מעבר בין בתי החולים

Alextaze2

New member
מעבר בין בתי החולים

היי , אני רק התחלתי את לימודי הסיעוד שלי , התכנון שלי הוא לעבוד בבית חולים מאיר בעתיד(לא שיש לי בררה) .
אבל החלום שלי תמיד היה לגור בגליל העליון .

מה אם אחרי כמה שנים במאיר אני אבקש העברה לאחד מן הבתי חולים הממשלתיים בצפון כמו בנהריה או צפת נגיד ? מה הסיכוי שיהיה שם תקן פנוי?

להמשיך לחלום או לעבור ישר לחלום אסמפיה?

firsttimer2

New member
יש לך המון ברירה

לא הבנתי את ה"לא שיש לי ברירה", יש הרבה מקומות עבודה בסיעוד ולא חייבים לעבוד דווקא במאיר. יש מספיק בתי חולים, בתי אבות, קהילה ומסגרות שונות.
לגבי העברה בעתיד, מאחר ומאיר הוא בי"ח של הכללית ובתי החולים בנהריה/צפת לא של הכללית זה לא ייחשב העברה, זה פשוט להתקבל למקום עבודה חדש. בצפון תמיד יש בעיית תקנים אבל בסופו של דבר תמיד קולטים שם צוות חדש במקום הפורשים למיניהם אז זה לא כזה חלום שלא יכול להתממש.
שיהיה בהצלחה בלימודים :)

Alextaze2

New member
תודה על התשובה

הבית ספר נמצא פשוט בתוך בית חולים מאיר ,יותר פשוט
יש הרבה אפשרויות תעסוקה אבל רק בבתי החולים יש אופק למשכורות נורמליות לפי מה שאני רואה .
&nbsp
אכן כן ,יש תמיד צוותים פורשים ומתפנים תקנים.
השאלה היא , אם יש איזשהו דרך פרקטית לדעת את זה. רשימת המתנה או משהו כזה ?
להגיע כל שבוע לבית חולים ולשאול אם הם מחפשים אחים , לא נראה לי כזה פרקטי ?

&nbsp

firsttimer2

New member
את אותה המשכורת תרוויחי בבי"ח רגיל, פסיכיאטרי, שיקומי וכו

וזה שאת לומדת במאיר ממש לא אומר שאת חייבת לעבוד שם ואין ברירה, רק אומר שיהיה לך יותר פשוט להתחיל שם.
לגבי בתי החולים בצפון, הדרך הכי קלה לקבל על זה תשובה זה ליצור איתם קשר בבוא הזמן ולבקש ראיון עם מנהלת הסיעוד שלהם.
טיפ קטן: ככל שתגיעי לשם עם יותר ידע והתמקצעות (למשל עם על בסיסי שיש להם בו צורך) כך יהיה לך יתרון על פני מועמדים אחרים. בהצלחה

למעלה