מסע אישי נשי להודו

שרון1811

New member
מסע אישי נשי להודו

שלום, אי שם באמצע החיים השגרתיים שלי הרגשתי שמשהו חסר. מעולם לא הייתי רוחנית ולא האמנתי בעולם הרוחני אבל ניסיתי, ביקשתי שינוי. ביקשתי בכל מאודי. לא ידעתי שהשינוי אותו אני מבקשת יכול להגיע בדמות גילוי נורא של סרטן אלים שיימצא בגופי. היום, אחרי דרך ארוכה, אני מודה על השינוי שהתחולל בחיי. אני רוצה להזמין אותך להצטרף אלי למסע מיוחד: מסע אישי ~ נשי המסלול: הודו, פונה, האשרם של אושו. הרעיון: חוויה מופלאה שעברתי באמצע החיים ושאני רוצה להעביר דרכה נשים נוספות שהמסע הזה עשוי לגעת בהן (לא מדובר במקור פרנסה עבורי אלא ניסיון שלי לתת מהלב לאחרות). יעד: תיירות פנים: פנימה אל עצמך, אל מי ומה שאת, אל המקום שבו את נמצאת אי שם באמצע החיים. מסע המיועד לך! לך שרוצה לצאת להרפתקה, להחזיר את הטעם לחיים, לדאוג לעצמך, לנוח, למצוא את האושר הפנימי. לך שזקוקה לכוחות ריפוי, לחופש, לפסק זמן מהמרוץ המטורף. לך שמזמן שכחת מי את באמת, שנתת להגדרות להכתיב לך את החיים ושהאמנת שאת מה שאומרים עליך. לך שעד היום לא העזת. לך שנמצאת בצומת דרכים. לך שמחפשת את החיות שבך, את האיזון הפנימי ואת המשמעות. מי אני? בת 35, נשואה, אמא לשני ילדים, עורכת דין, מבריאה ממחלה קשה. מי אני באמת? אישה. בריאה, חזקה, הרמונית, מוקירת תודה, סולחת, מושלמת, שלמה, אוהבת, נאהבת, מאושרת. הרעיון למסע הזה פרץ לי ממעמקי הבטן. לאחר שנה של תהליך הבראה, וכהמשך ישיר שלו, מצאתי עצמי באשרם של אושו בפונה. אמרתי לעצמי, שלמען בריאותי הנפשית והפיזית - אני אחזור אל המקום המיוחד הזה מידי שנה. מהידיעה הברורה הזאת עלה הרעיון לפתוח את החלון ולאפשר לכל אישה באשר היא את המרחב הייחודי הזה בו אני זכיתי. המסע מתוכנן לחודש נובמבר 2009. אם את רוצה לשמוע עוד עלי ולדעת יותר אודות המסע, את מוזמנת ליצור עימי קשר באמצעות תיבת המסרים. תודה!!

למעלה