מסגרות לאמצע שבוע

Lulchik

New member
גן איריס בהרצליה ב

אהלן, מקווה שזה בסדר שפתחתי שרשור. מישהי יכולה לתת המלצה/דיס המלצה על הגן הנ"ל בהרצליה ב'? אני שוקלת לרשום לשם את הקטנה (בת שנה) וקצת חוששת מהעובדה שכולם שם נמצאים בקבוצה אחת של גילאי חצי שנה עד שלוש. תודה מראש לעונות!

josie1986

New member
מתחילה לחפש

אמנם יש לי עוד זמן עד אחזור לעבודה, אבל אני מתחילה לחפש לפיצי שלי מטפלת (למרץ) וגן (לספטמבר).
אז מאיפה מתחילים?
פרסמתי הודעה בקבוצת אמהות בעירי בפייסבוק ובאמת קיבלתי המון הפניות אבל אין לי מושג איך לסנן, ואיך בכלל בוחרים מטפלת/גן לבייבי? חוץ מהמלצות שזה כמובן חשוב, מה צריך לשאול? מה צריך לחפש? על מה לתת דגשים?
&nbsp
אשמח לשמוע מאמהות שעמדו בסיטואציה הזו.

Nutti

New member
מכניסה לגן בינואר

עקב אילוצים שונים בעבודה הולכת להכניס את הפיצי לתינקיה בינואר כשיהיה בן 4 חודשים סך הכול.
אני חוששת לפנות למטפלת אחרי כל סיפורי הזוועה ששמעתי ולמשפחתונים טובים צריך לחפש הרבה מראש.
ראיתי כמה גנים ויצאתי עם הרבה חששות.

מישהי יכולה לספר לי מניסיונה - מה עושים עם פיצקי כזה כל היום? איך מפעילים? מה קורה אם לא ישן במשך היום או בוכה הרבה?
הם הרי לא כל כך יודעים לבדר את עצמם בגיל כזה.
11 תינוקות על 2 מטפלות נראה לכן סביר?
מישהי שמעה על פינוקיה של סימה בפתח תקווה?

פוחדת שישכב בלול כל היום ויבכה:\\\\

iameden

New member
אני לא יודעת אם זה באזור שלך אבל

בגן מרלין בפ"ת יש צוות מקסים והילדה שלי טופלה שם נפלא, עם הרבה חום ותשומת לב.
זה במינץ פינת פינס...

Nutti

New member
לצערי לא באיזור

גן במרחק נסיעה בעייתי מבחינתנו מבחינה לוגיסטית:/תודה על ההמלצה!

Nutti

New member
מעט אך נורמה בכל הגנים:/

היתי מוכנה לשלם למטפלת על טיפול בלעדי אך לא מכירה מטפלת שאוכל לסמוך עליה או עם המלצות ממישהו שאני מכירה.בנוסף נחשפתי למלא סיפורים על חוסר אמינות של מטפלות שונות ולכן לא אסמוך על מישהי ממודעה באינטרנט.

newmama14

New member
מחפשת המלצה למשפחתון בכפר סבא

הקטנטונת אמורה להכנס עוד חודש וחצי למסגרת בגיל חמישה חודשים, ואני עדיין לא מעכלת ונראה לי שזה הולך להיות קשה לשתינו

אשמח להמלצות למשפחתונים קטנים, אינטימיים ונעימים באזור כפר סבא... או לגנים שמתקרבים למשפחתון... אשמח גם לדעת סדר גודל של עלויות.

גן אלישבע שבע בכפר סבא

מישהו מכיר? אשמח לחוות דעת. מחפשת גן פרטי טוב בכפר סבא . אשמח להמלצות ..

משפחתון ברמת גן

כתבתי פה בעבר שאני מחפשת ולא נעניתי.. שוב, אם מישהי מכירה או ממליצה על משפחתון באזור שיכון ותיקים, עם מטפלת טובה ומחיר שפוי, אודה להכוונה (מתכוונת להכניס בסביבות אמצע מרץ/אפריל).
מודה מראש לכולם

תהיות בנוגע למעונות יום של נעמ"ת - אשמח לעזרה

היי,
כיוון שיש רשימות המתנה למעונות ולא בטוח שנתקבל, תהיתי האם ניתן להירשם ליותר ממעון אחד של נעמ"ת באותה העיר כדי להגדיל סיכויי קבלה.
כמו כן, האם חייבים להיות תושבי אותה עיר בשביל הרישום? עד כמה שהבנתי מדובר במעונות שהם בפיקוח העירייה ולכן נראה לי הגיוני שחייבים להיות תושבי אותה עיר, אבל אני לא יודעת בודאות אם זה המקרה.

תודה מראש לעונים המנוסים

למעלה