מעוינין לקנות את כל ערכת התמציות

מעוינין לקנות את כל ערכת התמציות

איפה אפשר להזמין את כל הערכה ? אני נוסע לחו"ל ואני רוצה להרכיב לעצמי את מה שנכון לי תודה

aviavid

New member
ערכה

תפנה לפרמה גורי היא המשווקת של תמציות פרחי באך המקוריות

Balancedflow

New member
ברוך הבא לימון מהפנט ../images/Emo140.gif

את הערכה אתה יכול להזמין דרך פארמה גורי כמו שטלי רשמה לך, המחיר שלה הוא 1,399 ש"ח. אם אתה רוצה לנסות להשיג ערכה זולה יותר אתה יכול לפרסם כאן בפורום או בפורום רפואה משלימה, או באחת המכללות לרפואה משלימה מודעה על כך שאתה מחפש ערכת תמציות יד שניה. עם זאת, אני לא ממליצה על קנייה של תמציות מיד שניה, כיון שאתה לא יכול לדעת באיזה תנאים הן נשמרו. אפשר לשאול מדוע אתה בוחר לקנות את כל הערכה כדי להרכיב לך תמצית? וכן לפי מה אתה חושב לבחור את הרכב התמציות? לי יש את הערכה כבר חמש שנים, ואני משתמשת בה על בסיס כמעט יומיומי (לעצמי ולמטופליי) ומרבית התמציות קרובות רק למחצית הבקבוקון. אני תוהה אם אתה תמצא את מחיר הערכה משתלם לצרכיך...

../images/Emo17.gif תודה ../images/Emo160.gif

מכיוון שאני עוזב את הארץ לתקופה של שנה לפחות - למדינת עולם שלישי , שם שמירה על ערנות האיזון חשובה עוד יותר - אני אזדקק ליותר מתרכיב אחד, שאני מתכוון לבחור פעם בשלושה חודשים בערך, מה גם שככה שאוכל להרכיב תמציות לאנשים הקרובים לי אם ירצו בכך. ובקשר לבחירת התמציות- יש בי רגישות אנרגתית גבוה למדי אני פשוט חש משיכה לתמצית המתאימה. אני זוכר שהמחיר היה חצי ממה שמבקשים היום לפני 5 שנים. אולי אם הייתי מוצא איזה סיטונאי ממכללה היה יותר זול.
תודה

עוד שאלונת

רשמת שאת משתמשת בערכה מזה חמש שנים - האם רשום תאריך פג תוקף על הבקבוקונים והאם להערכתך תארוך זה הוא נכון ? תודה

Balancedflow

New member
אז ככה,

התאריכים על בקבוקי התמציות אצלי הם שונים (למרות שהערכה כולה הגיעה שלמה ואטומה) אני מניחה שלא כל התמציות יוצרו באותו זמן. אבל אני מוצאת את זה פחות בעייתי, כיון שלמעשה לא אמור בכלל להיות תאריך תפוגה לתמציות. אתה יכול לקרוא את הדיון שהיה לנו בנושא כאן.

Balancedflow

New member
טיסה ושהות נעימה ../images/Emo160.gif

לגבי המחיר, כפי שציינתי אני קניתי את הערכה שלי לפני חמש שנים, דרך המכללה בה למדתי. עשינו רכישה מאורגנת והמחיר אז היה 1200, אז ההבדל הוא לא מאוד משמעותי כפי שאתה יכול להבין. קח בחשבון שתמצית בודדת עולה בחנות בין 50-65 ש"ח, ובערכה יש 39 בקבוקונים, אז זה בכל זאת יוצא מחיר נמוך באופן יחסי (כ-36 ש"ח לתמצית) מה שמעניין אותי זה האם אתה חושב שיתנו לך להכניס ערכה שלמה של פרחי באך למדינה אליה אתה נוסע. זה יכול להיות קצת בעייתי. אם תכתוב לי (אפילו במסר פרטי) אוכל לנסות לבדוק לך אם ישנם מקומות שתוכל למצוא בהם את התמציות. בכל מקרה אני מציעה לבדוק את הנושא הזה כדי שלא תתקל באי נעימות. אגב, אם יש לך זמן אתה עדיין יכול לפנות למכללות ולבדוק אם מתארגנות שם קבוצות לקנייה מרוכזת ואלי תוכל להצטרף אליהם.

aviavid

New member
הכנסת הערכה למדינה אליה הוא נוסע

טל אם הוא שולח את זה במטען ולא מעלה למטוס מעברים את זה בלי בעיה טלי

Balancedflow

New member
ממש לא מדויק,

אני טסתי בשנתיים האחרונות לכמה וכמה מקומות שבהם עשו בעיות גם עם מספר מאוד קטן של בקבוקים שהכנתי לעצמי, ואני לא מדברת רק על מדינות עולם שלישי, אני מדברת על אוסטרליה למשל שיש לה תקנות מאוד מאוד מחמירות. דברים מאוד השתנו בשנים האחרונות, אני רק הצעתי לבדוק על מנת שלא תהיה עוגמת נפש...

aviavid

New member
מי אמר שזה ממש מדויק ?

ניסית להעביר בהעלה למטוס או לשלוח במזודה ? יש הבדל חשוב אגב אני הבנתי בדיוק מה שאמרת ....... למנוע אי נעימות אבל גם אני עברתי עם בקבוקונים בשנתיים האחרונות ושלחתי במזודה ולא בודקים ! טלי

יש מדינות שבודקות...

גם את מה שנשלח לבטן המטוס. יש מדינות שאסור להיכנס לתוכם עם מוצרים מסויימים, אם את עוברת עם משהו אסור את על תקן של מבריחה... בכל מקרה הלימון נוסע ממדינה עולם שלישי אחד לחרת, אז לא ברור לי למה במדינה השנייה יותר חשוב לשמור על איזון...

למעלה