מסר מרחלי דיגודקר לגולשים ולהפקת הכוכב הבא

מסר מרחלי דיגודקר לגולשים ולהפקת הכוכב הבא

אני רחלי דיגודקר,
כוכבת טלוויזיה. אני כבר 15 שנה מופיעה כרקדנית הודית וכזמרת מזרחית. אני מופיעה בתוכניות טלוויזיה רבות, תכניות אירוח והפקות שונות. אני וציון בעלי השתתפנו בתכניות רבות. כמו כן, בקליפ של דנה אינטרנשיונל "סרט הודי", באח הגדול, בתוכנית לימוד הדיירים למשימה בוליוודית. אני לימדתי אותם לרקוד. עשו עלינו גם סרט דוקומנטרי, "חמות וכלות", עם עינת ארליך ובעונה 2 של גולסטאר.

השתתפתי בתכניות טלוויזיה נוספות כמו: דודו טופז, המהפך עם אורנה דץ, מזל טוב עם מיכל ינאי, אלי יצפאן, ארץ נהדרת ובמופע בטקס "את המודל" לשירו של דוד דאור. הופעתי בעוד תכניות רבות בערוץ 10, ערוץ 2, וערוץ 24 . בתוכניות בוקר של קשת, רשת והרשימה עוד ארוכה. אני רוקדת לצללי הפעמונים וגם השתתפתי בסרט שלי אבי ביטר. יש לי דואט עם פרויקט של אתניקס בשיר עם חיילי הנקמה והפקת "הכוכב הבא" טוענת שאני מככבת ביוטיוב נו באמת!!!!!!

ההפקה פנו אלי בגלל שאני כוכבת טלוויזיה ולחצו עלי לבוא ולשיר שיר הודי. אני ביקשתי לשיר שיר במזרחית של שרית חדד או עופרה חזה אבל הם התעקשו שאני אשיר בהודית, גם שאני אכין פרומו שלי ושל הזמרת שרון ויום בחיינו. היה לי ראיון עם אסי עזר ורותם סלע שלא שודר. ממש פגעו לי בתדמית! אני רקדנית מאוד מפורסמת. זה פשוט ביזיון לפנות אלי ולבקש כל כך יפה ממני להשתתף בתוכנית ובסוף עשו לי עוול בפריים טיים. אני ממש מאוכזבת שהשתתפתי ולקחתי חלק בתוכנית הזאת כי אני באמת משהו מאוד מיוחד. אני לא הודית, אני ספרדייה ועושה את זה באהבה גדולה כבר 15 שנה. לא יתכן שב10 דקות בכוכב הבא יעשו בי מה שהם רוצים.

אני לא בובה בתוך פאזל שאיפה שבא להם בעריכה יעשו איתי מה שהם רוצים הם. הבטיחו לי שאני אצא בתוכנית הזאת עם פירגון גדול. בעריכה הם פשוט עשו מה שהם רוצים! אני חייבת לציין שאסף אטדגי ממש פירגן לי. הוא אמר לי שהוא מכיר אותי מהמון תוכנית בטלוויזיה, בעריכה חתכו את הקטע הזה והשפילו אותי. כל מה שהבטיחו לי הם לא עשו ובנוסף נפלתי מהבמה, קיבלתי מכה בצלעות וסבלתי במשך 3 שבועות! ביטלתי המון חתונות שהייתי אמורה לרקוד בהן כי היה לי מאוד כואב. בנוסף, לא יכולתי ללמד את התלמידים שלי לרקוד.

כשראיתי את התוכנית היו לי דמעות בעניים. למה? למה לפגוע באומן שעובד כל כך קשה במשך 15 שנה? וככה להרוס לי את השם? אני שוקלת לתבוע אותם על עוגמת הנפש והנפילה מהבמה שבכלל לא התייחסו אליה. אני מאוד מאוכזבת ואף אחד לא יעצור אותי! אני אמשיך לעשות טלוויזיה ואמשיך לשמח את כולם כי בזה אני הכי טובה אבל הפצע שהכוכב הבא השאיר לי הוא עמוק, כואב ויקח לי קצת זמן לרפא אותו.

תודה מראש
רחלי דיגודקר.

oneofus

New member
אני לא רואה טלביזיה

אבל ,ראיתי עוכי דין ששופט השפיל אותם
ראיתי מומחים שמתבזים
ולמדתי שתמיד יהיה דג גדול יותר שיאכל אותך
(מפנה אותך למנחם מנדל ....)
אין לי ספק שכל מילה שאת אומרת נכונה , אבל אין ארוחות חינם !
אם את טובה - ימשיכו לאהוב אותך .
אנשים לא זוכרים מי היה שר הבריאות בממשלה הקודמת, אז את חושבת שאותך יזכרו?
תמחקי את הפוסט הזה ותני לכל להשכח.
מה שהיה היה

ד ר ל י

New member
טוב שפרסמת

קיבלתי רושם לגמרי מוטעה לגבייך מהתוכנית, וטוב שאת מעדכנת את האמת. תפרסמי גם בפייסבוק. בהצלחה.

