מסתבר שכבר בשנת 2018 ח"כ הכנסת לשעבר מיכאל בן ארי חזה את האסון מעזה ובתגובה לכך הוא הפך להיות מנודה

שחר 676

Well-known member
מנהל
כבר בשנת 2018 הוא אשכרה חזה במדויק עד שעתיד להתרחש בשבת השחורה ובתגובה הוא הואשם בגזענות ולמיטב זכרוני גם נפסל מלכהן בכנסת בשל הסתה לגזענות.

ומה על ראשי הקונספציה השמאלנים שלנו ? מה על אלו שעיצבו את ההתנהלות הנאיבית המטורללת הזאת ?

ראשי מערכת הבטחון בעשרים השנים האחרונות כולל כל הרמטכלים והקבינט הרופס שלהם שתמיד היה מועדון חברים שמאלני סגור בשל רצונם להציג חזות אחידה ללא שום דעה שתסתור את דעתם , מונופול מחשבתי.

כל הגנרלים המהוללים הללו טעו ומיכאל בן ארי מעוצמה יהודית צדק וזה רק מראה לכם מה שווים כל נושאי הדרגות המהוללים הללו שעיצבו לנו את הקונספציה שהורידה על ברכיהם גם ראשי ממשלה כמו נתניהו ואריאל שרון.

גנרלים ששכחו מהו "ערך הנצחון" , גנרלים יפי נפש ואקסטרה מוסריים שטעו לחלוטין בכוונות האויב העומד מולם , גנרלים שערבבו בין תפיסת עולם פוליטית שמאלנית לתפיסת עולם מקצועית צבאית.

כל מי שמעז לדרוש את התפטרות נתניהו לפני התפטרות גנץ , אייזנקוט , הרמטכ"ל הנוכחי ושאר חברי הקבינט הוא צבוע שאין כדוגמתו ומוכיח שהוא חלק מעדר שטחי ורדוד הקרוי מחנה "רק לא ביבי".

אבל אני לא מתפלא - אכיפה סלקטיבית פירושה גם מוסר כפול , דו פרצופיות , חוסר יושר והגינות וכל מה שלדעתי מתאר את השמאלן המצוי.

נערך לאחרונה ב:

אבי בן 1231

Well-known member
כבר בשנת 2018 הוא אשכרה חזה במדויק עד שעתיד להתרחש בשבת השחורה ובתגובה הוא הואשם בגזענות ולמיטב זכרוני גם נפסל מלכהן בכנסת בשל הסתה לגזענות.

ומה על ראשי הקונספציה השמאלנים שלנו ? מה על אלו שעיצבו את ההתנהלות הנאיבית המטורללת הזאת ?

ראשי מערכת הבטחון בעשרים השנים האחרונות כולל כל הרמטכלים והקבינט הרופס שלהם שתמיד היה מועדון חברים שמאלני סגור בשל רצונם להציג חזות אחידה ללא שום דעה שתסתור את דעתם , מונופול מחשבתי.

כל הגנרלים המהוללים הללו טעו ומיכאל בן ארי מעוצמה יהודית צדק וזה רק מראה לכם מה שווים כל נושאי הדרגות המהוללים הללו שעיצבו לנו את הקונספציה שהורידה על ברכיהם גם ראשי ממשלה כמו נתניהו ואריאל שרון.

גנרלים ששכחו מהו "ערך הנצחון" , גנרלים יפי נפש ואקסטרה מוסריים שטעו לחלוטין בכוונות האויב העומד מולם , גנרלים שערבבו בין תפיסת עולם פוליטית שמאלנית לתפיסת עולם מקצועית צבאית.

כל מי שמעז לדרוש את התפטרות נתניהו לפני התפטרות גנץ , אייזנקוט , הרמטכ"ל הנוכחי ושאר חברי הקבינט הוא צבוע שאין כדוגמתו ומוכיח שהוא חלק מעדר שטחי ורדוד הקרוי מחנה "רק לא ביבי".

אבל אני לא מתפלא - אכיפה סלקטיבית פירושו גם מוסר כפול , דו פרצופיות , חוסר יושר והגינות וכל מה שלדעתי מתאר את השמאלן המצוי.
איני נוהג לתקן טעויות |!||!||!||!||!| אך .................. מה הכוונה ב ............. "הוא אשכרה חזה במדויק עד שעתיד להתרחש בשבת השחורה"|?||?||?|

שחר 676

Well-known member
מנהל
איני נוהג לתקן טעויות |!||!||!||!||!| אך .................. מה הכוונה ב ............. "הוא אשכרה חזה במדויק עד שעתיד להתרחש בשבת השחורה"|?||?||?|
אבי.

מדובר בטעות הקשה הנובעת מלוח קלידים צפוף בסלולארי.

