מעדכנת - מזהירה מראש שזה ארוך

zara29

New member
מעדכנת - מזהירה מראש שזה ארוך

הי לכולן חוזרת לעדכן מה קרה איתי (לפני כמה ימים ביקשתי עזרה והמלצות). היום עברתי את הגרידה ופשוט נדהמתי מהמהירות שבה התהליך עבר. כששכבתי על שולחן הניתוחים פשוט רעדתי מפחד, הייתי ממש בפניקה, וכששמו לי את המסיכה לקחתי נשימה עמוקה, הרגשתי ריח מוזר - ופתאום התעוררתי בחדר התאוששות. אני עדיין המומה מההרגשה ההיא. גם הצוות היה ממש בסדר (אסותא ראש"צ) ובמיוחד הרופא המנתח. לפני שנרדמתי הרופא עשה לי אולטרהסאונד ואמר שהוא רואה שק הריון שלא התפתח (בבדיקות קודמות לא ראו אצלי שק הריון) כשהתעוררתי התחלתי לבכות, כי פתאום נזכרתי שהרופא אמר שהוא רואה שק הריון, וזו הפעם היחידה מאז שנאמרלי שההריון לא תקין שנודע לי שהיה לי שק הריון, היה משהו, משהו שאפשר להתאבל עליו, משהו שיכול היה להתפתח...כי עד עכשיו זה היה רק מצבור של הורמונים וכמה ממצאים לא מזוהים. פתאום הרגשתי את האובדן, וכל הדמעות שלא יצאו קודם יצאו ברגע ההוא. ואחת האחיות ניגשה אליי וניגבה לי את הדמעות, ואמרה לי "די, די, זה נגמר, עכשיו הכל בסדר". אבל כשהרופא בא לדבר איתי הוא אמר שהתברר שמה שהוא חשב לשק הריון היה רק קריש דם. אחרי כ10 דקות התאוששתי לחלוטין, אין בחילות, אין כאבי בטן, דימום קלוש. אבל אולי זה בגלל שלא היה הרבה מה להוציא.... הבעיה היא שהסיפור אולי עדיין לא נגמר..... הרופא עידכן אותי שהוא ניקה את הרחם אבל לא היה שם שק הריון, ובגלל שרמות הבטא היו גבוהות, חייבים לשלול הריון חוץ רחמי ולכן אני צריכה לעשות שוב בדיקת בטא. אוף, כל כך רציתי שזה יהיה הסוף לסיפור.....הרופאה שלי עשתה לילפני שבוע אולטרהסאונד והיא לא ראתה הריון חוץ רחמי, אבל היא בדקה אותי במרפאה שלה והמכשיר שלה כנראה לא משוכלל מספיק, אולי בגלל זה הרופא רוצה שאעשה שוב בדיקה. וזה הזמן לשאלה נוספת: אם מסתבר שיש לי הריון חוץ רחמי, מה עושים אז? תודה למי שהגיעה עד כאן

מקוםבלב

New member
היי זארה יקרה,

אני זוכרת את הבכי והדמעות שירדו לי שהתעוררתי מהניתוח. כאילו נפתח סכר של דמעות שאי אפשר לעצור. כאב עמוק וחזק. אני מאוד מקווה שהבטא תרד ויתברר שזה לא הריון מחוץ לרחם. כאשר יש הריון מחוץ לרחם צריך לראות אפ הוא התיישב ולפי זה מחליטים מה לעשות. כדאי באמת ללכת למקום עם מכשיר טוב ואופא טוב שמבצע את הבדיקה. תרגישי טוב ותמשיכי לעדכן אותנו מה איתך.

emilyunger

New member
קבלי חיבוק../images/Emo24.gif

אני לא כל כך מבינה לגבי הריון חוץ רחמי..

למעלה