מסר מאת מטטרון

memeki

New member
מסר מאת מטטרון

אנרגיה מקודשת אשר מגיעה למקומותיכם כעת זורמת וממלאה אתכם מחליפה את הישן בחדש ואת הספקות והחששות לוודאות מצליחים אתם למלא את לבבכם באור יקר ולהפוך את השינוי לחלק לא כל כך קשה עבורכם כי הרי הנכם כבר מוכנים לכך הרי התכוננתם לכך כבר חיים שלמים לרגע הזה ולתקופה הזאת. הפלנטה שלכם ושאר העולמות מתמלאים באנרגיות חדשות אשר ממלאות ומשנות הכל מן הקצה התחושות אשר אתם חשים, אי נוחות וקשיים בגוף הפיזי שלכם הם חלק מהשינוי שאתם חווים כרגע אתם מתקדמים לעבר המטרה אשר הצבתם לכם יקרים אט אט העולם שלכם משנה את פניו מאציל את האור עליו ממלא את כולו באור יקר אור אהוב ומוכר ההכרה שלכם משתנית בתקופה זאת ודברים אשר נחשבו בימים עברו כלא ברורים מתחילים להתבהר מחשבות בהירות וברורות מציפות אתכם בימים אלה שועטים אתם אל האור בשמחה ואהבה רבה רבים מכם אף עושים זאת באופן לא מודע מצורך פנימי אשר מניע אותם לא תמיד העניין כולו נהיר לכם, אך המטרה מתחילה להיראות באופק. מצפים לכם עדיין שינויים חדים מדי פעם אך אל דאגה יקרים שינויים אלה אך יטיבו עימכם ועם מטרתכם אהובים יקרים בני האלוהים אתם חלק מהבריאה וחלק מהבורא אל תשכחו זאת אף פעם אתם חלק מהשלם חלק מהאחד המכיל את הכל לכן שימו זאת במחשבותיכם, כי מכאן תבוא ותעלה לה התודעה האלוקית אשר בכל אחד מכם. יהא האור ממלא אתכם באור הבורא תמיד אני הוא מטטרון.

ע ו פ ר ה

New member
תודה. נכנסתי במקרה לפורום הזה

ואולי אין מקריות. מסר מאוד יפה שמאוד דיבר אלי באהבה עופרה מנחה בדמיון מודרך ו - NLP, פרחי באך וביורוגונומי www.metaplim.co.il/ofralevit

aviev1

New member
נטע בוקר טוב ושבת שלום

לרגע חשבתי שזו את בעלת המסר שבאה בלבוש אחר,, ותודה לממקי.. רק שאני לא זוכר איזה מטרה הצבתי לעצמי טוב שבאת להזכיר לי..

netad169

New member
אבי היקר ../images/Emo9.gif

לזה קוראים הצלבה... שני אנשים שלא מכירים זה את זה ומעולם לא נפגשו ~ מעבירים מסרים דומים במהותם. איזה כייף.

הכתבה במעריב שהביאה אורנה מסבירה

תופעה זו טוב יותר: "מום נמשך למום אחר שהוא יכול להיאחז בו ולהיות ניזון ממנו."

memeki

New member
אתם מוזמנים לבלוג שלי

אתם מוזמנים לבלוג שלי, ישנם מסרים רבים נוספים. אשמח לקבל תגובות בבלוג. ראו קישור מצורף הכל למען הפצת האור האלוקי. אודי

ברוכים הבאים../images/Emo175.gif לכל החדשים

ובמחשבה שניה
גם לכל התושבים

שאלה ...

כתבת.."אנרגיה מקודשת אשר מגיעה למקומותיכם כעת זורמת וממלאה אתכם מחליפה את הישן בחדש" "הפלנטה שלכם ושאר העולמות מתמלאים באנרגיות חדשות" מה זה אומר לגבי מטטרון עצמו או כל היישויות והמלאכים שהיו עד עכשיו? האם הם מוגדרים ישנים או חדשים? ואיך זה שיישות אנרגטית ללא מרחב וזמן מדברת על התחלפות הישן בחדש הרי כשאתה מסתכל "מלעלה" אתה מבין שאין זמן אין ישן וחדש מצטערת אני ממש לא התחברתי למסר לדעתי הוא משאיר ותוקע במקום, מצר את הראיה במקום לתת להתרחב שבת שלום לאה שבת שלום לאה

ע ו פ ר ה

New member
מתוך דברים שקראתי

במקומות אחרים, שם באמת אין זמן אבל כשהם משמשים לנו כמדריכים הם מדברים בשפה שלנו, כדי שנבין. הם באים להדריך אותנו, ומן הסתם הם חוו את הזמנים כשהיו בגוף, אלה שהיו. באהבה עופרה מנחה בדמיון מודרך ו - NLP, פרחי באך וביורוגונומי www.metaplim.co.il/ofralevit

עופרה

אני מדברת על דברים מעבר לכך אני פעם שאלתי את אורין ומטטרון על זמן... שניהם צחקו עלי ושאלו זמן? מה זה? ושניהם היו בגוף...אבל זה היה בהומור כדי לתת לי להבין שלא צריכה להתייחס למושגים של זמן ומרחב אבל העניין אחר למה לדבר על ישן וחדש ולא על התרחבות מה אנחנו עושים עם הישן? זורקים? להגיד לי להוציא ישן ולהכניס חדש במקום להוסיף ולהתרחב זה לדבר אלי כאל מוגבלת...ואני לא אולי שכלית :) אבל לא אנרגטית ולא כהוויה גם בחיים שלנו אנחנו לא זורקים ישן כדי להכניס חדש אנחנו מוסיפים חוויות ומתפתחים... אז למה לתת לאלה שעדיין לא חוו את הידיעה הזו או לא הגיעו לתובנה הזו להבין שאנחנו כן מוגבלים? למה לתת להם להבין שצריכים להוציא ישן ולהכניס חדש? ולתת להם להבין שקיים דבר כזה בכלל ישן חדש (מבחינה אנרגטית) עכשיו יוצאת לי קצת להוסיף חוויות על אלו שכבר נמצאות אצלי וישארו אצלי אם ארצה ואם לא במילא לאה

memeki

New member
לאה יקרה

אכן בעולם המלאכי אין דבר כזה שנקרא זמן ומרחב, כי הכל אחד. אך כדי שאנשים שהם בגוף יבינו את המסר , הם מאנישים את המסרים על מנת שיבינו. אנרגיה לא הולכת לאיבוד היא מותמרת, זהו גם חוק פיזיקלי, וגם מה שקורה בפועל. כאשר הישן מתחלף הוא לא הולך לאיבוד הוא מותמר. שמח לקבל תגובות על כך. אודי

ע ו פ ר ה

New member
הישן נשאר לזיכרון וללמידה

אנחנו צריכים את הישן כדי ללמוד ולהמשיך הלאה. יש דברים שפעם היו מרגיזים אותי והיה לי קשה לעבור לסדר היום. היום התפיסה שלי אחרת - שזה החדש - והדברים כבר לא "מזיזים" לי או שההתיחסות שלי השתנתה. אי אפשר כל הזמן לתת דגשים לאותם דברים, צריך לפנות מקום. אז למדנו וממשיכים הלאה. באהבה עופרה מנחה בדמיון מודרך ו - NLP, פרחי באך וביורוגונומי www.metaplim.co.il/ofralevit

למעלה