מסקנה עיקרית אחרי כמה ימים ב-"shedate"

phoenixtear

New member
מסקנה עיקרית אחרי כמה ימים ב-"shedate"

לחפש בחורה מגניבה באתר זה כמו למצוא דירה שווה ב"homeless". יש ביקוש עצום, היצע מצומצם, הרבה דרעק והטובות נחטפות חמש דקות אחרי הפרסום D: מצרפת תמונה נחמדה ומאחלת לילה טוב :)

דווקא אני../images/Emo60.gif

מצאתי שם את אישתי ואנחנו שנתיים יחד המאושרות בחיי אז אל תתיאשי. נכון זה יכול לקחת קצת זמן אבל זה שווה...

פצקרשת

New member
זו גם התמונה שפרסמת בשידייט? ../images/Emo12.gif

טוב, האמת, שעם תמונה כזו הייתי פונה אלייך. קשה לעמוד בקסם, בעיקר של הזרת

dify

New member
תובנות על שידייט והחיים...

1. מה שחושבים זה לא מה שמקבלים. אין קשר בין הרושם שנוצר בשידייט לבין מה שיש במציאות (לרוב). לטוב ולרע. 2. כל הטובות תפוסות? אז מה זה אומר על המחפשת עצמה? 3. פגישות עיוורות זו שיטה גרועה מאד להכיר אנשים. ראיון עבודה שבו מנסים להיות נימוסיים ונחמדים- זה הכי לא טיבעי שיש! 4. כל אחת, צריכה רק אחת. ואין "טייפ" שנכון לכולן... כך שאי אפשר לדעת מה טוב ומה רע עד שאת מוצאת את האחת שלך... לשמחתי, ואני אומרת את זה בכל הכנות ועם כל הלב, לא פגשתי את אישתי היקרה בשידייט. א. כי הייתי פוסלת אותה על הסף עוד בשלב הסינון באתר (גובה וגיל) ב. כי אם היינו נפגשות בטח לא היה קורה הרבה (פעם ראשונה שראיתי אותה לא היה ביננו שמץ של קליק) ג. כי פגישה אחת זה לא מספיק, לפעמים, להכיר בן אדם. למזלי, במקרה שלנו, הכרנו במשחק אמת או חובה שנמשך עמוק עמוק עמוק עמוק לתוך הלילה (ליתר דיוק עד הבוקר) שבמהלכו ידעתי שזו תהיה החברה הכי טובה הבאה שלי... (מי ידע עד כמה :) אז זהו, יש תקווה :) רק שצריך לנסות בכל מיני כיוונים בשביל זה. ואין ספק- יש לך תמונה מנצחת! :)

למעלה