מספר שאלות

™PingPong

New member
מספר שאלות../images/Emo26.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אף פעם לא הצלחתי לבנות כביש מהרי - אז איך לעזאזל אני בונה אחד כזה
כשאני משתמש בכביש המהיר זה עושה לי כזאת רמה גבוהה מאוד ואין שום אפשרות להגיע לכביש.
יועץ התחבורה מתלונן שהסימס שלי לא משתמשים בתחבורה ושהתחבורה לא טובה למרות שיש לי רכבת תחתית והרבה תחנות אוטובוס. מה אני יכול לעשות בשביל לשפר ת´תחבורה
איך אני מוכר ת´אשפה
הוא אומר לי לעשות קישור על השכנים אבל איזה קישור אני צריך לעשות בדיוק
מה הצ´יט לכסף
השתמשי כבר בדוד וויני ועכשיו אני ממש במינוס גדול
אני משחק בsimcity3000 הרגיל... וזאת העיר הרצינית הראשונה שאני רוצה לבנות... היא ממש בתחלה וכבר בצרות

reshef

New member
מספר תשובות

1. אתה צריך לבנות Onramp (כביש גישה). חפש את הפקודה כשאתה לוחץ על Highway לחיצה ממושכת ושים את כביש הגישה בצמוד לכביש מהיר כשצד אחד שלו מתחבר לכביש רגיל. 2. תאשר תוכניות לעידוד התחבורה הציבורית, כגון דוחות חניה. 3. אתה צריך לחכות שהשכנים יפנו אליך ויציעו לך להתמודד עם חלק מהאשפה שלך. כאשר אתה מפוצץ באשפה ואין לך מספיק מפעלים שיתמודדו עם זה, הסיכוי גבוה יותר שיפנו אליך. 4. אין לי את הצ´יט לכסף, יש לי צ´יט שגורם להכל להיות חינם, ואתה משלם רק לבולדוזרים ולתוכניות פיתוח. כדי להפעיל את הצ´יט, לחץ על: Ctrl + Shift + Alt. יופיע חלון כתיבה, תכתוב בו: i am weak (
כן, צריך להודות בזה כדי לקבל את הצ´יט). כדי לבטל את הצ´יט, עשה אותו דבר בדיוק.

™PingPong

New member
../images/Emo51.gif

כביש מהיר הצלחתי לבנות סוף סוף
לגבי הצ´יא i am weak - זה צ´יט לתמיד או שיש לו הגבלת זמן
שמידי פעם צריך להקיש אותו שוב ושוב

reshef

New member
זהו צ´יט לתמיד

צריך להקיש אותו רק כל פעם שפותחים את העיר.

reshef

New member
תיקון קטן ../images/Emo42.gif

4. כדי להפעיל את הצ´יט, לחץ Ctrl + Shift + Alt + C (שכחתי להגיד לך על ה-C) ואז I am weak... יום טוב

Dying degrEe

New member
ככל שאני יודעת

אין צ´יט לכסף. אתה יכול לחפש טריינרים שיביאו לך בוכתות של כסף כדי לפתור את בעיית המינוס.

עוד צ´יטים!

למרות שרק פעם הייתי מרמה ומשתמש (כי זה היה עושה בעיות למשחק) אז הנה לכם צ´יטים: ctrl+alt+shift+C יפתח חלון ואז לכתוב: call cousin vinnie - 250,000$ zyxwvu - מקבלים את הטירה pay tribute to your king - כל הפרסים! let´s make a deal - כל העסקאות (כלא\קזינו וכו´) nerdz rool - כל התעשייה הופכת להייטק אררר!

למעלה