מעונות..

Light Spark

New member
מעונות..

טוב אז יום שני יש לי אוריינטציה ואני נוסעת גם לקליטה במעונות של כפר הסטודנטים. מישהו יכול לעזור לי ולהגיד מה יש במעונות? מה אני צריכה להביא? מצעים? כמה? אוכל? כל מי שיוכל לעזור אני אשמח מאוד! תודה

לביא א

New member
זו שנה ראשונה לכפר הסטוד'

ככה שאני לא חושב שיש מישהו עם טיפים ספציפיים למעונות הכפר. מה שכן, יש את הדברים הטריוויאליים שמביאים לכל מעונות: כלי רחצה למיניהם, מגבות, מצעים (תלוי כל כמה זמן את נוהגת להחליף וכל כמה זמן תצאי משם הביתה), בגדים, נעליים, כפכפים ציוד משרדי ללימודים כלים לאחסון אוכל (קופסאות פלסטיק) וכלים לבישול אוכל (סיר, מחבת, כוסות, צלחות, סכו"ם, קומקום חשמלי, אולי טוסטר קטן) חומרי ניקוי (מטאטא, מגב, דלי, כימיקלים) דברים עיצוביים שאת אוהבת לחדר (תמונה, פוסטר) זה ה basics, אני מניח שאחרים יוכלו להוסיף.

Light Spark

New member
אוקי תודה..

ומה יש במעונות? לא כפר הסטודנטים בהכרח..אני מניחה שזה די דומה בהכל. יש שם ארונות? מזרנים? כריות? מה עוד?

לביא א

New member
במה שאני מכיר

יש מיטה, מזרן (אבל לא כ"כ איכותי). ארון גם כן יש. כרית לעומת זאת אין, אבל שוב, אני לא מכיר את כפר הסטודנטים. מבחינת ריהוט: שולחן, כסאות ו 3 מדפים.

bright sky

New member
תוספות קטנות וספציפיות../images/Emo140.gif

אני בדיוק מארגנת דברים, אז קבלי: ספוג לשטוף כלים
סלוטפ, מחשבון, סרגל
אם את בקטע של סלטים- קרש חיתוך
כדאי להביא קצת בגדים חורפיים, עוד מעט יהיה קר
אולי גם מטרייה, לא נעים לקום בבוקר גשום בלי מטרייה. מוזיקה- אני מביאה MP3 ורמקולים
מנורת שולחן+נורה להחלפה
מראה קטנה או גדולה אם בא לך
שעון מעורר(אני אישית מסתפקת בפלאפון)
וגם איזו כוס כדי לשים בה את מברשת ומשחת השיניים במקלחת
תביאי כל מיני שטויות כדי לעשות את החדר יותר ביתי, אולי נרות או בובות פרווה

epsilon1

New member
../images/Emo207.gif איך מגיעים לגואטמלה (ברכב)?

דרך כביש 1. תודה.

שתי דרכים לי בשבילך

1. לשעות שבהן אין עומס: נוסע בכביש 1 עד הצומת של בנייני האומה. ימינה לשד' הרצל, ברמזור השני שמאלה ומיד ימינה לדרך בגין. בצומת ההולילנד (הרמזור הראשון) ימינה לכיוון קרית יובל (רח' גולומב). רמזור שלישי שמאלה לרח' אורוגואי ואז שמאלה לרח' גואטמלה. הופה הגעת. 2. לשעות עמוסות: נוסע בכביש 1 עד מחלף הראל, ושם פונה ימינה למבשרת. נוסע דרך מבשרת, יוצא מהעיר, ממשיך עם הכביש עד שאתה מגיע לכיכר של הסטף, ושם שמאלה חזק בכיוון ירושלים. לאחר מכן תיסע בכביש קצת מפותל ותגיע לעוד כיכר - שם תיקח שמאלה לכיוון עין-כרם. תמשיך עם הכביש, תעבור דרך שכונת עין-כרם, ובעיקול שאחרי המסעדה הלבנונית תראה פניה ימינה. תפנה שם, תמשיך עם הכביש (דרך כרמית), בסופו (אחרי ההיצרות) תפנה ימינה ומיד ברמזור שמאלה לרח' הנרייטה סאלד. ברמזור הקרוב ימינה לטהון, ואז ברמזור השני ימינה לאורוגואי, ושמאלה לגואטמלה. מומלץ לקרוא את מה שכתבתי לעיל במקביל להסתכלות במפה נורמלית. ולדי

epsilon1

New member
הממ...

הסתכלתי במסלול של ATLASCT..ומבשרת לפי מה שמאוייר שם זה בצד שמאל של כביש 1. המסלול שהם מציעים זה דרך מחלף גבעת שאול, מה דעתך?

hgkr17

New member
ככה

ירידה במחלף הראל (לתוך מבשרת ציון) ברמזור ימינה ומשם עם הכביש אל מחוץ לישוב והלאה הרבה עד לכיכר בה פונים שמאלה, שוב ממשיכים הרבה עם הכביש עד שמגיעים לעוד כיכר שבה ממשיכים ישר (או שזה נחשב ימינה...יש שם רק ימינה או שמאלה) ואז שוב עם הכביש עד לפניה שמאלה (כדי שלא יהיה לך ספק שהגעת לפניה הנכונה, יש שם עליה תלולה) ושוב עם הכביש, חולפים על פני ביה"ח הדסה וממשיכים ישר (הרבה), בצומת המרומזר השלישי פונים ימינה ואז בפניה השנייה ימינה לרחוב אורוגוואי וממנו בפניה הראשונה שמאלה לרחוב גואטמלה בו שוכנים המעונות בבניינים 7-11. אנא תקנו אותי אם טעיתי...

למעלה