מסגרת לחופשת הקיץ

סיון1304

New member
מסגרת לחופשת הקיץ

היי, אני אמא לילדה בת שנתיים ושמונה שיש לה עיכוב התפתחותי/ פיגור ברמה בינונית- קשה ואיני מוצאת סידור הולם לילדה לחודש אוגוסט. כיוון שהילדה אינה בת 5 היא אינה מוכרת על ידי ביטוח לאומי כילדה עם פיגור ועל כן כל ההנחות/ הקצבאות/ ההטבות אינן חלות עלי. האם ידוע לכן על מסגרת ציבורית/ פרטית בה יש לה אפשרות לשלב את בתי במהלך היום? מטפלים אישיים שמגיעים הביתה (למשרה מלאה)? מה העלות של כזה דבר? אשמח לעזרתכן.

למה אתם לא מוכרים בבט"ל??

מצרפת לך קישור בדבר זכאות לגמלת ילד נכה, עיכוב התפתחותי חמו/ וכן פיגור בינוני וקשה מוכרים מגיל 91 יום!! כך שאתם זכאים לקבת קצבת ילד נכה.

סיון1304

New member
גמלת נכה

הגשנו בקשה אך ביטוח לאומי דחה את הבקשה שלי בפעם השניה ואמר לי להגיש ערעור בגיל 3, הם טוענים שעד גיל 3 הכל יכול להשתנות ואם היא היתה אוטיסטית היא היתה זכאית מגיל שנה מכוון ומדובר בעיכוב התפתחותי/פיגור שכלי בנוני עד קשה יש להמתין לגיל 3, כרגע היא במעון יום שיקומי שהרווחה עזרה לי לקבל עקב הבחון שעשיתי לה באלוט ושם גם הם אמרו שמדובר בפידור ולא באוטיזם. המעון מסתיים ב 8/8

מציעה לך להכנס עכשיו ממש לפורם "הורים לילדים

עם מחלות" כרגע יש אירוח של עורכי דין שעונים על שאלות גם בנושא ביטוח לאומי, לדעתי שווה לך להתייעץ! בתי לא אוטיסטית ומקבלת קצבה מלפני גיל שלוש

smo

New member
שלום סיון 1304

גם אנחנו הגשנו לפני גיל שלוש, ואמרו לנו לחזור ולהגיש שתהיה בת 3 וכך היה ממגיל 3 התחלנו לקבל גימלת ילד נכה

זה מעניין איך אצל כל אחד זה אחרת כי סיון שלי

התחילה לקבל קצבה הרבה לפני גיל 3... וגם תקנות הזכאות של ביטח לאומי קובעות, מגיל 91 יום לעיכוב התפתחותי...

סיון1304

New member
חינוך מיוחד

היא כרגע במעון יום שיקומי , והם מסיימים את שנת הלימודים בתאריך 8/8.

בהוד השרון מופעלת קייטנה של עמותת עמיח"י

במהלך חודש אוגוסט, אבל אני לא יודעת אם זה גם לילדים כל כך צעירים, בנוסף, אם במעון של בתך יש בנות שירות לאומי, אולי תוכלי לשאול אותן, אם יוכלו לעזור לך במהלך אוגוסט עם הילדה, אפילו שזה לא יהייה "טיפולי" ממש אלא יותר בייביסיטר או לשחק איתה/לקחת אותה קצת לטייל בחוץ וכו'... ראיתי שהכנסת שאלה בפורום השכן,
אם עורכי הדין יצאו כבר ופיספסו את שאלתך, אני אדאג להעביר להם להם את שאלתך, ותוך שבוע תקבלי תשובה, גם ביום רביעי הבא הם אמורים להכנס לענות על שאלות. אני כמעט בטוחה שמגיעה לה קצבה כבר עכשיו ולא רק החל מגיל 3.

סיון1304

New member
תודה רבה

תודה רבה על עזרה, איזהכיף שיש אנשים כמוך, אני אתקשר ואבדוק. יום מקסים

הי סיוון נעים מאוד,מצטערת שרק עכשו אני רואה

את השרשור בנושא של ביתך מול הביטוח הלאומי. ראשית לביטוח לאומי ע"פ חוק אסור להגיד לך להגיש ערעור רק בגיל 3. ערעור נועד להשגה על החלטת הועדה. מתי היתה הועדה? אשמח לעזור לך בנושא אנא צרי איתי קשר 0525203088 אנו עובדים מול מנכלית הביטוח הלאומי ולפי תאורך אין סיבה שלא נצליח לפתור זאת שבת שלום דפנה

סיוון לדעתי חבל לך להוציא כעת כסף על עו"ד

תנסי קודם לפתור את הנושא דרכנו ובמידה ולא נצליח תשלמי לעוד מחכה לצלצול 0525203088

הייעוץ אצל העו"ד הוא ללא כסף, כך הובטח על-ידם

כמובן שסיון יכולה לבחור אם היא רוצה ללכת ליעוץ, אצל עו"ד, או לנסות לפנות אליכם או לחכות את ה- 3 חודשים עד אשר בתה תהייה בת 3.....

למעלה