Jen74

New member
לא צופה בתוכנית הזאת, לגבי הנפילה מהבמה

הגעתי מהראשי וככה נחשפתי לדברים שלך רחלי...
אני חייבת לציין שאני זוכרת את ההופעות שלך בטלוויזיה בשנים קודמות ומאוד אוהבת את מה שאת עושה.
&nbsp
לגבי הנפילה מהבמה אין ספק שחלה עליהם חובת תשלום פגיעה ובטוחה שיש להם ביטוח צד ג' שמכסה אותם בעניין.
את יכולה בשקט לתבוע אותם על הפסד ימי עבודה, על טיפולים רפואיים ועגמת נפש רק לגבי הנפילה מהבמה.
לגבי כל השאר, הייתי ממליצה בחום רב להתייעץ עם עו"ד תותח בתחום כי אני בטוחה שהם מגובים בסוללת עורכי דין שידעו להוציא אותך חייבת להם על הפרת סודיות.

אלyדדד

New member
זו הבעיה עם המושג הפקה

הייתי מציע לך שלא תקחי אותם באופן אישי אלא פשוט תדעי שהם עושים ככה תמיד
&nbsp
אם הם רוצים לקדם מישהו הם יעשו הכל הכל כדי לקדם אותו
&nbsp
אם מישהו לא מצא חן בעיניהם הם הם יעשו הכל כדי להפיל אותו
&nbsp
ואם יש מישהי כמוך שהם לא בונים עליה בשביל התכנית אבל היא מוסיפה צבע אז הם יעשו הכל להביא אותך אבל בדרך שלהם
&nbsp
את תמשיכי במה שאת עושה ואל תתני לאף אחד להרפות אותך
&nbsp
בנוגע לנפילה בהחלט יש מקום לתביעה, בשביל זה יש ביטוח

גםצופה

Member
מנהל
גם אני כמו דרלי

חושבת שטוב שפרסמת את זה פה - ושווה שתפרסמי את זה גם בפייסבוק.ץץץץ
אני אישית באמת לא הבנתי מה יש לך לחפש בתוכנית הזאת - שבפירוש לא מתאימה לאנשים כמוך... את כבר בתעשייה - ואודישן כזה, עם העריכה הבעייתית (כמו שציינת הזכירו רק שאת כוכבת ביוטיוב ולא את כל מה שעשית בתעשייה....) לא עשה לך טוב.
&nbsp

wild orchid

New member
אחרי 15 שנה בעולם הבידור, את אמורה לדעת בדיוק איך הדברים

האלה עובדים. מי שהולך לתוכניות האלה, מקבל על עצמו את כל התוצאות האפשריות. בפעם הבאה אפשר פשוט לסרב בנימוס.

גםצופה

Member
מנהל
לא בטוחה

אבל אני מניחה שיש הבדל בין אודישנים בתעשיה המזרחית/הודית להשפלות שיש בסדרה 'כוכב נולד'/'הכוכב הבא'...

wild orchid

New member
תראי, אני הבן אדם הכי לא מחובר לריאליטי. אין לי טלוויזיה

בבית כבר הרבה שנים מבחירה ואני צפיתי אולי בפרק אחד מכל תוכנית כזו וגם זה בליט ברירה. ואפילו אני יודעת על ההשפלות והביזוי על הביום ועל העריכות המגמתיות. אני מתקשה להאמין שבן אדם שנמצא 15 שנה בתעשייה הזו (ואני מהמרת שהיא גם צפתה בכמה תוכניות\עונות) ולא יודע מה הולך שם.

גםצופה

Member
מנהל
יכול להיות שהיא לא צפתה באודישנים...

