מסתבר שאורי צודקת.. .ס-י-כ-ו-ם ש-ב-ו-ע-י

ה אiר

New member
מסתבר שאורי צודקת.. .ס-י-כ-ו-ם ש-ב-ו-ע-י

קדימה בכל הכוח!!! השבוע שעבר: - שיר השבוע (של עלמה זהר): - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): - מאכל השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - שיר שפתחתם איתו את השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע):

lifie

New member
הרי ברור שרק אני יענה...

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של עלמה זהר): אחרי הנפילה - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): היהודים-לעולם מצידי - אלבום השבוע: עלמה זהר-דברי... היהודים-הכל - האדם שעשה לכם את השבוע: אחיינית שלי - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): "זה לא מטוס זו לא ציפור זו עינב בובליל"-ארז טל אחרי ששיגרו את עינב בובליל בבאנג'י - מאכל השבוע: פיצה (שאנחנו הכנו) - דבר שהשגתם השבוע: ת.ז עם השם החדש... - משהו שעשה לכם את השבוע: שיניתי את השם באופן רישמי היפ היפ הוריי - משהו שהרס את השבוע: רבתי עם אימא שלי - מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: דע מי אתה מי אתה מי אתה ... דע מאיפה באת ולאן אתה הולך השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: הופעהההההההההה - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שבוע טוב! - שיר שפתחתם איתו את השבוע: לעולם מצידי-היהודים - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: לולה - תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע): עדיף שלא!

ה אiר

New member
../images/Emo13.gif אחרי הנפילה מככב.

הרגת אותי עם הציטוט, וואי לא ראיתי את הפרק... אני רואה עכשיו

ג ב ש ו ש

New member
עונה../images/Emo27.gif../images/Emo88.gif

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של עלמה זהר):גלות בבל השניה
- שיר השבוע (לא של עלמה זהר):יש המון...בעיקר השיר Full moon night של נינט
- אלבום השבוע:של עלמה
- האדם שעשה לכם את השבוע:אממ...מכל מיני
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם):לא זוכר אחד כזה
- מאכל השבוע:קוסקוס
- דבר שהשגתם השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע:החג
וחוה"מ שבפתח... - משהו שהרס את השבוע:
- מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:אל תתייאשו אף פעם
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:לחזור כל יום הביתה בסביבות 13:00 בצהריים מהצבא במקום ב-17:00
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:הרבה פאןןן
- שיר שפתחתם איתו את השבוע:עם האלבום של עברי
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:כבר ראיתי את אותו אדם אז זה כבר לא רלוונטי
- תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע): אין...

ג ב ש ו ש

New member
כן,כבר המון זמן שהיא שרה../images/Emo88.gif

שירים באנגלית אם זה בהופעות קאברים שונים או עכשיו שהיא פירסמה 2 שירים חדשים שהיא כתבה והלחינה
מדהימה

ה אiר

New member
אם יש קישורים ליוטיוב, אני אשמח

לשמוע. במיוחד חומרים משלה.

ג ב ש ו ש

New member
אממ ביוטוב אין את החומרים שלה../images/Emo88.gif

אבל יש שם שיר שג'ף באקלי וגרי לוקאס [הגיטרסיט שלו] כתבו ואף פעם לא ביצעו וגארי הביא את השיר לנינט שביצעה אותו במופע לכבוד ג'ף בפריז ובכמה הופעות פה בארץ

ה אiר

New member
כשאני אמות, ארצה למות מצחוק.

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של עלמה זהר): אחרי הנפילה - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): תגידי \ גלי עטרי - אלבום השבוע: בין האש ובין המים \ גלי עטרי - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): "תגידי שהיית ילדה שמקופלת בתוך יד גדולה של מישהו שחשב שהוא חזק..." [גלי עטרי] - מאכל השבוע: סושי - דבר שהשגתם השבוע: דיסק חדש וטוב. - משהו שעשה לכם את השבוע: שומדבר מיוחד. - משהו שהרס את השבוע: עבודה ומשפחה. - מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: צריך לעמוד על שלך. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: יום חמישי, פסטיבל התמר!!!!!!!!!!!!!!!! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיצאו לי תמונות טובות
- שיר שפתחתם איתו את השבוע: שבתות וחגים \ יהודית רביץ - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: עלמה
ועוד. - תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע):

למעלה