מנייר

gronig

New member
מנייר

שמחתי שיש פורום חשוב מעין זה. הנני סובל ממנייר (לפי הגדרת הרופאים ) מזה כארבע שנים טופלתי בדיאטת דלת מלח וכדור משתן. הרופא שהנני מכיר הוא פרו' אלידן מנהל מחלקת א.א.ג בהדסה עין כרם. לצערי הוא בשנת שבתון וקופ"ח מכבי אינה מכירה במחליפיו כרופא מומחה המעניק החזר בגין ייעוץ. טופלתי ע"י איסרק /בטיסטין +קלוריל . לומר שיש שינוי דראסטי קשה. יחד עם זאת למדתי להתמודד עם התופעה ע"י פרו מלמד מפנימית ג' (אם אינני טועה). גם פרו' קרוננברג מתל השומר סובר כמו אלידן נכון שיש ניתוח אך הסכנה בו גדולה. קראתי בפורום על רופא א.א.ג שמסביר כי הבעיה יכולה לנבוע מהולכת דם לקויה אשמח לדעת מיהו הרופא. יש לי מספר שאלות: 1. האםמישהו סובל במקביל גם מסינוסיטיס המחדיף את הבעיה? 2.האם מישהו ניסה טיפול בדיקור סיני (לי זה קצת עזר) 3.האם מישהו מרגיש גם צלליות שחורות לפני/בזמן התקף ושוב תודה על הקמת הפורום נ.ב לא מובן לי מדוע עלות טיפול במרפאה של ד.ר שמש הוא כה יקר אם הטיפול נותן מענה לבעיה מדוע יש לחכות כשנתיים עד לתחילת הטיפול היכן "כל קופ"ח המתהדרות בשירות מהיר ויעיל" תודה שבוע טוב ורפואה שלימה ירון

DarlingAdam

New member
לא סינוסיטיס,

אבל מיגרנות (יש שסוברים שזה קשור), ולחץ דם נמוך להפליא כנורמה (שמתי לב שכשלחץ הדם עולה אני מסוחרר ולפעמים חוטף התקף).

zs1957

New member
טיפול במנייר תגובה ל- gronig

שלום ירון . בקופת חולים תקבל טיפול אצל רופא אף אוזן גרוןאו נוירולוג. כאן אתה צודק שהטיפול אצל ד"ר שמש מאד יקר. אין החזר מאף קופהמלבד קופתחולים מכבי שנותנת החזר רק על הטיפול בעזרה ראשונה שזה שלב א' בטיפוללגבי הטיפול עצמו שלב ב' היא לא נותנת. כלומר רק מי שמבוטח בביטוח רפואי פרטי(חברות ביטוח) יכול להינות מהטיפול אבל גם לא במלואו. הכיסוי הוא ל-73% מהעלות השאר ע"ח המטופל. ניתן לקבל החזר ע"י מס הכנסה. רצוי מאד לפנות ליועץ מס שיטפל בנושא. לצערנו הרפואה הציבורית שאזרח ישראל התגאו בה בעבר הולכת וקורסת ורק מי שידו משגת יכול לקבל את הטיפול. ומה לגבי אלה הסובלים במחלות הללו ואין להם יכול כלכלית לממן את הטיפול. מי יטפל בהם? הם נותרו "יתומים" ולאיש לא איפת על הסבל הנוראי שלהם.כל החיים שלהם משתנים, לפעמים יש אנשים שמאבדים את פרנסתם בגלל המחלה. ונניח שהמחלה מוכרת כנחות מקבלים רק 10% זו טיפה בים. בפורום הזה צריכים לעזור לאותה שכבה ממצב סוציואקונומי נמוך שראויה גם היא לקבל את הטיפול .צריך לחשוב כיצד עושים זאת? אם יש לך רעיונות לפתרון הסוגיה אשמח לשמוע. יום טוב זהבה.

למעלה