מנשר

nira1411

New member
תקיפה ברחוב אהוד

שלום לכולם
אני גרה ברחוב 20 כחמש עשרה שנים. אתמול בערב בעודי יוצאת לאימון ספורט ראיתי כי אלמונית פוגעת ברכבי בניסיון לצאת מהחניה. ביקשתי בצורה מנומסת שתצא ונחליף פרטים. היא התחילה לקלל והאשימה אותי שאני חונה לא טוב (!!!) אני מזכירה, ירדתי מהבית... הרכב שלי היה ונשאר באותה חניה. ואז יצאה ברוב עצבים אותה גברת, והודיעה לי שאין שום פגיעה ושהיא לא נותנת לי שום פרטים. בניסיון לקבל את הפרטים, נעמדתי מולה וביקשתי בשנית, היא הרביצה לי, העיפה את משקפיי, שברה אותם והמשיכה ברוב קללות וגידופים, תוך שמות חיבה לבני ביתי, עדתי וכו', לא יכולתי לראות, והייתי המומה, התחלתי לחפש את משקפיי, היא המשיכה באותו פרץ אלים, ביקשתי לקבל עזרה משכנתי , בעלת מכון מניקור ופדיקור, התקשרתי, קראתי בשמה, צלצלתי באינטרקום, אך היא בחרה לא לסייע!!!
אני משתפת אתכם, כי בשיחה שערכתי עם שכניי, הם טענו שלא רצו לקחת צד, בנוסף, התקיפה יכלה להתרחש גם ברמי לוי.
זה לא קרה ברמי לוי.
זה קרה מתחת לבית שלי.
כאן, בקהילת כפר האורנים, אני עומדת , מותקפת, מוכה, עם שברי משקפיים, השכנה ממנה יצאה הפוגעת לא מוכנה לעזור לי.
אז מעבר לכאב, יש כאן שבר גדול של ערכים, סולדריות, "ואהבת לרעך כמוך" אני מאוד עצובה, תזהרו שלא יקרה גם לכם.

למעלה