מעבר כיתה

יעל2004

New member
מעבר כיתה

היי
אני עולה לכיתה ח' הייתי רק שנה אחת בחטיבה (מתוך 3) ורק שנה אחת עם הכיתה אבל אני רוצה לעבור כיתה וכל הזמן מהססת ולא מצליחה להחליט אם אני באמת רוצה כי לא טוב לי בכיתה העכשווית ואני מרגישה לא שייכת ושאין לי חברים שם ולפעמים אני מגיעה למצבים שאני שמה לב שאפילו מתחמקים ומתרחקים ממני, וכן יש כיתה אחרת שיש לי שם ידידות קרובות שלי שכאילו ביסודי לא היינו חברות ממש טובות אבל כשהגענו לחטיבה יחסית התחברנו יותר, למרות שאני יודעת שאכפת להן ושאנחנו חברות אני עדיין ממש חוששת שאם אני כן אעבור אני גם שם לא אצליח להשתלב ושאולי זה יהיה אפילו יותר גרוע. ואני יודעת שאני לא יכולה לעבור עכשיו ואז לכיתה ט' שוב לחזור לכיתה שהייתי בה בכיתה ז'. וחוץ מזה הרגשתי אני מתרחקת מהחברה שבאמת היא החברה הכי הכי טובה שלי ודיברתי איתה על זה היא אמרה שהיא פשוט מהאנשים האלה שלא יכולים להיות עם אותו בן אדם מלא זמן ושכל הזמן מנסים להיות גם עם אנשים אחרים אבל שלא נפסיק להיות חברות הכי טובות אף פעם.
ואני כבר לא יודעת מה לעשות ומה להחליט...

מעבר כיתה

שלום לך,
אני שומעת בדברייך את ההתלבטות האם להישאר בכיתתך או לנסות לעבור כיתה. כשעוברים כיתה באמת לוקחים את הסיכון שאולי בכיתה החדשה יהיה עוד פחות טוב, אבל ישנו גם הסיכוי שיהיה טוב יותר.
מה חשוב לדעתי זה שיהיה לך נעים בכיתה. חברויות אפשר לייצר גם עם בנות מכיתות אחרות וגם אחרי שעות בית הספר.
האם בכיתה שלך יש מישהי שאולי תוכל בעתיד להיות חברה שלך? יש מישהי שהיית רותה להיות איתה בקשר קרוב יותר?
אני מציעה להתייעץ בעניין הזה גם עם היועצת בבית הספר שלך ואולי גם עם המחנכת (אם את מרגישה איתה בנוח).
עדכני אותנו?
בהצלחה
רותם

למעלה