מנכ"ל פייזר: "ישראל היא המעבדה של העולם בנושא החיסון נגד הקורונה"

דיברגנט חדש

Well-known member
נכון. אבל זה נראה לך תקין? גם הפכו אותנו לשפני ניסיון של פייזר וגם מונעים מאיתנו לפרסם את תחלואי החיסון? ומה לגבי כל הקטעים המושחרים בחוזה עם ממשלת ישראל ועם היצרן? אה. הבנתי. זה נראה לך מאד תקין.
אני מניח שיצא לך לקרוא תגובות שלי על החיסון, כך שלא מובן לי, איך הבנת את זה?
ברגע ששוללים רישיון מרופא שמעז למתוח בקורת על החיסונים ותוך כדי כך משרים פחד על שאר הרופאים שמתאים לביטוי שמתייחס למגילת אסתר "ככה יעשה לאיש אשר המלך חפץ ביקרו", אל תצפה למשהו אחר :(
למען הסר ספק, המלך כאן הוא לא נתניהו, אלא החיסון.
אגב, ישנם הרבה רופאים שאומרים למטופלים שלהם את דעתם, אך לא מוכנים לצאת בצורה רישמית עם דעתם.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני מניח שיצא לך לקרוא תגובות שלי על החיסון, כך שלא מובן לי, איך הבנת את זה?
ברגע ששוללים רישיון מרופא שמעז למתוח בקורת על החיסונים ותוך כדי כך משרים פחד על שאר הרופאים שמתאים לביטוי שמתייחס למגילת אסתר "ככה יעשה לאיש אשר המלך חפץ ביקרו", אל תצפה למשהו אחר :(
למען הסר ספק, המלך כאן הוא לא נתניהו, אלא החיסון.
אגב, ישנם הרבה רופאים שאומרים למטופלים שלהם את דעתם, אך לא מוכנים לצאת בצורה רישמית עם דעתם.
כן. יש דוקטורה אחת, שב"נאומיה" על נקודות התורפה של החיסון, היא "מסתירה" את ביה"ח שאליה היא קשורה. אבל די בכך שאתה מגגל את השם שלה, אתה רואה מיד באיזה בי"ח היא עובדת.
ולגבי ד"ר אריה אבני, האיש ההוא כל הזמן הילך על גבולות שהרתיחו גופים חזקים כמו תנובה (כשהפיץ את ספרו "תעזבו את העטינים שלי"). איני יודע עד כמה זה נכון, אבל הייתה טענה, שברגע שהספר הזה הופץ, תנובה רכשה את כל העותקים והשמידה אותם. אז כעת גם משרד הבריאות רמס אותו, אם כי
"קצת מאוחר מדי" כי... הוא ממילא כבר לא צעיר ומי שמקבל את דעתו ימשיך להיוועץ בו... ואם לא כרופא אז כ"אלטרנטיבי". https://vaccines.org.il/אריה_אבני
מה שחורה לי יותר, זה שזרקו את פרופ' איתן פרידמן ממשרתו בתל השומר. בעיניי הוא רופא מאד מוערך ודעותיו הן דעות שבהחלט מתקבלות על הדעת.
אז נכון. לאיתן מלאו כבר 68 שנים. הוא "בן מחזור" שלי, והיכרתי אותו בטירונות ובקורס החובשים שעברנו ביחד. וכן. כבר אז הוא היה מבריק ובלט מאד בשטח. אז המשפט שהעתקת ממגילת אסתר (שהוקראה ממש בימים אלה בכל בתי הכנסת וגם בבתי אב שונים) בדיוק מתאים ורלוונטי. אין מה לומר...

