מסכמים חודש

ady18

Well-known member
שיר החודש

משהו טוב החודש

משהו פחות טוב החודש

נאכל החודש
מה מחכה לו החודש

ady18

Well-known member
טוב: לא יותר מין חודש רגיל קבלתי מחשב אחרי הרבה ומישהו שמכירה לדירה משלו.
לא טוב:פחדים, היו מקרים של חוסר סבלנות.נמאס מהוצר פורים ושוב כולם חוגגים מה שרוצים.פרידה ממישהו שהייתי קשורה אליו.
מאכל: פיצה . פררו רושה.
מחכה: הלוואי שיהיה פסח שפוי יותר.מעבר לכך עדין אני שומרת.עוד מוקדם עבורי.

ady18

Well-known member
טוב: לא יותר מין חודש רגיל קבלתי מחשב בעבודה לאחר התקלות הרבות שהיו אחרי הרבה ומישהו שמכירה עובר לדירה משלו.שמחה בשבילו.
לא טוב:פחדים, היו מקרים של חוסר סבלנות.נמאס מהעוצר פורים ושוב כולם חוגגים מה שרוצים.פרידה ממישהו שהייתי קשורה אליו.

נערך לאחרונה ב:

feldman89

Well-known member
טוב: לא יותר מין חודש רגיל קבלתי מחשב אחרי הרבה ומישהו שמכירה לדירה משלו.
לא טוב:פחדים, היו מקרים של חוסר סבלנות.נמאס מהוצר פורים ושוב כולם חוגגים מה שרוצים.פרידה ממישהו שהייתי קשורה אליו.
יעל, יש לך שיר חודש?
שמח שעברת לדירה משלך, הלוואי שאני אעשה את זה מתישהו
באמת היה חודש לא פשוט ואני מרגיש שכל אחד בארץ עושה מה שבא לו עם הקורונה וההתנהגות החברתית
יופי של מאכלי חודש
גם אני מקווה שפסח יהיה שפוי ושיהיה לך חודש מקסים ויותר טוב מכל ההיבטים |4U|

ady18

Well-known member
יעל, יש לך שיר חודש?
שמח שעברת לדירה משלך, הלוואי שאני אעשה את זה מתישהו
באמת היה חודש לא פשוט ואני מרגיש שכל אחד בארץ עושה מה שבא לו עם הקורונה וההתנהגות החברתית
יופי של מאכלי חודש
גם אני מקווה שפסח יהיה שפוי ושיהיה לך חודש מקסים ויותר טוב מכל ההיבטים |4U|
אהבתי את רבקה החדש שלא שמעת האם שמעת עדין?
שלומי ברכה החדש גם.

feldman89

Well-known member
אהבתי את רבקה החדש שלא שמעת האם שמעת עדין?
שלומי ברכה החדש גם.
אני עדיין לא שמעתי את רבקה זהר ושלומי ברכה, הצטברו לי המון שירים לבדיקה מינואר ופברואר
את ממליצה על שני השירים?

ady18

Well-known member
אני עדיין לא שמעתי את רבקה זהר ושלומי ברכה, הצטברו לי המון שירים לבדיקה מינואר ופברואר
את ממליצה על שני השירים?
אלו ביינתיים הכי זכורים לי. למרות שנורית חמוד .שלמה הכי פחות לצערי. אתה בטח יותר התחברת לחומרי איה? ולא עקבתי ומירי המשיכה חוץ ממרק צח לעוד משהו....

feldman89

Well-known member
אלו ביינתיים הכי זכורים לי. למרות שנורית חמוד .שלמה הכי פחות לצערי. אתה בטח יותר התחברת לחומרי איה? ולא עקבתי ומירי המשיכה חוץ ממרק צח לעוד משהו....
אהבתי את איה כורם והיא מקבלת גם ביקורות טובות על האלבום החדש שלה. נכון לעכשיו מירי לא הוציאה שיר נוסף, רק מרק צח. חבל...... אני מאד אהבתי את השיר "משיח" שלה שהוא שיר מיוחד

feldman89

Well-known member
מסכם חודש נחמד אישית
שיר החודש: הלא נודע- נורית גלרון
בת 28- אליעד
אני שלך- אברהם טל

משהו טוב החודש: הרבה מוסיקה טובה ששמעתי

משהו פחות טוב החודש: עניין משפחתי- אחותי מאכזבת את הוריי בהתהגותה והכאיבה לאמא. אחר כך היא סירבה להתנצל. בנוסף,, העוצר והמחדל של הממשלה כנגד אכיפת המסיבות פורים של הקהילה החרדית בעיקר מרתיחים את הדם

נאכל החודש: קציצות, מרק ירקות
מה מחכה לו החודש: שקודם כל יהיו הקלות עבור מחוסני קורונה, שהבחירות הקרובות ישנו את פני המדינה באופן משמעותי(נמאס מהשחיתות והאוזלת היד של השלטון וההתנהגות הבהמתית של משפחתו של נתניהו) ומחכה לשירים חדשים בעיקר לחדשים של רוני דלומי ויובל דיין וגם שאנני אגיש ואהנה מהעבודה שלי ושיהיה לי חודש מוצלח

ady18

Well-known member
מסכם חודש נחמד אישית
שיר החודש: הלא נודע- נורית גלרון
בת 28- אליעד
אני שלך- אברהם טל

