מנחת הבונים

מצב
הנושא נעול.

מיכה ס

New member
מנחת הבונים

מנחת הבונים
מנחת הבונים המיועד לטיסות חובבי צניחה מעבר להיותו באיזור נופי יפה סמוך למסילת הברזל ת"א -חיפה.שהות במקום ביום יפה היא חוייה מהנה. להלן צילומים מהאזור.שימו לב לססנה המתכוננת להמראה.

מיכה ס

New member
התמונה

מנחת הבונים
מנחת הבונים המיועד לטיסות חובבי צניחה מעבר להיותו באיזור נופי יפה סמוך למסילת הברזל ת"א -חיפה.שהות במקום ביום יפה היא חוייה מהנה. להלן צילומים מהאזור.שימו לב לססנה המתכוננת להמראה.
התמונה

מיכה ס

New member
קטר 126 בדרכו צפונה

מנחת הבונים
קטר 126 בדרכו צפונה

Golf Bravo

New member
זאת אהבתי יותר

מנחת הבונים
זאת אהבתי יותר
רכבת 315 דרומה. יופי שנכנסה.

מיכה ס

New member
רכבת משא בדרכה דרומה

מנחת הבונים
רכבת משא בדרכה דרומה
קטר 602

Golf Bravo

New member
היה אובך באותו היום

לדעתי התמונה יפה אבל חיוורת: כדאי
היה לשפצר אותה לפני משלוח. אילו הייתם מצלמים ב-50 אסא למשל, הייתם מקבלים תוצאה כזו:
היה אובך באותו היום
במידה מספקת כדי ליצור צבעים דהויים. כך בתמונה הזו, מאותו הבוקר, מול מעגן מיכאל, כמעט ולא מבחינים בקו האופק.

2 דברים:

היה אובך באותו היום
במידה מספקת כדי ליצור צבעים דהויים. כך בתמונה הזו, מאותו הבוקר, מול מעגן מיכאל, כמעט ולא מבחינים בקו האופק.
2 דברים:
a. גם תמונות עם אובך ניתן לתקן ולמחוק את האובך כמעט לחלוטין. b. אליבא ד-פול: בימי אובך כדאי לוותר על הצילום או לצלם מקרוב ללא נוף. לא ראיתי כאן עדיין צילומים שלך של הקרונועים המצופים מקרוב. ראיתי שצילמת אותם מרחוק. האם תוכל בבקשה לתפוס לנו אותם מקרוב כולל הפירסומות? אשמח מאוד אם זה לא יגזול מזמנך. אביתר.

Golf Bravo

New member
אני מאד מקוה

2 דברים:
a. גם תמונות עם אובך ניתן לתקן ולמחוק את האובך כמעט לחלוטין. b. אליבא ד-פול: בימי אובך כדאי לוותר על הצילום או לצלם מקרוב ללא נוף. לא ראיתי כאן עדיין צילומים שלך של הקרונועים המצופים מקרוב. ראיתי שצילמת אותם מרחוק. האם תוכל בבקשה לתפוס לנו אותם מקרוב כולל הפירסומות? אשמח מאוד אם זה לא יגזול מזמנך. אביתר.
אני מאד מקוה
שבשבוע הקרוב יהיה לי קצת יותר זמן, גם לצלם את הקרונועים המצופים וגם לצלם קצת התפתחויות במוזיאון (ויש התפתחויות קטנות).

ידוע. פול צבע את הטנדר מס' 62

אני מאד מקוה
שבשבוע הקרוב יהיה לי קצת יותר זמן, גם לצלם את הקרונועים המצופים וגם לצלם קצת התפתחויות במוזיאון (ויש התפתחויות קטנות).
ידוע. פול צבע את הטנדר מס' 62
בשחור ואת המספרים עליו בצהוב בהיר עם צל אדום למספרים, כפי שהיה נהוג באותה תקופה בה הופעל הקטר.

ארזS

New member
מיכה ידידי

מנחת הבונים
מיכה ידידי
תמונות יפות !

davidfainshtein

Member
מנהל
מיכה, תמונות מעולות! השילוב של

מנחת הבונים
מיכה, תמונות מעולות! השילוב של
שתי השריטות שלי פשוט נהדר!

מצב
הנושא נעול.
למעלה