מנחת דמיון+NLP,התמקדות,EFT שרוצה ללמוד נרטיבי

dorimi

New member
מנחת דמיון+NLP,התמקדות,EFT שרוצה ללמוד נרטיבי

היי גב' בלום ושלום לפורום, אני עוסקת בדמיון מודרך, NLP, התמקדות, EFT, אימון ועוד. הנושא של יעוץ נראטיבי מאוד מעניין אותי ואני חושבת שיש לו חשיבות עצומה.אינני פסיכולוגית או עו"ס אבל למדתי לא מעט בכ"ז....אינני יודעת האם יש מסגרת שבה אוכל להעשיר את עצמי בנושא הזה. הענין של מילים ומשמעות והדרך להצגת סיפור הם בנשמת אפי. אני באה מרקע של המילה הכתובה (קופירייטינג) כותבת למגירה שנים רבות (שירה) וגם עובדת עם אנשים על כתיבת סיפוריהם, עושה את זה מהבטן, ויש תוצאות טובות, אבל הייתי שמחה להעשיר את עצמי עוד. זה גם מתקשר לי לדמיון המודרך ן-NLP ולמטאפורות שאני אוהבת להשתמש בהן. האם את מכירה מסגרות/תוכניות בהן אוכל ללמוד תחום זה למרות שאינני פסיכולוגית/עו"ס ? בתודה מראש, דורימי. זו כתובתי [email protected] וזה הטלפון 0508785090

שלום לך dorimi וברוכה הבאה../images/Emo140.gif

תראי, יש היום כל מיני מסגרות בהם לומדים ונוגעים בגישה הנרטיבית. ההבדל בין המסגרות הוא ברמת ההעמקה בנושא ובגישה, אורך הקורסים, ההכשרה והניסיון הנדרשים כדי ללמוד בהם, ובהתאם לכך גם מה שמקנה הקורס בסיומו. יש מסגרות בהם לא נדרש תואר טיפולי, והן מכוונות יותר להקנות מושג וידע בסיסי בגישה. אני אצור אתך קשר בימים הקרובים ואתן לך אינפורמציה על פי מה שתכווני אותי. בהצלחה,

למעלה