זו אינה עילגות תחבירית הנובעת מחוסר השכלה.

nothing but the truth

Well-known member
זו בעיה שלך ולא של|!||!||!|
אתה חייב להיות מרוכז|!||!||!|למרות שהריכוז שלך מופנה להשמצות
|!||!||!||!|

אם אתה בעניין של עברית תקנית, הרי שיש לומר "אף על פי ש.." ולא "למרות ש..".
"למרות" במשפט פשוט (הגעתי לפארק למרות הגשם).
"למרות זאת" במשפט מחובר (היום ירד גשם, ולמרות זאת הגעתי לפארק)
"אף על פי ש" (ולא "למרות ש") במשפט מורכב (הגעתי היום לפארק, אף על פי שירד גשם).

אבי בן 1231

Well-known member
איני בטוח שזו טעות כתבתי משפט בצורה זו ולא סומנה לי טעות!

אבי בן 1231

Well-known member
קיבלתי מחברה קרא ותבין.

nothing but the truth

Well-known member

ההתייחסות שם היא ל"בגלל ש" . (האקדמיה ללשון העברית – שאינה מרבה להעסיק את עצמה בקביעת חוקי תחביר - מעולם לא ‏התייחסה לשאלת נכונות השימוש ב"בגלל ש-" וודאי שלא פסלה אותה). האזכור של "למרות ש" הוא אגבי , משום שאנשים נוטים לתקן הן את הצירוף בגלל ש והן את הצירוף למרות ש.

אבל אם יש לך קישור מאתר האקדמיה העוסק ב"למרות ש" אשמח ללמוד ולהשכיל.

אבי בן 1231

Well-known member
ההתייחסות שם היא ל"בגלל ש" . (האקדמיה ללשון העברית – שאינה מרבה להעסיק את עצמה בקביעת חוקי תחביר - מעולם לא ‏התייחסה לשאלת נכונות השימוש ב"בגלל ש-" וודאי שלא פסלה אותה). האזכור של "למרות ש" הוא אגבי , משום שאנשים נוטים לתקן הן את הצירוף בגלל ש והן את הצירוף למרות ש.

אבל אם יש לך קישור מאתר האקדמיה העוסק ב"למרות ש" אשמח ללמוד ולהשכיל.
אומר את האמת, אין לי סבלנות להתעסק בזה, אל תכעס!

אבי בן 1231

Well-known member
לא כועס, וייתכן שאתה צודק והייתי שמח ללמוד.
אישית, לא ניראה לי שיש טעות.
בדרך כלל אני מדבר עברית מאוד תקנית ואיני משתמש בשינויים החדשים שהוכנסו לעברית כמו למשל מרגיש לי ועוד.
גם בספרדית אני משתדל לדבר באופן תיקני.

nothing but the truth

Well-known member
אומר את האמת, אין לי סבלנות להתעסק בזה, אל תכעס!

תראה איך השקעתי בך

נראה שמדובר יותר ב"נורמה מושרשת" ולא שגיאה (ביחס לשני הצירופים). עם זאת, זה נראה שמשום מה יש יותר התנגדות לצירוף "למרות ש".

בזכותך למדתי משהו

זה המקור מתוך האקדמיה ללשון

פולגאר

Well-known member

אבל אני לא מתפלא - אכיפה סלקטיבית פירושו גם מוסר כפול , דו פרצופיות , חוסר יושר והגינות וכל מה שלדעתי מתאר את השמאלן המצוי.
מי לדעתך יחליף את נתניהו הן בליכוד והן בראשות הממשלה?
נראה לי שברקת יחליף אותו בראשות הליכוד וגנץ למרות חלקו הגדול במה שקורה בעוטף, יצליח להחליק ולהתמנות לראשות הממשלה.
אני כמובן לא רוצה אותו, אבל נראה לי שהבוחר יבחר בו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מי לדעתך יחליף את נתניהו הן בליכוד והן בראשות הממשלה?
נראה לי שברקת יחליף אותו בראשות הליכוד וגנץ למרות חלקו הגדול במה שקורה בעוטף, יצליח להחליק ולהתמנות לראשות הממשלה.
אני כמובן לא רוצה אותו, אבל נראה לי שהבוחר יבחר בו.
אם נתניהו יאלץ להתפטר גנץ יאלץ להתפטר לפניו שכן חלקו בפאשלה גדול לאין שיעור מזה של נתניהו אבל בעידן "האכיפה הסלקטיבית" ומעצבי דעת הקהל השמאלנים אי אפשר לדעת מאומה. בהחלט יתכן שגנץ השמאלן יהיה ראש ממשלה בעתיד.

אני כאמור לא אצביע לליכוד אף פעם יותר - קולי תמיד ילך למפלגה הכי קיצונית ימנית במפה הפוליטית וזאת מפני שהמציאות מוכיחה שתפיסת עולמה הבטחונית נכונה ומוצדקת.

למעלה