מסעדה באיזור השרון?

מסעדה באיזור השרון?

שלום, אני מחפשת המלצות למסעדה ליום הולדת לאבא שלי (4 אנשים) באיזור השרון, אנחנו מאוד מאוד אוהבים את ג׳וז ודניאל אך התחשק לי לגוון הפעם. מסעדת בשרים (מנות איכותיות, לא המבורגרים) עם אופציות צמחוניות, ורצוי באיזור כפר-סבא (פחות נתניה).
איך המסעדות שגב קיצ׳ן מרקט, בראסרי מופת? הביקורות באינטרנט לא היו נלהבות במיוחד...
תודה מראש!

החתולית

New member
איטלקי בא בחשבון?

נונו בהוד השרון טובה מאד.
&nbsp
היה בפורום דיווח על מסעדת בשר בכפר סבא או רעננה. חפשי באמצעות מנוע החיפוש החדש. אפשר לחפש בו לפי מיקום.

החתולית

New member
היו בפורום דיווחים על קזאן ועל תיאו

gastro101

New member
הוזמתי לשגב בהוד השרון הערב- אדווח !

אני מעדיפה את פסטה מיאה בהוד השרון על נונו ויש את אנג'לינה שהיא טובה עם מגוון מנות גם צמחוניות

gastro101

New member
חזרתי , "נפלנו" על טו באב - מסעדה מלאה לגמרי

מוסיקה רועשת מאד מאד, החברים שהזמיננו והיו שם בעבר בקשו מקום ב"מרפסת" שם היה פחות רועש אבל חשוך. בעלי נעזר בפנס של הסמרטפון לראות את התפריט
תמורת 34 שח לסועד מקבלים מנות ראשונות למרכז השולחן- מוצלחות- פטה כבד בצנצנת, סלטים לא שגרתיים, מרק דלעת- מי שלא אוהב כוסברה מקומו לא שם הכוסברה שלטה
עיקריות - מנת רביולי עם גבינת תום ברוטב בטטה היתה ממש טובה- בצק עדין, מילוי טוב , שבבי שקדים נתנו קונטרה . מנה נדיבה מספיקה לסועד וחצי..
ריזוטו עגבניות ממיוחדי היום היה ככה, משעמם מהר. החברה שגם לקחה את המנה אכלה עד תום אבל אמרה שחסר תבול . לנו ארזו חלק
ממול אכלו פילה מוסר עם אורז ובמיה- אופס שכחתי לשאול אם טעים
חלקנו קינוח ממיוחדי היום גלידת יוגורט עם פירות ושברי ופל- רעננה ו..שגב שלח לנו גם גלידת וניל עם מקלות מרנג
לסכום- האוכל בסדר גמור אבל לטעמי רועש מאד אם כי ביציאה נראו בחלק הרועש שולחנות רבי סועדים למכביר
החשבון כולל 2 קוקטיילים , קפה וסן פלגרינו גדול 630 שח . לא כולל שרות (המלצר, כפיר, בחור חביב, בהחלט הרווח מכך שאנחנו השארנו את הטיפ)

החתולית

New member
כן, בסופ"ש מוטב היה להישאר בבית

בינתיים, בשגב אקספרס בתל-אביב פרצה שריפה.

erezavn

New member
זה כבר שריפה שנייה בכמה חודשים במסעדה של שגב

קודם הרצליה ועכשיו ת"א.
מריח לא טוב...

Mickey מאוס

New member
תאו ברעננה טובה מאד בעיני

בפעם הראשונה שהיינו נהנינו בטירוף, אבל חזרנו די הרבה ונמאס לנו.

למעלה