מסחור פאנק ומה שבניהם

voodoo

New member
מסחור פאנק ומה שבניהם

אוקיי הודעה שניה ... ולמרות שהפורום לא קיים רישמית (וכן אני יזכיר את זה עד שהוא יהיה. בכל מקרה אני יושב וקורא הודעה שהאופספרינג נהיו ממוסחרים אישית אין לי בעיה הכל זאת דעתו של אדם מצד שני אני שואל את עצמי [ למה להגיע למסקנה הזאת ? אוקיי הם בחברת תקליטים גדולה וממוסחרת אבל זה לא אומר שום דבר על המוסיקה שהם עושים ...כן ני בטוח שיהיו כאלו שיגידו `` אבל החברה אומרת להם מה להגיד ויש צנזורה, אז באמת שבנושא הזה אין לי מושג אבל לדעתי הם נותנים את המסר טוב מאוד גם בלי קללות לדעתי האופספרינג לא ממוסחרים כי הם אנשים אמיתיים שלא הכסף והתהילה מעניינים אותם וזה חשוב ... אממ על זה אני ממש בטוח והם נותנים את השירים שלהם בחינם ותומכים בנאפסטר ז``ל. בכל מקרה אני אשמח לתגובות בנושא ומי שחושב שם ממוסחרים יתן סיבה !! אחרת זה לא שווה -=voodoo=-

XT

New member
ממצב וודו?

היי וודו פורום נחמד יש לך פה ואין לי יותר מה לכתוב אז זהו

epitaph

New member
ממוסחרים הם כן...

אבל לדעתי אין בעיה עם זה...גם מטאליקה נהפכו לממוסחרים ואני עדיין שומע אותם...זה שהם רודפים אחרי הכסף לא הופך אותם לפחות טובים (הבלאק ולואד היו ממוסחרים והם לדעתי עדיין טובים)....אולי כבני אדם כן;-). ובקשר ללהעביר את המסר בלי קללות זה גם התפקיד של מנהל הפורום:cool: ובזה אין שום דבר רע... -עדי-

shay or eli

New member
אתה צודק בעניין נאפסטר

הם באמת הפיצו את האלבום החדש באינטרנט לפני שהוא יצא לחנויות, ככה שהם לא רודפים אחרי הכסף כמו שאומרים עליהם. גם האלבום החדש שלהם לא כל כך נורא כמו שאומרים (דעתי נאמרת לפי הסינגלים בלבד, אין לי את הדיסק עצמו). אבל הם באמת הפכו ליותר מיינסטרים ממה שהם היו ושני הדיסקים האחרונים שלהם באמת פחות טובים מהקודמים. הם הלכו הרבה יותר לכיוון הפופ מאשר בעבר. אבל בכל זאת, הם עדיין אופספרינג הישנים והטובים (האאאא...). נ.ב. למה באמת הפורום לא ברשימת פורומים?

למעלה