מס על משקפי שמש...

mikee8

New member
מס על משקפי שמש...

מה אחוז המס כולל מע"מ וכו על משקפי שמש של 250$???

nautilu

New member
אין מסים על משקפיים

אין מסים על משקפיים בכלל ועל משקפי שמש בכלל (כי לא ניתן להבדיל בינהם) מה שמשאיר רק את המע"מ, כיוון שהעלות היא מעל 50$ תצטרך לשלם את ה- 15.5% חוץ מזה אם היית נכנס לפורום של isra-bay.com היית מוצא את התשובה לשאלה שלך יותר מהר. רוב הדיונים כאן קשורים למכירה ולא לקניה

nautilu

New member
חזר...

עדיין לא עם המהירות שהייתה לו קודם, אבל האתר עובד. אני מניח שכמה ראשים יערפו.

nautilu

New member
ועוד משהו

בתשובה הקודמת הזכרתי סכום של 50$, משום שמתחת לסכום זה עבור מחיר החבילה (עלות הפריט + עלות המשלוח) לא משלמים מס כלל, ללא קשר לתוכן החבילה. ולכן אם אתה קונה יותר מפריט אחד, רוב הסיכויים שעדיף לך לפצל את הקניה. ככה אמנם המשלוח יהיה טיפה יותר יקר אבל זה עדיף מלשלם מסים. עוד דבר שחשוב לדעת - רוב המוכרים המנוסים, ברגע ששולחים אל מעבר לגבולות ארצם, מדווחים על עלות מוצר קטנה בהרבה מהאמיתית, לפעמים אפילו עלות מגוחכת, וזאת בשביל להקל עליך, הקונה.

eitanking

New member
המכס מאחד לפעמים

לפעמים המכס מאחד חבילות כלומר אם הוא רואה שזה מאותו מוכר ואותו יום שליחה וכדומה אז הוא מאחד את החבילות זה כבר קרה לי בעבר

mikee8

New member
רוב תודות לכולם

תודה רבה!!! בדרך לעיניים בריאות...

The Experience

New member
דווקא לי זה אף פעם לא קרה..שאיחדו

הייתי מזמין 5-10 חבילות בהזמנות שונות והן מגיעות ביחד ואף פעם לא חוברו ולא נלקח מכס - אני חושב שזה לא חוקי לחבר ככה חבילות. השבוע למשל הזמנתי 10 דיסקים מאותה החנות בחו"ל שנשלחו בEMS וכידוע לכם יש עמלה של 35 שקל על כל חבילה שמגיעה..אבל פה מצאתי פתרון איך לא לשלם ברגע שבמכס רואים שיש הרבה חבילות לבן אדם אחד הם שולחים את זה לבדיקה במכס ואז זה מגיע לדואר הראשי בת"א ומשם אתה בא לקחת את החבילות.אבל מה? אתה לא משלם שקל וכך חסכתי 350 שקל בלי שום מכס ובלי כלום

למעלה