מסודרים...

rcp4life

New member
מסודרים...

לפני שאני מאחל לכולם שבוע טוב, רציתי לציין את הסדרה מסודרים - באמת אחת הסדרות הטובות שיש היום בטלויזיה, סדרה קלילה שבאמת מתחילה לך את השבוע בכייף... (והיי סה"כ הם 4 רווקים שממש נהנים מהזמן שלהם, נכון שיש להם מלא כסף אבל הם יודעים להנות מהחיים, מ4 זוויות שונות) בקיצור שווה לראות (למי שבטעות לא רואה) חוץ מזה נאחל לכולם שבוע טוב ומהנה, לא לשכוח לעשות חיים אבל גם לשמור עליהם - במיוחד בכבישים. אני מתחיל שבוע עמוס בלימודים לקראת הפסיכומטרי ואת האמת אני מבסוט כי עוד שבועיים זה נגמר! תנו חיוך.. רותם

מותר לי

New member
../images/Emo124.gifרותם!!

זה בלווין או בכבלים? באיזה ערוץ? ו... על מה זה מדבר? (לטובת אלו שאין להם טלויזיה, כמוני למשל...
) בהצלחה בפסיכומטרי!

ebi83

New member
זה בערוץ 2...

וזה מדבר על 4 חבר'ה שקיבלו 217 מיליון $ מהיי טק(בסגנון החבר'ה של הICQ) ורותם בהצלחה בפסיכו', ושבוע נהדר לכולם.

rcp4life

New member
אין טלויזיה?

אני חייב להבין! שאת אומרת שאין לך טלויזיה זה כי את נגד הדבר הזה, אין כסף, לא מעניין, חייה במדבר ולא מתקשרת עם העולם? או שבטח יש חברים ושכנים שאפשר להיעזר בהם ולראות קצת! במקרה הכי גרוע נזמין אותך להקרנה של איזה פרק!

מותר לי

New member
טלויזיה יש, אבל...

יש ממיר, יש צלחת, יש טלויזיה, אבל עוד לא קם האדם שיחבר הכל יחד
ובכל מקרה אני ממש לא מתכוונת להתחבר להוט/יס, ולשלם כמה מאות שקלים בחודש בשביל שניים וחצי ערוצים שאני אולי רואה... מספיק לי לתפוס לווין חינמי, לשים ערוץ מוזיקה כלשהו, ולשלם אך ורק למי שיתקין את הצלחת...
אני גם ככה לא חולת טלויזיה...

העכביש2

New member
אני נגד כל העיניין הכספי הזה...אבל

זה מעניין לראות איך כסף משפיע על אנשים גם אם זה סדרה דימיונית
הסדרה סה"כ לא רעה למרות שלא ראיתי את כל הפרקים...ראיתי את הראשון ואת האחרון שהיה בשבת.. אסי כהן מעולה

rcp4life

New member
את האמת זה נכון..

אבל נראה לי שבהמשך זה מתפתח להפסדים ואז נהיה מעניין אולי יש בזה מסר להגיד לאנשים שגם אם יש כסף וכמה שצריך לבזבז אותו תמיד יכולות להיות הפתעות!

למעלה