דיברגנט חדש

Well-known member
כן. יש דוקטורה אחת, שב"נאומיה" על נקודות התורפה של החיסון, היא "מסתירה" את ביה"ח שאליה היא קשורה. אבל די בכך שאתה מגגל את השם שלה, אתה רואה מיד באיזה בי"ח היא עובדת.
ולגבי ד"ר אריה אבני, האיש ההוא כל הזמן הילך על גבולות שהרתיחו גופים חזקים כמו תנובה (כשהפיץ את ספרו "תעזבו את העטינים שלי"). איני יודע עד כמה זה נכון, אבל הייתה טענה, שברגע שהספר הזה הופץ, תנובה רכשה את כל העותקים והשמידה אותם. אז כעת גם משרד הבריאות רמס אותו, אם כי
"קצת מאוחר מדי" כי... הוא ממילא כבר לא צעיר ומי שמקבל את דעתו ימשיך להיוועץ בו... ואם לא כרופא אז כ"אלטרנטיבי". https://vaccines.org.il/אריה_אבני
מה שחורה לי יותר, זה שזרקו את פרופ' איתן פרידמן ממשרתו בתל השומר. בעיניי הוא רופא מאד מוערך ודעותיו הן דעות שבהחלט מתקבלות על הדעת.
אז נכון. לאיתן מלאו כבר 68 שנים. הוא "בן מחזור" שלי, והיכרתי אותו בטירונות ובקורס החובשים שעברנו ביחד. וכן. כבר אז הוא היה מבריק ובלט מאד בשטח. אז המשפט שהעתקת ממגילת אסתר (שהוקראה ממש בימים אלה בכל בתי הכנסת וגם בבתי אב שונים) בדיוק מתאים ורלוונטי. אין מה לומר...
אכן, פרופ' פרידמן הוא רופא מאוד מוערך וגם אדם מאוד נחמד וגם לי יש הכרות איתו במסגרת קב' שחיה בים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בתיקווה שהחיסונים אכן ימגרו את הקורונה אחרת אוי ואבוי ....
אז נסכם שהדגש הוא על הסיפא של תגובתך. אז בהנחה שהרודן מסתמך רק על תקוות, מן הראוי שילך לבית הכנסת ולא יכפה התחסנות המונית על עם שלם, כשהוא מסתיר ומשחיר חצי מהחוזה עם היצרן האינטרסנטי.

evglev1

Well-known member
מנהל
כל ההתנהלות של האיש הזה מעוררת חלחלה. הוא לא עצר את כניסת המטוסים לארץ והוא לא טרח להורות על בדיקת השבים ועל הפיקוח על ה"מאומתים". היא איפשר לעוד ועוד חרדים חולים להחדיר את הנגיף מארה"ב ושוב (איך לא), הוא איפשר להם להתערבב בתוך האוכלוסייה מבלי שדאג שייבדקו. כל הקטע עם המלוניות היווה טיפה בים, ומעין כסת"ח למחדלים, כאשר במקביל, אנשים לא שעו להנחיות, התקהלו, חגגו ונהנו גם מהדוגמאות שחכי"ם ושרים שעסקו בחיקוק התקנות נהנו לחרוג מהן ככל שיכלו. דוגמאות לכך היו לכל רוחב ה'כנופיה' של "בעלי הזכויות היתרות". והנה, גם כעת, מצד אחד יש סגר לילי ומן הצד השני, ראינו מסיבת פורים יום לפני פורים ועוד מסיבת פורים בשעות היום, כי ביום אין סגר. ומה קורה בנתב"ג? עדיין ברדק אחד גדול. חרדים שבים ארצה בהמוניהם, בה בעת שאזרחים חילוניים אינם מקבלים אישורי יציאה או כניסה. ושיבוא עכשיו מיסטר שחר היקר, ויחזור שוב על הסיסמא שלו "שנכון. קיימים קלקולים שצריך לתקנם". אבל מיסטר שחר.... שנה אנחנו סביב זה ולא רק שדברים לא תוקנו מאז: למרות כל הלקחים, דבר לא השתנה, המשטרה אינה מממשת את סמכותה, משרד הבריאות אינו מקפיד על קיום ההנחיות שהוא אמון עליהן ולכן, מי שמושך בחוטים (ובמקרה שלנו זה אהוב נפשך התועה), יניח את המפתחות ויסתלק מהבמה. הוא רע. הוא מרע. הוא אחראי והוא כשל. לא צריך שוב בחירות כדי להראות לו את הדרך החוצה. הוא אמור להבין זאת לבדו.
אם אולמרט לא הבין את הרמז כשגוש שלום ומועצת יש"ע הפגינו יחד בהפגנת המילואימניקים שהוא יניח את המפתחות והסקרים הראו שפל חסר תקדים ובכל זאת הוא נשאר והיה צריך הליך פלילי כדי לגרום לראש הממשלה השנוא ביותר בתולדות המדינה לזוז הצידה, אז מדוע שביבי שיש לו 40% פנאטים שהולכים איתו באש ובמים יסיק את המסקנות המתחייבות כשאולמרט ניצל את האפשרות החוקית להישאר בשלטון כשהייתה דרישה מקיר לקיר שהוא ושר הביזיון שלו יתפטרו?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
עזוב.
1. גם כשהיה פרוייקטור לא רע (גם זו לרעה), הרודן קבע הנחיות הפוכות ב-180 מעלות למה שהפרוייקטור ייעץ.
2. הרודן בהתהוות לא שלח מעולם משטרה שתשים קץ למה שקרה בבני ברק ובבית שמש. גם לא בבית ירח.
3. ולפקח על מה שקורה בנתב"ג זה בטוח דבר שהרודן בה תהוות יכול היה לשלוט בו. שלט? לא. אז שייקח את עצמו הביתה ויסיר את חרפתו מעמנו.

למעלה