משהו טוב החודש: הרבה מוסיקה טובה ששמעתי

משהו פחות טוב החודש: עניין משפחתי- אחותי מאכזבת את הוריי בהתהגותה והכאיבה לאמא. אחר כך היא סירבה להתנצל. בנוסף,, העוצר והמחדל של הממשלה כנגד אכיפת המסיבות פורים של הקהילה החרדית בעיקר מרתיחים את הדם

נאכל החודש: קציצות, מרק ירקות
מה מחכה לו החודש: שקודם כל יהיו הקלות עבור מחוסני קורונה, שהבחירות הקרובות ישנו את פני המדינה באופן משמעותי(נמאס מהשחיתות והאוזלת היד של השלטון וההתנהגות הבהמתית של משפחתו של נתניהו) ומחכה לשירים חדשים בעיקר לחדשים של רוני דלומי ויובל דיין וגם שאנני אגיש ואהנה מהעבודה שלי ושיהיה לי חודש מוצלח
גם אני אהבתי יחסית כמה שירים. ונחשפתי אני בדעה עדין שנורית שלמה ציפתי קצת ליותר.
מקווה שיפתר הענין עם אחותך.
מה חסר לך במיוחד בהקלות?

feldman89

Well-known member
גם אני אהבתי יחסית כמה שירים. ונחשפתי אני בדעה עדין שנורית שלמה ציפתי קצת ליותר.
מקווה שיפתר הענין עם אחותך.
מה חסר לך במיוחד בהקלות?
ברור ששלמה ונורית יכולים יותר, מנורית אני רוצה חומרים מקוריים ושלמה קצת יכול יותר להביא הומור ושמחת חיים בשירים החדשים. אבל אל תשכחי שהם לא בגיל 20 30 מבחינה קולית וזה בדר"כ בא לידי ביטוי בווקאל. מצד שני יש קסם המון בשירה שלהם גם ממרום גילם עדיין
עם אחותי זה לא ייפתר כל כך מהר, היא יותר מדי עושה טעויות בנוגע ליחס כלפי אמא ואבא משך השנים האחרונות.
מה חסר לי בהקלות? בעיקר שלא יהיה סגר ושתהיה תחבורה ציבורית. אני חושש שלקראת פסח יהיה סגר נוסף

ady18

Well-known member
ואחותך גרה אתכם?
זו האחות עם האחיינית?

ady18

Well-known member
ואתה גם כמו ההורים מסתדר יותר עם אחותך?או אחיך

feldman89

Well-known member
ואתה גם כמו ההורים מסתדר יותר עם אחותך?או אחיך
אני מסתדר מעולה עם אח שלי והרבה יותר טוב. בגדול לא היו לי בעיות איתה אבל היא מאד לא מעריכה את מה שעושים בשבילה ולא מודה בטעויותיה הרבות.
אני אתן לך דוגמא: יום אחד כשהיא באה אלינו עם האחיינית שקד, שאלתי את שקד מה שלומה. שקד לא רצתה לענות לי. אחותי במקום להסביר לה שהדוד שאל אותה שאלה מאד נחמדה וציפה לתשובה קצרה בסה"כ וזה לא שחפרתי והצקתי, חיזקה את המעשה הזה ושאלה: "מה אתה מצפה שהיא תענה לך"?! זה העליב אותי מאד. והיא לא הבינה את זה. חוץ מזה תמיד יש לה ביקורות על אחרים אבל חלילה על עצמה אין לה. אמא שלי ביקשה ממנה שתשלח לה תמונה של שקד שצולמה אצל הסבתא השנייה(המחותנים של ההורים שלי) ואחותי סירבה בטענה שהיא לא מבינה למה היא מבקשת ממנה תמונה בעצמה. הטון והתגובה של אחותי היו מאד לא במקום. אמא שלי בכתה אחר כך בגלל זה. אחותי עשתה לא מעט דברים לא יפים והיא ממשיכה לאכזב ולהתנהג לא יפה. לי נמאס ולכן על הפוסט האחרון שלה לפני שבוע לא עשיתי לה לייק.

ady18

Well-known member
אויש נורא לא נעים. בטח גם פוגע באיזה מקום מצטערת לשמוע.

feldman89

Well-known member
אויש נורא לא נעים. בטח גם פוגע באיזה מקום מצטערת לשמוע.
כן, זה באמת לא נעים. בגלל זה החלטנו כולנו לא להתקשר אליה עד להודעה חדשה. אם היא רוצה, היא תתקשר. אמא שלי הרגישה שאחותי פגעה בה פעם אחר פעם. ובסוף כשהיא ניסתה אחרי כמה ימים להסביר לה איפה זה פגע בה, אחותי אמרה שהיא לא מבינה למה זה היה כל כך עלבון ושאמא שלי מגזימה בתגובות. היא גם ציינה שאמא לא עמדה לצידה ולא תמכה בה אף פעם- משהו שלא נכון בכלל. אמא שלי מימנה את רוב השנות לימוד של אחותי במכללה. אמא שלי היתה איתה כשהיא ילדה את שקד לפני 6 שנים כמעט. את זה אחותי שכחה.

למעלה