מעוניינת בר"צ לעבודה...מה לעשות?

rozit2

New member
מעוניינת בר"צ לעבודה...מה לעשות?

שלום לכולם, התחלתי לעבוד ועשו לי הכרות עם הר"צ שלי וניראה שהיה קליק במבטים שהצטלבו מאותו רגע ראשוני. מאז אני ממש מעוניינת בו ואני לא יודעת מה קורה מצידו. אולי הוא לא ייעז כי הוא הר"צ שלי, אולי הוא איננו מעוניין ואולי בכלל יש לו חברה...אין לי שמץ של מושג. חיטטתי קצת בפרופיל של בפייסבוק אחרי שמצאתי אותו ויש שם מלא תמונות והמון של בחורה לבדה ואיתו. לא כתוב בפרופיל סטטוס ,בדר"כ אנשים רושמים שם כשיש להם חבר\ה. אני לא יודעת ממש מה לעשות בנידון, אני רק משתדלת להיות בסביבתו וגם כמה שיותר לצחוק איתו ושיהיה בכייף כזה. איך יודעים מה קורה? ואיך יודעים האם ישנו סיכוי? אני גרועה בפרשנויות!

טובי66

New member
מה פירוש השם ר"צ (רועה צאן?)

אבל לעניין, אם גם את מצאת חן בעינייו אז הוא כבר היה מראה לך על ידי הזמנה לכוס קפה או לארוחת צהרים אבל בינתיים זאת את שמתחבטת בשאלה מה עושיםם....... בטח יש במקום העבודה, עוד עובדים שמכירים אותו תבררי איתם בצורה קלילה, תוך כדי שיחה נעימה ותבררי באם יש לו מישהי קרובה

rozit2

New member
זהו שכולם שם

כאלו לחוצים בעבודה, זו עבודה תובענית מאוד... ואין כול כך עם מי לברר לדעתי, מה גם שאיני סומכת על איש שם...במיוחד לא בעינייני הלב. אתה חושב ששום דבר לא היה מונע ממנו לעשות צעד לכיוון שלי,גם לא עצם העובדה שהוא הראש צוות שלי? אני סה"כ קצת פחות מחודש בעבודה הזו ....

טובי66

New member
מה דעתך להמתין עוד קצת?

תראי לאן העבודה הזאת נושאת אותך...... אולי לא תרצי להמשיך ולעבוד במקום הלחוץ והלא נעים???? (לפי מילותייך אינני סומכת על איש....) אז תתרכזי קודם בעבודתך תראי שיש לך ראש על הכתפיים ואז אחרי שיבינו שאת בחורה רצינית עם ראש על הכתפיים אולי גם הוא עצמו יתעניין בך. בינתיים, הצעה שלי, בלי חלומות....... בהצלחה

chenby

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני אנחש שזה ראש צוות... אלא אם היא כבשה ואז זה באמת רועה צאן.. :) עכשיו ברצינות - לרוזית - תתמקדי כרגע בעבודה, תני לעצמך את הזמן והמקום להכיר אותו ואז תדעי. זה שנוצר קליק ונדלקת עליו זה סבבה, את אומרת שאין לך זמן בכלל להכיר אותו מה שאומר שנדלקת על המראה או על הסמכות שלו או על איך שהוא הסתכל עלייך - אבל לא נדלקת על מי שהוא.. כי את לא מכירה אותו עדיין. (וזה מצחיק כי אני אומרת אותו דבר לעצמי בסיטואציה שאני הייתי בה..) תתמקדי כרגע במה שבאמת חשוב - בעיקר.. מקום עבודה חדש, חברים חדשים אפשרויות חדשות. אולי מההתקבעות עליו את לא פנויה לראות את שאר האפשרויות שיש לך לזוגיות.. בעצם חוסמת את עצמך לגבר אחר.. ברגע שתשחררי את הרצון הזה, גם תהיי במקום שיהיה לך קל יותר להכיר אותו - כי לא יהיה את המתח הטיפשי הזה , לא תהיי מסונוורת ותראי באמת את מי שהוא ולא את מי שאת רוצה שהוא יהיה (וגם את זה אני אומרת לעצמי) ותפתחי את עצמך לאינסוף אפשרויות. בהצלחה. חן

czar

New member
את יודעת שיש פסיקה חדשה

שגם אם אתם אוהבים ומסכימים ויש בניכם מערכת יחסים, רואים בו כמי שעובר עבירה אסורה ואחד מכם יצטרך לעזוב את העבודה. (לא שאני חושב שהפסיקה טובה אבל זה הסטטוס) עצם זה שכתבת ר"צ ולא קולגה לעבודה מצביע שהסמכותיות או הפוזיציה הארגונית שלו כבשו בך משהו והנה לך טעם לפגם מצידך ומצידו או יעשה מעשה. הכי פשוט זה אולי לדבר? אבל כאן גם הכי מסוכן.

adam33

New member
נחמדות " אוור"

בבלשנות שלך אחרי הר"צ שלך את פשוט בולשת אחריו ולא בטוח שהוא היה רוצה בכך. מצד שני גם אם היה רוצה להתיחס אלייך הבעיה שאת לא הית יכולה להיות ספונטנית כי את יודעת קצת יותר דברים עליו. היתי מציע לך להיות נחמדה ולא לחשוב יותר מדיי ולפתח ציפיות כלפיו..אם זה יגיע אז יגיע ואם לא אז תשמחי שהוא בקרבתך כל יום ותהיי האחת מהצוות הכי טובה שיש לו ...

rami332

New member
אולי כדאי שתתמקדי פשוט בעבודה?

הגעת למקום חדש ואת סה"כ תקופה קצרה שם. למה לסבך את העניין? תתני לזמן לעשות את שלו, תהיי במסיבות עם כולם, בארוחות צהריים, בישיבות צוות ועוד ותלמדי ותכירי את כל הצוות טוב יותר. ראש צוות הוא למעשה ממונה עלייך, אם תמשיכי ל"עשות לו עיניים" ולתת לו הרגשה לא נעימה, יתכן שתיצרי מתחים בתוך הצוות ויחליטו שהצוות יכול להמשיך בלעדיך. חבל, אני בטוח שאת אשת מקצועה טובה ודבר כזה עשוי לחבל בסיכוייך.

seeyou

New member
אולי כדאי שתתמקדי פשוט בסמנכל../images/Emo6.gif

לחן,מנהלת הפורום יש משפט חכם: "תמיד כווני אל הירח. גם אם תחטיאי, עדיין תימצאי בין כוכבים." מניסיוני,בחורה עם IQ בא לעבוד בחורה אינטליגנוית בא לעבודה עבדתי הרבה שנים במפעל היי-טק.... ראיתי איך פועלת ייצור הצליחה לטפס לתפקיד סמנ"כלית כח אדם או לחילופין קלדנית התחתנה עם סמנ"כל . הכול תלוי במטרה שלה. האם היא מחפשת קשר דיסקרטי או מסוג אחר.. יוסי

seeyou

New member
בגלל שלכול מנ"כל יש מספר סמנ"לים../images/Emo3.gif

אז יהיה לה סיכוי גדול יותר.

למעלה