מסכמים את השבוע!

מסכמים את השבוע!

משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: היום הכי טוב בשבוע: היום הכי גרוע בשבוע: שיר השבוע: ציטוט השבוע: תכנית / סדרת / סרט השבוע: סרטון או תמונה שראיתם ברשת: בילוי השבוע: משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: צמים ביום כיפור? פרק השבוע בפיג'מות: הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? צום קל וחופשה נעימה! כולם מוזמנים להיכנס לפורום . שידור ראשון לפרק הסיום החגיגי ביום ראשון בשעה 10:30.

יאללה חבר'ה להתעורר! מסכם-

משהו טוב שקרה השבוע: עשיתי מרתון של כל הפרקים שפספסתי בגלל איטליה והיה מפתיע לטובה. משהו רע שקרה השבוע: כל השבוע רק למדתי למבחן במתמטיקה
פספסתי מלא חומר שככה שעשיתי גם מרתון סדרות/חשבון דיפרנציאלי. היום הכי טוב בשבוע: יום שני, ישבתי וראיתי פרקים של הסדרה עם כל המשפחה מהעונה הנוכחית, ונפלנו בדיוק על שני פרקים מעולים לגמרי (אני כבר ידעתי שהם מעולים אבל זה היה פוקס שבדיוק אחותי הגיעה אליהם)- חדשות טובות והומור. היום הכי גרוע בשבוע: נראה לי ששלשום, שיאה של הלמידה למבחן במתמטיקה. שיר השבוע: אהאהאהאה- הפיג'מות בפרק הלפני האחרון. ציטוט השבוע: מרסל פוארו- "יאללה, מהר לזינזאנה למה חנינו באדום לבן"
כל כך הצחיק אותי שהמשטרה אומרת את זה. תכנית / סדרת / סרט השבוע: הפיג'מות, אלא מה. סרטון או תמונה שראיתם ברשת: NOT בילוי השבוע: איזה בילוי, כל השבוע השלמתי חומר למתמטיקה. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: זה די בקרוב, אבל לשבירת הצום מחר אני מתכנן להכין לזניה
צמים ביום כיפור? אכן. פרק השבוע בפיג'מות: ללא ספק "אושן", שהוא גם הפרק הכי טוב בכל שתי העונות האחרונות ובפער לא קטן. הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: אני מניח שאת שרשור השלמת הפרקים שלי, זה הדבר היחיד שקרה
מה נסגר אתכם אנשים, עוד מעט פרק אחרון, תראו קצת רוח חיים! פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? איזה, הלוואי.

מסכם

משהו טוב שקרה השבוע: התחילה חופשה ארוכה במיוחד... משהו רע שקרה השבוע: היא לא תהיה חופשה נעימה, כי יש המון שיעורי בית ומבחנים שצריכים להתכונן אליהם. היום הכי טוב בשבוע: שני. היום הכי גרוע בשבוע: חמישי. היו מבחנים גורליים באנגלית. שיר השבוע: שירי שלמה ארצי. מלך. ציטוט השבוע: אין. תכנית / סדרת / סרט השבוע: הפיג'מות. במה הם כבר יכולים להפתיע אותנו, בפרק הסיום? סרטון או תמונה שראיתם ברשת: אין. בילוי השבוע: קריאה של כמה ספרי נוער. ממליץ בחום על ספרי יונה טפר. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: הולך לראות את "כנר על הגג" בקאמרי
. צמים ביום כיפור? מנסה. כבר חטאתי בשתיית מים לאחר רכיבה מתישה ומעייפת באופניים אתמול. פרק השבוע בפיג'מות: 20,000 דולר. הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: אולי הסיכום של יובל. פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? לא.

למעלה