מעודדים לקנות

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
בנוגע לטלויזיה:
הילדים קנו לנו אחת חכמה לסלון כדי להחליף את ה- 26 אינץ' הישנה שהיתה לנו. קנו זולה (האייר). זמן מה אחרי כן החלטנו להחליף את הישנה בחדר השינה. החלטנו לקנות מותג שבעבר הוכיח את עצמו, קנינו טושיבה. בערב ראש השנה מתה הטושיבה. ההאייר הותיקה יותר ממשיכה לתפקד (טפו טפו טפו). טכנאי התגלגל מצחוק ואמר שאפילו לא מנסים לתקן כאלה (הערה: הווליום עבד, המסך לא, בדיקה מהירה- זה לא היה איזה פיוז או חוט שניתק). הפעם לא הלכנו על מותג. קנינו טלויזיה מהזולות. כרגע לא יודעת אם להמליץ, נראה כמה זמן היא תחזיק. אבל טושיבה בגודל שקנינו היתה עולה כפול, שלא לדבר על סוני.
כבר ראינו שאם קונים את אחד המוצרים הזולים (שופרסל מקדמת את פילוט, למשל. בעולם הקולנוע גם יש אחרים) משלמים שליש או חצי מאשר עבור המותגים המוכרים, כשהמותג שנושא את תהילת העבר לא תמיד עמיד יותר.
אין לי לב לקנות טלוויזיה שהיא לא סמסונג או LG.
השכן שלי קנה פיוניר 65 אינצ', הוא התפתה בגלל המחיר הנמוך.
אבל הצבעים שלה כל כך גרועים
שהם מזכירים לי את סט האיפור של סבתא שלי. :-D

משתפרת1

Well-known member
אין לי לב לקנות טלוויזיה שהיא לא סמסונג או LG.
השכן שלי קנה פיוניר 65 אינצ', הוא התפתה בגלל המחיר הנמוך.
אבל הצבעים שלה כל כך גרועים
שהם מזכירים לי את סט האיפור של סבתא שלי. :-D
חשוב לראות את המכשיר פועל בחנות, בהשוואה לאחרים.

נערך לאחרונה ב:

שמלת תחרה1

Well-known member
כבר שבועיים שאני מוצף בהודעות בלאק פריידיי.
לפני חודש חשבתי לרכוש טלויזיה גדולה וחדשה לסלון
אז כך שאני מכיר את המחירים של כל הדגמים
חשבתי לתומי שכדאי לחכות לבלאק איז בלאק ואולי להשיג אחת במחיר מציאה.
אז ההודעה המרעישה שלהם במיילים שהם מפציצים
היום - זה -בלאק - פריידי -כנס- ותתחיל לחגוג.
נכנסתי והמחירים נותרו בעינם.
מה שכן, המחיר שלפני הסערה..
זה שרשום בצד עם פס אלכסוני מרוח עליו, הוא עלה באופן מוזר. :-D
ובכלל, המבצעים הם על הקונים ולא להפך. |יעני|
את מי ניסו לרמות חחחח. טוב שאתה עירני

משתפרת1

Well-known member
היום נקבל הנחות
לא יגנבו 50 גר'
יש כפל מבצעים
האם תצאו לקנות, או תקנו מה שאתם צריכם,
תודה מבצעים לא בשבילי?
היום בלאק פריידי. יצאנו לקניות.
-
-
-
-
-
-
-
-
קנינו שתי חלות ועיתון. בדיוק כמו ביום שישי לבן או כתום או ירוק. לא היו הנחות (לא שהייתי קונה שני עיתונים או 4 חלות).

Harrington

Well-known member
מנהל
ואם זה ישראל היום ? :unsure:
אז זה בחינם ואין בעיה של בזבוז כסף. אמנם יש עיתונים שלא נכנסים אלי הביתה גם כשזה בחינם, אבל ישראל היום לא אחד מהם (לא בגלל נטייתו הפוליטית אם לכך כיוונת, אלא בגלל הנקיון היחסי שבו).

GoldenEyes

Well-known member
אז זה בחינם. אמנם יש עיתונים שלא נכנסים אלי הביתה גם כשזה בחינם, אבל ישראל היום לא אחד מהם (לא בגלל נטייתו הפוליטית אם לכך כיוונת, אלא בגלל הנקיון היחסי שבו).
אם זה בחינם אז זה כבר לא בזבוז כסף :)
ישראל היום נכנס אלי הביתה כדי להיפרס על הארונות מטבח למעלה

Harrington

Well-known member
מנהל
יעלה לי יותר להכין 2 חלות בעצמי.
לא רציתי לשאול מקודם וכמובן שכל אחד צריך לנהוג כהבנתו, אבל מה העניין של 2 חלות? הרי מי שרוצה לקיים את מצוות החלה בשבת זקוק ל3 לפחות.
באשר לעיתון- אתה ככל הנראה צודק. מה ל'שות, יש לנו כמה הרגלים רעים.
קורה במשפחות הכי טובות :).

משתפרת1

Well-known member
לא רציתי לשאול מקודם וכמובן שכל אחד צריך לנהוג כהבנתו, אבל מה העניין של 2 חלות? הרי מי שרוצה לקיים את מצוות החלה בשבת זקוק ל3 לפחות.

קורה במשפחות הכי טובות :).
אנחנו קונים חלות כדי לאכול. כשיש יותר סועדים קונים 3, היום אנחנו בהרכב לא גדול. את קיום המצווה אני משאירה למי שרוצה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אנחנו קונים חלות כדי לאכול. כשיש יותר סועדים קונים 3, היום אנחנו בהרכב לא גדול. את קיום המצווה אני משאירה למי שרוצה.
אבל אם כך, מדוע דווקא חלות? הרי בשביל לשבוע כל לחם מתאים. גם לחם פרוס שנשאר מהשבוע.

למעלה