וכמו שטענתי - מאד יכול להיות שבתעשייה שם - (המזרחית והבוליוודית...) האודישנים פחות מלחיצים ופוגעניים מהאודשינים שבמערב...
&nbsp

אני לגמרי מבינה את הכאב שלך

אבל זאת תוכנית בידור. אודישנים נחתכים בכל הפלטפורמות של תחרויות שירה. אם היית עוברת המצב היה אחר, ואני מניחה שהיית מרוצה, אך כיוון שלא עברת, את כועסת ובצדק!
תנסי להוציא מהם כסף עבור הפציעה.
מקווה שזה לא ישאיר לך טעם מר ותמשיכי להופיע ולהנות.
הרבה הצלחה בהמשך

אכן סיפור עצוב

אני אמנם לא צופה בתוכנית, אבל מה שאת מספרת לצערי מתאר את כל תעשיית הבידור ככלל והריאליטי בפרט.
כל מה שמעניין אותם זה רייטינג וכסף, ולא איכפת להם על מי הם דורכים כדי להשיג את זה.
שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה בהמשך

lj101

New member
רחלי היקרה, את לא שחקנית ולא זמרת!!!, סורי....

ורחוקה מלהיות כוכבת טלויזיה.
אל תעלבי, עשית בושות!!! ולא רק לעצמך
הבאת זמרת שמתאימה אולי לדור תש"ח בהודו במאה הקודמת ולא מתאימה, לכן הפכת להיות בדיחה, כי את לא זמרת, באת לקדם את העסק שלכם (סבבה אין שום בעיה עם זה), יש מספיק זמרים הודים טובים בישראל כמו רונן מקרית גת, ליאורה ועוד רבים וטובים שיודעים לשיר וגם לבחור שיר יפה.

NONSHLUCK

New member
אלה הם דרכיו הפתלתלות של מכונת הרייטינג

זה חדש לך? עריכה, רייטינג, פרסום, כסף?
מזמן ערוץ 2 נהיה בית הזונ%ת של הטלויזיה הישראלית, עם כל תכניות הריאליטי, וכל הכוכב נולד, והכוכב חדש, והכוכב הבא, והכוכב הקודם וכל הזיופים האלה, והפלסטיקה, ההתבזות הפומבית, העריכות והבימוי של כל דבר טוב ואנושי שהופכים אותו למשהו אחר מבלי לחשוב פעמיים. הכל הם עושים בשביל רייטינג וכסף... אין כאן אנושיות... ואם יש צורך לדרוס אישיות ולעשות רצח אופי, יעשו את זה מבלי לחשוב פעמיים... הכל לפי דעתו של העורך...
מאחל לך שתצליחי לתבוע אותם ואם היה אפשר שהם ישארו בלי אגורה שחוקה...
תכניות גועל נפש יש בערוץ 2... הרדידות של הרדידות, בדיחה לאינטליגנציה... אבל נראה שזה כבר נהיה נורמה פה- בורות וטמטום והאח הגדול- זה הערך הכי חשוב בחברה : "האח הגדול"!... זה הנורמה פה- ועובדתית מרבית הציבור אוהב את זה... כי הציבור מטומטם, בלי טיפת אינטליגנציה... מה שנשאר לראות זה תכניות תחקירים, עובדה, דיסקברי, נשיונל ג'או, וזהו, כל השאר משעמם ומביך באותה מידה...
מצטער בשבילך שהשתתפת בפח זבל הזה...

מודה שזה צרם לי גם...אגב...הם בתוכנית THE VOICE

עשו את אותו הדבר לזמרת סיוון ולוד מישהי שאני מכירה אישית..
שתיהן עובדות כזמרות בארץ ובחוץ ובחול.
הביאו אותן רק כדי להשפיל אותן ולהעלות את הרייטינג...
&nbsp
היה איזה שחקן תאטרון שתבע אותן בשנה שעברה אם אני לא טועה...חיליק או משהו כזה..
&nbsp
בפרק האחרון של הכוכב הבא הייתה מישהי ששרה פשוט מזעזע והשופטים עפו עליה....
שום דבר שם לא אמין או אמיתי...

GM1988

Well-known member
רוזי, את ראית את האודישן של חיליק שהזכרת?

האיש הזה בא בגישה מתנשאת אל השופטים וציפה שהם יאהבו אותו.
אגב, גם הוא עף על עצמו מסיבה לא ברורה. אין לו קול טוב ולא שמתי לב לאיזו נוכחות בימתית יוצאת דופן או כישרון ריקוד (הוא מגדיר עצמו כ"רקדן").

אני יכול להבין למה אנשים כאלה באים בתלונות להפקה של התכניות שהם בעצמם בוחרים ללכת אליהן. הם בטוחים שהם כלכך טובים ו"מיוחדים" כפי שרחלי היקרה העידה על עצמה, שברגע שמישהו אומר להם את האמת או לפחות את דעתו, הם נעלבים עד עמקי נשמתם ומיד מקבלים את זה בתור השפלה וחוסר הערכה.

לא ברור לי למה עם כל ההצלחה והניסיון האנשים האלה עדיין מחפשים להשתתף בתכניות ריאליטי

למעלה