה הידע שלך ובכלל מי עומד מאחוריך האם זה פורום לקבלה או מחוז של מישהו להנדס אנשים אליו ולא ממש לקבלה תמשיכי להתחבא מאחורי נוהלים ו כללים זה לא ממש עוזר אין לך שום מונפול על פורום ציבורי אני מאמין שאת עדיין לא קולטת מה את עושה כאן ותפקידך זה לא צעצצוע אישי זה פורום ציבורי מתוקה

רבידצור

New member
דווקא זכותה

מנהלת הפורום היא מנהלת הפורום וזכותה המלאה למחוק הודעות (ויקירתי- גם לחסום משתמשים זו זכותך!) המנהלת קבעה חוקים מסוימים להתנהלות הפורום וש לה בלעדיות על התוכן המתפרסם בו. מה שלא נראה לה יכול בהחלט להימחק בעיקר בהתחשב בעובדה שהיא ביקשה ממך במפורש למתן את הדיבור והעלבונות. ומהיכרות אישית איתה אני יכולה לומר לך שהיא לא קשקשנית בכלל, והיא יודעת בדיוק על מה היא מדברת! היא תותחית-על בכל מה שקשור לקבלה וכדאי לך להקשיב לה אולי גם תלמד משהו. לפחות על סובלנות ותרבות דיבור אם לא על העולם הרוחני. יום טוב לך והרבה אהבה והערכה למנהלת המופלאה שלנו רביד

רבידצור

New member
ועוד דבר.....

שכחתי גם להוסיף שבעניני הקבלה אין תארים והסמכות. תואר אינו שייך לענין. זהו מדע רגשי הפועל על הלב ולא על השכל. גם המקובלים הגדולים של דורנו כמו בעל הסולם, והרב ברוך, לא נשאו שום תארים משום סוג. כלפי חוץ יכולת לחשוב שהם אנשים פשוטים ביותר. עבדו לפרנסתם כסוללי כבישים, פושטי עורות בשחיטה וכפקידי מס הכנסה. לא היה להם שלט על המצח "אני מקובל" כי זה עניין של אדם בינו לבין הבורא ולא ענינו של אף אחד אחר. המנהלת שלנו לומדת כבר כמה שנים טובות. מי יודע, אולי היא עברה את המחסום ונמצאת בהשגה רוחנית? אני בוחרת להאמין שכן. היא גדולה. ואם לא נראה לך- אל תיכנס לפה. לא זכור לי שמישהו הכריח אותך. אם זה מענין אותך- תשאל שאלות ויענו לך על פי הדרך שלנו. אם לא- אתה יכול להגיד יפה שלום ולא להתראות ואף אחד לא יכעס עליך. מה אתה אומר?

ה סגולה

New member
תודה רביד

בוקר טוב, תודה רבה על ההודעה. אנחנו כולנו ממתינים שקופנקפ יתחיל לשאול שאלות ושנוכל לנהל באמת דיון ענייני, ואם יש לו בעיות עם ניהול הפורום וכו´ - אז אני אשמח לשמוע את זה בצורה עניינית ולא בצורת הטחות או העלבות אישיות ללא צורך. טו בשבט שמח לכולם! הסגולה

אדם חכם.......................

אדם חכם באמת הוא זה שמבין שבעצם אינו יודע דבר........ kuponkup צודק. אמנם מיותר להכנס לוויכוחים כאלה, כי לא נראה לי שזו המטרה של המקום הזה, אבל מצד שני...מנהלת פורום רודנית שחושבת שהיא יודעת הכל ויש לה זכויות בלעדיות על ידע כלשהו.....זה לא דבר מומלץ... מצד שני....נו...העולם לא יתקיים בלי הטיפשים......אז מה אני מתלוננת....תמשיכו לנסות לשכנע אנשים להאמין בדברים חכמים....ייתכן שזה הרוע שדרוש על מנת להשמיד את העולם הזה סוף סוף......

נ.ב.

סוג טיפשות כזה, זה סוג טיפשות כל כך טהור בכוונותיו, שאני לא יכולה שלא לקנא בו. ככה שאין מה לראות בזה העלבה או פגיעה. בסך הכל אני חושבת שאת בן אדם טוב....כמו שהייתי רוצה לחזור להיות..... (כמובן שכל זה נכתב רק על פי הרושם שההודעות פה השאירו אצלי, ובסוף עוד בטח יתברר לי שאני טועה לגמריי...ומנהלת הפורום היא מפלצת מרשעת ולא תמימה כלל וכלל.....)

למעלה