מסחר ב- ebay

dewwater

New member
מסחר ב- ebay

מנסה לחשוב על דרכים על מנת ליצור הון ראשוני...בין האפשרויות עליהן חשבתי, הינה האפשרות להשתתף במכרזים שונים, לרכוש מוצרים במחירים מוזלים ולמכור אותם ברווח, אם באתר אי ביי או במקום אחר... האם מישהי יודעת כיצד אוכל לפתח את הרעיון, כיצד זה מתבצע בפועל, אם יש קורסים או תכנים אותם אני צריכה ללמוד על מנת לסחור בצורה כזו?... האם למישהי יש רעיון מוצלח יותר, כאשר זה הכיוון? מה עושים, איך מתחילים?... האם למישהי יש ניסיון? תודה וחג שמח, שושי.

nirdagan

New member
את כבר בדרך להיות סוחרת מצליחה

את יודעת שצריך לקנות בזול ולמכור ביוקר. השאלה היא רק איך עושים את זה.

gamacom

New member
מסחר ב-ebay

קודם כל כל הכבוד על היוזמה והרעיון. אבל את צריכה לקחת כמה דברים בחשבון ולהזהר מאד. כדי להשתתף במכרזים את צריכה לקנות סטוקים (מוצר אחד או כמות קטנה לא תביא את הכסף שאת מחפשת). וסטוקים זה גם סיכון וגם השקעה כספית, כלומר השקעה כספית עם סיכון. דבר שני ebay ו paypalוגם shopping yahoo לוקחים עמלות מאד גבוהות עבור העסקאות שנעשות אצלם, כך שהם יאכלו את הרווח שלך. מצד שני אני לא רוצה להוציא לך את כל הרוח מהמפרשים, לכן מה שאני מציעה תנסי לאתר סטוק של מוצרים בתחום שאת מכירה וצרי קשר אם אתרי מכירות בארץ כמו שופי או פי 1000 (ויש עוד המון כאלה) תבררי אצלם מה נפחי התעבורה שלהם ואיך הם מחשבים את המכירה והרווחים. תתפלאי כמה הם שונים אחד מהשני.תראי מי מתאים לך. תתחילי בקטן,כדי שלא תפסידי כספים גדולים אולי רק את זמנך........... זה קצת בקיצור שתדעי על מה את הולכת אוכל לעזור לך באופן ספציפי יותר בהצלחה נ.ב. לגבי קניית סטוקים את יכולה להעזר במאגר העסקים הארצי

למעלה