מעדכנת אתכם

דנה168

New member
מעדכנת אתכם

הוא שוחרר מבית החולים ומצבו החמיר בימים האחרונים הוא שוכב במיטה בוהה מבקש שקט ושלא נפריע לו מסרב לקחת תרופות בטענה שהן גורמות לו להרגיש רע המצב בבית גרוע מתחים ומריבות סביבו מה שעוד יותר מרע את מצבו . האופטימיות הלכה לה .כואב הלב לראות אותו כך נראה לי שבנוסף למחלה הוא גם נכנס לדיכאון ולא ממש יודעים איך לעזור לו שלשום הסעתי אותו לחבר וכעבור מספר דקות הוא התקשר אלי וביקש שאחזור לאסוף אותו החבר ביקש ממנו לעזוב כי 'אחותו הקטנה נורא פוחדת ממנו '

זריחה 2

New member
דנה ערב טוב

המתחים והמריבות בבית סביבו אכן אינם משפרים את מצבם. מהנסיון שלי.... פעם מאד הטריד אותי כשהיא שכבה שעות במיטה,בוהה,עם השקט שלה והבועה שלה..הייתי מנסה לשכנע אותה לקום,לצאת לעשות משהו שיעודד אותה שיגרום לה להרגיש בטוב.. היום אני מניחה לה,מכבדת את רצונה...להיות לבד,להיות עם עצמה. היו מקרים שלאחר כמה פעמים היא אט אט היתה "מתאוששת",חוזרת לעצמה,לכן אני משתדלת לא להפריע לה..(גם היא מסרבת לקבל תרופות). זה מה שקורה אצלינו,אינני יודעת אם הדרך הזאת תועיל גם לכם,אבל אני חושבת שכדאי לנסות להרפות ממנו,פחות מתחים,פחות מריבות סביבו ולא שזה ירפא אותו מהמחלה אבל יתכן וזה יקל מעט עליו ועליכם. ליבי איתך.

דנה168

New member
חוששים מזה שהוא לא

לוקח את התרופות באופן סדיר יודעים שבלי התרופות לא ישתפר מצבו .רופאה הדגישה בפנינו את חשיבות העיניין וכן שהתרופות יילקחו לאחר האוכל אז הוא מסרב להתעורר כדי לאכול ואז הוא גם לא לוקח את התרופות הייתה מריבה קולנית מאוד אתמול וזה גלש מצידינו להעלבות ושום דבר לא עזר

זריחה 2

New member
זה נכון,בלי התרופות

לא ישתפר מצבו,גם אני בהתחלה ניסיתי את כל הדרכים לגרום לה להבין זאת,זה לא עזר...מריבות קולניות,פגיעות וההעלבות רק יחמירו יותר את המצב,נסו לשכנע אותו בדרכים סובלניות וזאת למרות הרצון לפעמים לטלטל אותו ולצרוח עליו כדי שיבין אני כל כך מבינה זאת)... הוא ימשיך לשחות נגד הזרם..לנסות רק בטוב.

למעלה