מניעת אלרגיה לחתולים

evike

Active member
מנהל
שואלת בשביל ידיד ששנים מגדל חתולים, וסובל מאלרגיה חריפה אליהם. לוקח אנטיהיסטמינים, מקבל זריקות, לא ממש עוזר לו. רופאו האישי הזהיר אותו, שהגוף שלו כבר מלא בחומרים שעשויים להזיק לו.
בצער רב הוא רוצה למסור את החתולים שלו. וכשסיפר לי, נזכרתי שראיתי יותר מפעם (לא זוכרת אם כאן או במקום אחר) כתבות על חומר שמורחים על פרוות החתולים, וזה מפחית מאד ואולי אף מבטל את האלרגיה. לא הצלחתי למצוא את שם המוצר.
ראיתי בגוגל כמה כתבות על טיפול ומניעת אלרגיה לחתולים, לא מצאתי כלום על מוצר למריחה. אשמח מאד לכל מה שאפשר לדעת על המוצר, וכן, טיפים ורעיונות למניעה.
תודה מראש בשם הידיד.

dimitrygo

Active member
מנהל
שואלת בשביל ידיד ששנים מגדל חתולים, וסובל מאלרגיה חריפה אליהם. לוקח אנטיהיסטמינים, מקבל זריקות, לא ממש עוזר לו. רופאו האישי הזהיר אותו, שהגוף שלו כבר מלא בחומרים שעשויים להזיק לו.
בצער רב הוא רוצה למסור את החתולים שלו. וכשסיפר לי, נזכרתי שראיתי יותר מפעם (לא זוכרת אם כאן או במקום אחר) כתבות על חומר שמורחים על פרוות החתולים, וזה מפחית מאד ואולי אף מבטל את האלרגיה. לא הצלחתי למצוא את שם המוצר.
ראיתי בגוגל כמה כתבות על טיפול ומניעת אלרגיה לחתולים, לא מצאתי כלום על מוצר למריחה. אשמח מאד לכל מה שאפשר לדעת על המוצר, וכן, טיפים ורעיונות למניעה.
תודה מראש בשם הידיד.
Petalcleanse
יש גם טיפול נגד אלרגיה, כדאי מאוד לדבר עם אלרגולוג מומחה

תודה מראש בשם הידיד.
יש מוצר שנמכר באמזון, נקרא allerpet. תמיסה שמספיגים בבד ומורחים על החתול. עפ"י התגובות נראה שזה עובד.

Yukita

Active member
מנהל
היה איזה מוצר, כן, אבל לא זכור לי מהו או מה שמו. מה שכן, בחיפוש אחד הדברים שעולים זו תזונה לחתולים המיועדת להפחית אלרגן מסוים (Fel d1) שהוא אלרגן מרכזי הגורם לתגובה אלרגן בבני אדם (אם כי לא היחיד, ויש תמיד סיכוי שאותו ידיד שלך לא מגיב דווקא לזה או רק לזה). אין לי מושג אם התזונה הזו באמת עובדת, או טובה לחתול - הרעיון הוא שהאוכל עשוי עם ביצים המכילות אנטי-אלרגן לאלרגן המסוים הזה ואבקת הביצים באוכל מחברת בין האנטי-אלרגן לאלרגן המצוי ברוק של החתול ומנטרלת אותו. מדובר במזון LiveClear של חברת פרופלאן. הנה לינק לפרסום (של חברת פרופלאן....) על המזון: Pro Plan LiveClear Cat Allergen Reducing Food | Purina

אפשר רק להניח שלידיד שלך אין מה להפסיד, וצריך רק להסתכל על מרכיבי המזון ולהחליט אם הוא די טוב לתת לחתולים. עם זאת יש שרשור ברדיט עם מישהו שמסביר למה לדעתו (הוא עצמו סובל מאלרגיה קשה) זה לא יעזור בטווח הארוך: Does Purina “Live Clear” cat food work? : Allergies (reddit.com) הסיפור שלו די קשה, אבל כולל מידע מעניין על התפתחות אלרגיה.

למעלה